Uzaktan İnsanlar Üzerine Tesir Etmek

jaii

Banlı Kullanıcı
Hayırlı işler için yapılır.

Yedi gün oruç tutulur.Riyazet şarttır.Geceleri herkes yattıktan sonra 100 Salavat,100 İstiğfar,336 Ya Musavvir,313 defa(Kaf,Ha,Ya,Ayn,Sad, arkasından 3000 kere:

'' Fe erselna ileyha ruhana fe temessele leha beşeran seviyya ''

ayeti kerimesi okunur.Buna yedi gece devam olunur.Mümkün olursa matlubun resmini önüne alarak ve ona bakarak,yani bütün düşünceni matlubunun üzerinde toplayarak okumalı.Mümkün olmazsa matlubunu hayalinde canlandırarak ve iki kaşı arasına gözlerini dikerek okunmalıdır.Hayırlı işler için Zühre ve Müşteri saatlerini seçmelidir.Okuma esnasında güzel kokulu buhurlar yakmak lazımdır.

Kaynak: Vermiyecem çünki yasaklanmış bir kitap.7 ciltten oluşan bu kitap eski ve bu tarz şeyler barındırıyor.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bu tür çalışmalarda oruç bozulduğunda yenilmesi gereken şeyler ayrıdır. Neler yenmelidir ? Ayrım var mı ?

jaii

Banlı Kullanıcı
Gıyabi değilde, ramazanda tutmayıp onun yerine başka bir gün kaza orucu tutarmış gibi tutmanız gerekiyor. İstemsizce oruç bozulursa bişey olmaz lakin kasıtlı bozulursa yeniden tutulur. Sahurda 2 adet yumurta akıyla sarısı mutlaka yenmelidir sonrasında istediğiniz herşeyi yiyebilirsiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayırlı işler için yapılır diyor uygulamada.Bir insana tesir etmenin amacı( hangi konuda olursa olsun )etki altına almak istemektir.Daha çok ikili ilişkilerde uygulanır diye düşünüyorum ama hayır mı şer mi?Zaten bunu biz bilemeyiz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Tertip hangi kaynaktan alınırsa alınsın çalışma nekadar güvenilir olunursa olunsun burada aslolan sizin enerjinizdir enerjisel olarak hazırlanmakta öyle bir kaç günü alıcak birşey değildir.Ayrıca bu tür çalışmalarda varlıksal boyutların kapılarında açılacağını okumuştum zaten bu yüzdende her çalışmada korunma ve arınma yapılır,yapılmadığı taktirde kişinin başına bi işler gelmesi muhtemeldir.Bu kısmıda yapmak herkezin harcı değildir uzmanlık isteyen işlerdir.Birisini etkilemek için büyü uygulaması yapıcak olanlar bu işi kendileri yapmak yerine ehil kişilere yaptırmalıdır.Bu uyarıyı gerekli gördüm bilmeyenler için.

xRagon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar alakasız mı oldu bilmiyorum. Sitede yeniyim, ancak böyle bir sitede nazarla ilgili bir şey olmaması açıkçası baya eleştiriye açık olmuş. Nazarla başka insan üzerine tesir edilir. Nazar (bakış) ile sandığından fazlasını yapabilirsin. Bir bilim adamı bakış ile camı kırmıştı deneyinde. Çok uzun yıllardır araştırılan bir konudur.