Sevgilimde aşık cin var ve ondan faydalanıyor nasıl kurtulacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Biliyorum bu sayfada bir sürü cinler hakkında yazı okudum ama benim bu soruyu sormamın nedeni siz sayfadaki üyelerin görüşlerini duymak , ne düşünüyorsunuz bilmek.

Erkek arkadaşımla 6 aylık bir ilişkim vardı. İlk 3 ay çok sağlıklı bir çocuktu ve cok neşeli. Sonra birden çok zayıfladi, gözlerinin feri gitti ayrıca neşesi de öyle. Benle buluşmuyordu benle istediği halde konuşmuyordu. Ne oldu anlamıyordum kavga çıkardım. Aradan 1 ay geçti ve bana açıkladı.

"Benim 10 yıldır cin sevgilim var. İlk başta bana insan gbi geldi sonra bana açıkladı cin olduğunu. Senle olmamı istemiyor. Bana zarar veriyor senle konuşurken. Artık dayanamıyorum. " dedi. Hiç mi kurtuluş yok ? Dedigim de , " vaktini hiç kaçırmadan 1 ay namaz kıl önce gidecek o etki devam edecek bende ama o kız cin yanımdan gidecek. " dedi. Bende başlamak için adet olmayı bekledim çünkü hiç kesintisiz 1 aya tamamlamam gerekiyormuş.
Bana yapıyor musun nasıl gidiyor namaz? Diye sorup duruyordu bende malum adet yüzünden başlayamiyordum. Ertesi gün bana namaz yapma benim için zarar vericek bana dedi ve benle görüşmek istemedi yine. Korkuyor musun ne ?! Dedigim zaman evet korkuyorum diye bağırdı. Ben hala ona inanmadim bence ayrılmak için bahane dedim.

Benim evde kurşun vardı daha evvel kendime baktirmistim kadin kağıda sarılı bir kurşun vermişti sonra ben bunu sevgilime dün gece gösterdim resmini attım sevgilim de onu aç içini dedi açtım kurşunun. Camdan at bana ama ben gelmicem benim cin gelecek ama benim görünüşümde sakin onunla konuşma tamam mı dedi.

Çıktım cama gece. Baktım aşağı doğru gidiyor sevgilim kafasina montunun şapkasını geçirmiş elleri cebinde.Ama elimde benim telefona sevgilimden mesaj geliyor "geldi mi aşağı o at poşetle o kurşunu" ama sevgilim yolda evin önünde elleri cebinde gidiyor! Yani o yolda giden cin!Sevgilime mesaj attım " gitti o cin ya" dedim . O da gelir o sen at yere dedi. "Heyyyy! !!!!" Diye seslendim dönüp baktı sonra birden yok oldu gitti o sevgilim görünüşünde olan şey. Sonra "bak buraya atıyorum al!" Dedim attım yere. Birden yolun başında belirdi dümdüz yürüdü ve durdu aldı poşeti gitti. Ama o sırada sevgilim bana yazıyor ! Onun bozuk Türkçesinden onun yazdığını konuşma şeklinden tanıyorum bir de sevgilim görüşünde olan cinin bacakları sevgilimden uzun gibiydi ve tuhaf ritmik şekilde yürüyordu.

Arkadaşlar nasıl bu varlıktan kurtulur ya da anlaşma sağlarız. Ben sevgilimi çok seviyorum. Önce inanmadim ama bunun gibi yukarda bahsettigim şekilde 2 tane daha olay oldu. Ben size en yakın tarihteki dünkü olayı anlattım. Lütfen yorum yapın ne yapalım biz birlikte olmak istiyoruz sevgilim ile ama o varlık engel oluyor istemiyor.

Sakın yalan demeyin kendi üstüme yemin ederim ki gerçektir bu olay.

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Ya canım özel olarak nasıl mesaj atabilirim. Tabi bak namaza başlamaya bile engel oldu ?

shado

Banlı Kullanıcı
İnsanlar neler yaşıyor dedim.Allah yardımcınız olsun.inanasim gelmedi çok zor bir durum.siz yinede dua edin.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bence sevgilinizin bir psikologa gitmesi daha mantıklı olur, bir cinin bir insana bu derecede manipülasyon yapabilmesi için o kişinin hayattan bağının kopmuş olması gerekir.Görünen olaylar hep kurban tarafından yaratılmış veya gösterilmeye çalışılmış gibi duruyor.Belki de sizden ayrılmak için fantastik bir yöntem deniyordur.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yüzünü gördünüz mü? Kapşon var kafasında ve gece. Bacakları da daha uzunmuş. Belki de başkasıydı. Sevgilinizi en iyi siz tanırsınız, 3 ay güzel güzel yaşarken birdenbire bu olayların başlaması, ve aslında on yıldır böyle olduğunu söylemesi.. Bilemedim.

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Evet gördüm yüzünü.seslendim ona hey dedim döndü baktı ama gitti. Yuzunu gordum bizim 1.kat baya alcak. Daha evvelinde de buna benzer olay olmuştu.

shado

Banlı Kullanıcı
Ayrılmak için bu kadar fantastik bi hikaye yaratmasına gerek yok bence kim bu kadar çaba gosterir ki ya doğru söylüyordur ya da psikolojik rahatsızlıği vardır.

acid

Kayıtlı Üye
Dedikleri doğru da olabilir, yalan da. İlişkinizi, olayın tüm ayrıntılarını bilmiyoruz sonuçta. Belki önemli ayrıntılar vardır olay hakkında fark edilmeyen. Ama inanıyorsanız doğru söylediğine ve kurtulmak istiyorsanız durumdan bakım yaptırarak olayın tam ne olduğunu öğrenebilir, ona göre destek alabilirsiniz. Bireysel olarak bir şey uygulamaya çalışmak ya da yanlış yerlerden destek almaya çalışmak size maddi, manevi zarar verebilir, olaylar ters tepebilir.

shado

Banlı Kullanıcı
Evet gördüm yüzünü.seslendim ona hey dedim döndü baktı ama gitti. Yuzunu gordum bizim 1.kat baya alcak. Daha evvelinde de buna benzer olay olmuştu.

Buna benzer bir olay derken detay verebilir misiniz?Ayrıca benim anlamadiğim neden kurşunu Cine verdiniz ya da kurşunun amacini anlayamadım ben.

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Kurşunu vermemin sebebi içinde ne var sahte mi değil mi? Çünkü bana bu kurşun sende cin uğraması olmuş denilip verildi. Bundan bir kac ay once. Bu yüzden ona verdim. Baktı yalan çıktı kurşun sahte yani. Kurşun falan da değilmiş bu içindeki şey.

Önceleri yalan diye düşündüm ama gerçek olduğunu 2 kez anladım. İnanması imkansız gibi gelen şey aklıma yattı. Bakım yaptırmak lazım. Ama kurtulmak için ne gerek bunu bilmiyorum.

shado

Banlı Kullanıcı
Kurşunu vermemin sebebi içinde ne var sahte mi değil mi? Çünkü bana bu kurşun sende cin uğraması olmuş denilip verildi. Bundan bir kac ay once. Bu yüzden ona verdim. Baktı yalan çıktı kurşun sahte yani. Kurşun falan da değilmiş bu içindeki şey.

Sevgiliniz baktı yani bilgili mi bu konularda ben pek bişi anlayamadım yine kusura bakmayin.10 yıl çok uzun bir süre ve sevgili olmak ortada bir iliski var demek değil mi?

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Evet bilgili kendisi bu konuda o yüzden ona verdim. Evet ortada bir ilişki var ve uzun bir süre. Bana söyledi zaten. Kurtulmak ya da anlaşmak nasıl olur bilmiyorum o varlık ile.

shado

Banlı Kullanıcı
Evet bilgili kendisi bu konuda o yüzden ona verdim. Evet ortada bir ilişki var ve uzun bir süre. Bana söyledi zaten. Kurtulmak ya da anlaşmak nasıl olur bilmiyorum o varlık ile.

Bakım yaptırmaniz lazım.Bizim yardımci olabileceğimız bir şey değil buradan yazarak.

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
O 3 aydır da zaten zarar veriyormuş artık dayanamadigini söyledi.
Yüzünü gördüm çünkü hey bak alsana bunu diye seslendigimde dönüp baktı 1. Kattan çok net gördüm yüzünü oydu. Yürüyüşü sadece tuhaftı böyle çok ritmik yürüyordu koşu bandında ağır ağır yürür gibi. 2 kez seslendim baktı bana ama o bana bakarken sevgilim de mesaj atıyordu. Daha önce de sevgilime ben vurmaya kalktım o zaman çok korktum çünkü sana artık zarar vericem dedi ve tam bişey olacakken yüzü çok tuhaf oldu bu sırada nasıl anlatsam bilmiyorum tarif edemiyorum. O sırada arkadaşı geldi bizi ayırdı is yerinde ama hala gözünü dikmis yüzü tuhaf oluyordu sanki geriliyor gibi? Anlatamıyorum sanki maske de hani bişey geriyor yüzünü tıslayan kedi gibi düşünün bir de gözlerini kapkaranlik olarak anlatamadım çünkü hayal edilemez bir şekildeydi. Arkadaşı geri çekti onu. Ama tuhaf olanı benim ellerim Sevgilimin yakasından ayrilmiyordu yanı öyle sıkı tutmusum ki arkadaşı ellerimi parmaklarimi tek tek kitlenmis gibi açtı.
Eğer orda arkadaşım olmasaydi deli olacaktın sana gosterecektim cikcakti dedi ney olacaktı diye sordum tekrar söylemedi. Film gibi biliyorum ama gerçekten yaşadım bunları. Yalan atacak biri değilim kimse bana inanmaz diye de geldim buraya açtım burda bilgili kişiler var diye.

Gormeseydim doğru demezdim şizofreni olduğunu düşündüm ilk başta . Ayrılmak için bu kadar da atılmaz ve atacak biri de değil o_O

Tabi çok kıskandım ama sevgilim o da seni kıskanıyor aynı şekilde dedi. Bak bu çok iyi fikir çok sağolun. Evine zaten ablasının yanına gidiyorum bazen. Baya etki eder değil mi? Evli gibi tabi bir de benle konuşunca gözler kıpkırmızı oluyor başı çok ağrıyor. Biz buluşunca birden rahatsizlaniyor yüzünden anlaşılıyor.

Benle ilgili de fesfese veriyor o cin. Kaç kez benim hakkımda yalanlar söylemiş hepsi ortaya çıktı çok şükür ama yardımı da dokundu bana yardım da etti sınavda. Sevgilim onu yönlendirdi öyle yardım etti.

Anladım çok sağolun . Onerebileceginiz bakım yaptıracak kişi var mı bildiginiz acaba ?

shado

Banlı Kullanıcı
Sevgili pembe kuvarsın verdiği linkten Uruma ulaşabilirsiniz.

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Her yardımına inanmayın sınavda yardımı siz okul okuyun ordan gidin diyedir cinde olsa kadın kadındır sonuçta. :) Kuranla o eve gireceksiniz ya önce kendinize ayetel kürsi koruması okuyun sitede var. Yatağın altına koyarkende yere değil karyola ve yatak arasına yani birde yere kuran koyup günaha girmeyin durduk yere. Cin mektubuda sitede var. Bunlarda işe yaramazsa (ki bence belli bir süre uzak tutar) uruma yazarsınız.

Çok sağolun nasıl içim huzurlandi anlatamam. Haklısınız allah korusun yere falan düşer günaha girerim. Ayetel kursıyi okuyup üstüme mesh etmeyi mi diyorsunuz ? Cin mektubunu burda görmüştüm mutlaka yapıp sizlere haber vereceğim. Hepinize çok teşekkür ederim bunları sizlerle paylaşmak bile beni rahatlatıyor

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Çok sağolun nasıl içim huzurlandi anlatamam. Haklısınız allah korusun yere falan düşer günaha girerim. Ayetel kursıyi okuyup üstüme mesh etmeyi mi diyorsunuz ? Cin mektubunu burda görmüştüm mutlaka yapıp sizlere haber vereceğim. Hepinize çok teşekkür ederim bunları sizlerle paylaşmak bile beni rahatlatıyor
Size tavsiyem cin mektubunu yapmayın onun faydadan çok zarar verebileceği sitemizde defalarca anlatıldı

darkmatter

Kayıtlı Üye
Cidden bunu söyledikten sonra sizi rahat bıraktı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...