Astralimsi Seyehat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.. Yaklaşık dört aydır -belki daha fazla- astral seyehate çıkmaya çalışıyorum. Gerçekten çok fazla kaynaktan hem deneyimleri hemde teknikleri sayısız defa okudum. Biliyorum dört ay kısa bir süre fakat son bir aylık süreçte yaşadığım olaylarda ne bir ilerleme ne bir gerileme var. Bende size sormak istedim.

- Bedenim tamamiyle uyuşuyor, felç gibi hiçbir şey hissetmiyorum
- Aklımda hiç susmayan bir müzik çalıyor, dikkatimi dağıttığını düşündüğüm an müziği kesiyorum fakat belli bir süre sonra tekrar devam ediyor.
- Ayaklarımdan göğsüme doğru çok güçlü bir 'şey' hissediyorum. Çok yoğun bir şekilde içimde dönüp duruyor.
- Kalbim çok çok hızlı bir şekilde atıyor.
- Kendime telkinlerde bulunuyorum. Evet çıkıyorum astral bedenim huzura kavuşuyor kuş gibi hafifim gibi gibi...
- Bedenim kaskatı kesiliyor sanki binlerce ton ağırlığındaymış gibi.. ve kendiliğinden titremeye başlıyorum yatak zangır zangır titriyor.
- İçimde anlam veremediğim bir his oluşuyor. 3. gözde kıpırdamalar karıncalanma ve hafif bir yanma hissi başladığı zaman bedenim sağa kayarken bir tarafımdan da sola çekildiğimi hissediyorum.
- Balon gibi şiştiğimi hissediyorum göğsüm kocaman oluyor o an arada bir yukarıdan kendime baktığımı, arada bir vücudumdaki deliklerden ince ince sızıp yukarıda buluştuğumu, bir ipe tırmandığımı, bulut olup yükseldiğimi, bir koniye sıkıştığımı ve oradan zorla kurtulduğumu gibi bir sürü şey düşünüyorum.
- Çınlama sesleri, uğultular, ve kemik kıtırtıları geliyor ve gözümün önünde yeşil-sarı-turuncu renk cümbüşü dans ediyor.
- Fakat, birden bire her şey sonlanıyor. Elde var 0.
- Yan dönüyorum, uyumaya çalışıyorum fakat o göğsümdeki güç çıkmaya çalışıyor bir şekilde orda sıkışıp kalmış gibi.
- Uyuyup uyandığımda gün içinde bedenim her dinginliğe ulaştığında o his, o güç çıkmaya çalışıyor.
Şimdi size soruyorum;
- Son aşamaya kadar geldim mi, bilmiyorum.
- Yapmam gereken başka herhangi bir şey, telkin şekli, çıkış imajinesi vb. var mı?
- Lütfen bana, neler olduğu hakkında bilgi verin.
- Ne şekilde çıkış yapabileceğim, yada ne(-ler) yapmam gerek.

Uzun oldu biraz, cevaplarınız veyahut düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler. Sevgiyle kalın.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Merhaba, dikkatimi çeken noktadan yazmak istiyorum, İpe tırmanma, koniden çıkma, deliklerden yukselme gibi dusuncelerinizin hepsini birden ayni anda yapiyorsanız beyin onlari kurgulamakla ugrasir odaktan uzaklaşırsiniz. Tek bir tanesine yogunlaşıp bastan sona onu yavas yavas dusunun. Bir de muzikle ilgili bir sey tavsiye edebilirim madem muzige takiliyorsunuz, ben çıkmadan önce hep ayni klasik muzigi dinlerim beynime onu şartlandirdim, artik dinlemesem bile vucudum uyustugunda muzigi aklima getirirsem, çikis daha da çabuk oluyor. Bir de boyle deneyin.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba, dikkatimi çeken noktadan yazmak istiyorum, İpe tırmanma, koniden çıkma, deliklerden yukselme gibi dusuncelerinizin hepsini birden ayni anda yapiyorsanız beyin onlari kurgulamakla ugrasir odaktan uzaklaşırsiniz. Tek bir tanesine yogunlaşıp bastan sona onu yavas yavas dusunun. Bir de muzikle ilgili bir sey tavsiye edebilirim madem muzige takiliyorsunuz, ben çıkmadan önce hep ayni klasik muzigi dinlerim beynime onu şartlandirdim, artik dinlemesem bile vucudum uyustugunda muzigi aklima getirirsem, çikis daha da çabuk oluyor. Bir de boyle deneyin.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bu akşam deneyimleyip sonucunu buraya yazarım

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Evet.Yaşadığınız deneyimler çıkma aşamasından önceki son deneyimlerden.Denemeleri yapan insanlar çoğunlukta burada tıkanır.Kafanın içinde çalan müzik benim de kabusum.Kendisini kesmek için farklı yöntemler geliştirdim ama yoğun bir çaba istiyor.Size tavsiyem seçeceğiniz müzik size farklı ruh halleri katmamalı.AP için internette bir sürü parça var.İşe yarama ihtimalleri çok düşüktür ama en azından kafanın içinde bir yeri temiz tutarlar.İkinci olarak arkadaşın dediği gibi olması gereken tek niyet-tek duygu (neşe) ve üzerinde çalışılması gereken tek bir teknik olmalıdır.Beyniniz teknikler, fikirler, telkinler arasında gezerse pek başarılı olamassınız.Ben de maalesef işin bu kısmıyla ilgili çok fazla şey tecrübe ettim.İlerisini bazı nedenler yüzünden şimdilik nasip olmadı.Kendinize bazı yetenekler kazanmaya çalışın.Bunlardan en önemlisi imajinasyon çünkü AP de hem görsel hemde hissi açıdan ciddi bir imajinasyon ihtiyacı var dahası en işe yarar gibi gözüken tekniklerde imajinasyon içeriyor.Yola biraz burdan devam edin.Çakralarınız yeteri kadar dengeli mi veya yeterli enerjiye sahip misiniz anlamaya çalışın.Bu sitedeki çok eski konularda AP uyumlaması deneyimleri var.Onlar bu konuda çok şevk vericidir.Motive ederler.Astral bedenimiz de bu duygula bağlantılı olduğu için yani neşe-bu yeni bir tecrübeye yahut yeteneğe sahip olmanın verdiği neşe olmalı-onları okumak işinize yarayabilir.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet.Yaşadığınız deneyimler çıkma aşamasından önceki son deneyimlerden.Denemeleri yapan insanlar çoğunlukta burada tıkanır.Kafanın içinde çalan müzik benim de kabusum.Kendisini kesmek için farklı yöntemler geliştirdim ama yoğun bir çaba istiyor.Size tavsiyem seçeceğiniz müzik size farklı ruh halleri katmamalı.AP için internette bir sürü parça var.İşe yarama ihtimalleri çok düşüktür ama en azından kafanın içinde bir yeri temiz tutarlar.İkinci olarak arkadaşın dediği gibi olması gereken tek niyet-tek duygu (neşe) ve üzerinde çalışılması gereken tek bir teknik olmalıdır.Beyniniz teknikler, fikirler, telkinler arasında gezerse pek başarılı olamassınız.Ben de maalesef işin bu kısmıyla ilgili çok fazla şey tecrübe ettim.İlerisini bazı nedenler yüzünden şimdilik nasip olmadı.Kendinize bazı yetenekler kazanmaya çalışın.Bunlardan en önemlisi imajinasyon çünkü AP de hem görsel hemde hissi açıdan ciddi bir imajinasyon ihtiyacı var dahası en işe yarar gibi gözüken tekniklerde imajinasyon içeriyor.Yola biraz burdan devam edin.Çakralarınız yeteri kadar dengeli mi veya yeterli enerjiye sahip misiniz anlamaya çalışın.Bu sitedeki çok eski konularda AP uyumlaması deneyimleri var.Onlar bu konuda çok şevk vericidir.Motive ederler.Astral bedenimiz de bu duygula bağlantılı olduğu için yani neşe-bu yeni bir tecrübeye yahut yeteneğe sahip olmanın verdiği neşe olmalı-onları okumak işinize yarayabilir.

Cevabınız için teşekkür ederim.. Kafamın içinde çalan şarkı aslında çok neşeli, Hayat bayram olsa şarkısı.. Gerçi ne kadar neşeli olsa da dikkat dağıtıyor.. :)
Bu arada o müzikleri dinlediğimde göğsümde titreşim oluyor, içimde ki bir şey istemiyor gibi, ve her yerim hissizleşiyor.. Garip

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Aynı yerde takılıyoruz maalesef. Daha fazla denemek başarı getirebilir. Biraz sezgileri de kullanmak lazım biraz da oluruna bırakmak lazım konstreyi bozmadan. Vücumuzun bizi yönlendireceğini düşünüyorum. Sabır lazım düzenli çalışmalarla 6 ay gibi bir sürede başarılabilir.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aynı yerde takılıyoruz maalesef. Daha fazla denemek başarı getirebilir. Biraz sezgileri de kullanmak lazım biraz da oluruna bırakmak lazım konstreyi bozmadan. Vücumuzun bizi yönlendireceğini düşünüyorum. Sabır lazım düzenli çalışmalarla 6 ay gibi bir sürede başarılabilir.

Haklısınız sizinle aynı şekilde düşünüyorum. Her denememin sonucunu buraya eklerim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...