astral seyahat psikoloji bozar mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

222

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese, forumda yeniyim. Astral seyahat hakkında bir kaç birşey okudum ve ilgimi çekti, ufak bir aramadan sonra bu siteye ulastım. Sorum şu; ben astral seyahati denemek istiyorum, ilgimi çekti. Psikolojime herhangi bir zararı dokunur mu? Ben herseyin fazlası zarar ilkesine hep uyan birisiyimdir. Ne fanatiklik derecesinde takım tutmaya, çok uç şekilde ibadet etmekten yemeği fazla tuzlu yememeye kadar. Birşeyin dozunun fazla olması beni tiksindircek kadar itici gelir. Demek istedigim astral seyahat çok uç birşey mi, çizgiyi aşmak mıdır yani. Umarım anlatabilmişimdir demek istedigimi. Birde astral seyahat denerken başucu kuzey olmak zorunda mı mesela basucum güney olsa olmaz mı? Bunu merak ettim. Tesekkürler simdiden.

origanum

Yönetici
Bu konu hakkında yazılmış kitapları okumanızı tavsiye ederim. Böylece aklınıza bu sorular gelemeyecek kadar bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca bu konuda sitemizde yazılmış çok fazla paylaşım mevcut, tümünü okuyup çeşitli meraklarınızı giderebilirsiniz. Buna rağmen kafanızda hala soru işareti kaldı ise ilgili üyelerden cevaplar gelecektir.
Yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekir. Cümlenin sonuna 2 adet değil tek nokta konur ve bir boşluk bırakıldıktan sonra büyük harfle başlanır.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
İlk yasadiginiz gun hayatinizin dönum noktasi olur. Ve bildiginiz herseyi sorgulamaya baslarsiniz. Psikoloji bozar mı bozar. Astraldeki özgurluge alisinca bazen gercek yaşamdaki sınırlar psikolojinizi mahveder. En azindan bende boyle oldu. İlk defa karsilastiginiz olagan dışı bir şeyde boyle olmasi da normal. Alışana kadar biyle devam edebilir

222

Kayıtlı Üye
Demek istedigimi cok iyi anlamıs ve yanıtlamıssınız. Bana göre dogaüstü olay diye birşey yok,hersey günlük hayatımızda olanlardan ibaret ve ötesi yok diye düsünürdüm,yani gördügümüz kadardır herşey diye. Bırakın a.s deneyip başarmayı,biraz okudugumda dahi inanılmaz bir heyecan ve şaşkınlıga ugradım,dedigim gibi bu tarz bir olaya yalnızca filmlerde rastlanabilecegini zannederdim. Bu konulara gerçekten çok uzagım,hiçbirşey bilmiyorum desem yeridir ama yolum bir şekilde buraya düştü,ilgimide çekti,denemeyi düşüniyorum. Cevabınız için cok tesekkürler.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Rica ederim.Dilerim alisma sureniz kısa olur :) sevgiyle kalın

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Astral seyahatta katlar var boyutlar var yeni başlayan biri zaten ilk evrede sadece evin içinde bunu yapabilir .d korku ile olmaz zaten

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Psikoloji bozduğu kesinde, astral moda geçememek psikolojiyi bozuyor çoğunlukla :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...