Neden bazı falcılar insanı kovarlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hippolyte

Kayıtlı Üye
Bazı falcılar var sonuçta müşterisin para kazanıyorlar ama ben bir kaç kez kovuldum. Biri bana 'daha gelme' dedi. Diğer ikisiyle de sorun yaşadım benim hoşlandığım kişinin ne kendinden ne çevresinden kötülük görmememe rağmen adamlar ondan hiç hoşlanmadı. Neden bazı falcılar böyle yapıyor olabilir? Hatta ilki, bak sen bunu bırak, sana şu kişiyi bu kişiyi tavsiye ederim gibisinden seçenekler sundular. Anlamadığım adamlar beni niye kovuyorlar?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bazı falcılar var sonuçta müşterisin para kazanıyorlar ama ben bir kaç kez kovuldum. Biri bana 'daha gelme' dedi. Diğer ikisiyle de sorun yaşadım benim hoşlandığım kişinin ne kendinden ne çevresinden kötülük görmememe rağmen adamlar ondan hiç hoşlanmadı. Neden bazı falcılar böyle yapıyor olabilir? Hatta ilki, bak sen bunu bırak, sana şu kişiyi bu kişiyi tavsiye ederim gibisinden seçenekler sundular. Anlamadığım adamlar beni niye kovuyorlar?
Ben, abartmıyorum 10 seneyi aşkın süredir fal baktırırım,kovulma olayı ya da tersleyen vs..hiç yaşamadım.Falcı ne derse he he derim,çok bâriz yanılgılarında düzeltirim.Bekâra evli demeleri gibi örneğin..Onun dışında susar dinler,bolca soru sorarım.Asla etki altında kalmam,masadan kalktığımda söyledikleri orda kalır benim için.Çıkarsa ne alâ ki çıkmaz.Ha bilemem birgün Baba Vanga,Nostradamus gibi birine denk gelirsem o zaman kulağıma küpe ederim belki.Ancak şu ana kadar gittiğim falcılara genel tutumum budur.
Su yazdıklarını okuduğumda gittiğin falcıların edep ve hayâdan yoksun olduklarını gördüm.Zîra sana başkasını önermiş.Ben bunu yaşasam kartları suratına çarpıp çıkarım.Benimkilerin falları çıkmaz ama hepsi karakterli insanlar.Kovulma veya başkasını önermesi....Seçtiğin falcılara dikkat et!

campanella

Kayıtlı Üye
Gençliğimde fal da bakardım, baktırmayı da severdim, ama sizin durumunuz çok ilginç geldi,

Amatörce fal bakmış biri olarak şunu diyebilirim; bazı arkadaşlarım hem fallarımdan çok etkileniyordu ( davranışlarını falda esnasında söylediklerime göre değiştiriyorlardı- ki ben sadece eğlence olsun, birazda stres atalım diye bakardım) ve ayrıca çok sık baktırmak istiyorlardı ( neredeyse her hafta). Gerçi gittikleriniz bu işi meslek edinmiş kişiler, belki onlar sizi aşırı etkilenen hassas bir yapınız olduğunu anlamış olabilirler. Bu size ileride çok zarar verebilecek bir durum olabiiir belki bunun içindir,

Eski bir fal baktırmayı seven biri olarak ise; bırakın terslenmeyi bir falcı tarafından, çoğunluğuyla arkadaş olup, falcı-müşteri ilişkisinden çıktımış, dost olarak görüşmeye başlamıştım, hiç kimsenin size böyle bir şey yapmaya hakkı yok ( tabii vücut dillerinin kaba olduğunu varsayıyorum), sonuçta bu işten para kazanıyorlar, tabii sizde farkında olmadan kaba davramadıysanız...

Tabii şu da var, fal bakarken karşımdaki kişi çok mutsuz ve negatif enerjiyle dolu olduğu bir dönemdeyse, o kişiye fal bakmak bana çok rahatsızlık veriyordu, ki ben sadece canım isterse 2-3 kişiye arka arkaya bakardım, bu kişiler ise mesleği gereği bir günde kimbilir nelerle karşılaşıyorlardır, sizin biraz mutsuz olduğunuz bir dönemde bu birikmişlik size mi yansıdı acaba...

Sonuç olarak, boş verin, başka falcı mı yok... :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bende fal baktırmayı çok severim. Ama bana da hiç denk gelmedi kovan veya başkasına yönlendiren. İşini bilmeyen basit insanların yapacağı birşey. Üzerinizde büyü veya başka herhangi birşey de olsa kovma olayı yinede çok saçma. Hiç bir mantığa sığmıyor. Bir arkadaşı baktırdı mesela ikimiz beraber baktırdık daha doğrusu. Kadının dediği şey sana ben yardımcı olamam beni bu konu aşıyor demesiydi oda fal değil bakım yaptıracaktı. Fala bakılır bakımı belki aşar. Yani bu sizin yaşadığınız sadece yaptıkları saygısızlık. Hepsi aynı şeyi söyleyemez belkide siz yanlış anladınız. Sitede sevgili Yule bakım yapıyor ona baktırın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bende fal baktırmayı çok severim. Ama bana da hiç denk gelmedi kovan veya başkasına yönlendiren. İşini bilmeyen basit insanların yapacağı birşey. Üzerinizde büyü veya başka herhangi birşey de olsa kovma olayı yinede çok saçma. Hiç bir mantığa sığmıyor. Bir arkadaşı baktırdı mesela ikimiz beraber baktırdık daha doğrusu. Kadının dediği şey sana ben yardımcı olamam beni bu konu aşıyor demesiydi oda fal değil bakım yaptıracaktı. Fala bakılır bakımı belki aşar. Yani bu sizin yaşadığınız sadece yaptıkları saygısızlık. Hepsi aynı şeyi söyleyemez belkide siz yanlış anladınız. Sitede sevgili Yule bakım yapıyor ona baktırın.
Evet gerçekten bak Yule'yi bende kesinlikle öneririm.Reklam gibi algılanmasın, Yule çok gerçekçi bakıyor.Hiç öyle pembe tablo çizmez.Neyse o.Gerçekleri duymaya göğüs gerebilenler baktırsın.Masal dinlenmek istiyorsanız uymaz zaten.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazı çok enteresan müşterileri oluyor falcıların.Mesela gidip fal baktırıyor falda bir sonuç çıkıyor kişiye anlatıyor kişi hayır öyle değildir böyledir derse falcının o an kovması " ozaman bana niye geldin " gibi bir anlam taşır.Sizdede böyle bir durum mevcut ise ozaman normaldır diye düşünüyorum

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Bu bakım olayı nedir tam olarak? Bakım derken fal mı? Kapsamlı bir fal olayı mıdır?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Forumda çokça bakım ve fal durumu gibi olaylar var. Araştırın. Daha çok bilgi almış olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...