Varlık çağırma seansı ve sonrası

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Arkadaşlar, daha önce de bu forumda belirttiğim üzere uhrevi varlıklar üzerine bir rehber çalışması yapıyorum. Bunun için de elime geçen tüm fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum. Yakın zamanda şeytanî varlıklar ile ilgilenen ve bunları çağırdığını; bilgi aldığını söyleyen bir hoca ile tanıştım. Açıkçası her ben çağırıyorum diyene ciddi şüphelerle yaklaşıyorum, zira o kadar kolay bir şey değil.
Bu hoca beni bir çağırma seansına davet etti, dilersem gözlem yapabilir ve varlığı çıplak gözle görebilirmişim. Hadi bakalım dedik yanımda bir arkadaşımla bu hocanın evine gittik.

Adamın evi bir gecekonduydu ve 3 odası olan, kireç duvarlı bir ev. Evde hiç koltuk veya yatak yoktu. Adama nedenini sordum, meğer burayı sadece çağırma ve seanslar için kullanıyormuş. Kafamda ilk parlayan fikir, bu mekanın sahibi olan veya sahiplenen varlıklar oldu. Böylece adam da çağırdığını zannediyor olabilirdi başka boyuttan.

Odalardan en büyüğüne girdik. Biraz demonoloji biraz pagan seansına benzer şekilde ritüel yapmaya başladı. Biraz hayvan kanı, kemik, ateş, semboller ve ökse otu. Sembolleri bitirdikten sonra latinceye benzeyen ama biraz da gırtlaktan kelimelere sahip olan bir dilde (arapça veya farsça kesinlikle değildi) zaman zaman yükselen tonda sözlerini söylemeye veya duasını etmeye başladı.

Gecenin bir yarısı, karanlık bir gece konduda deli bir adamın yanında ateş başında oturup kan ve kemik kokusu alıyorduk. bir 10 dakika kadar söleri devam etti. İçimden "şizofren olabilir mi acaba" diye geçirirken, ateşte kıvılcımlanmalar oldu. MUhtemelen odundur diye düşündüm sonra ateş başında bir ürperti duymaya başladım. Yanımdaki arkadaşım da aynı şekilde üşümeye başladı.

Takip eden sürede duvarda kazınma sesleri, hafif tıkırtılar, kapıların hafifçe oynaması gibi standart cin ve varlık seanslarında olabilecek etkiler gördüm ancak bundan sonrası oldukça ilginçleşti. Ve çıplak gözle daha önce hiç görmediğim veya kendisine benzer tanımlamalar duymadığım bir varlık gördüm. Daha doğrusu arkadaşımın beni dehşetle dürtüp kafamı çevirmesiyle bu varlıkla karşılaştım.

Hocanın tam arkasında muhtemelen 170- 180 boylarında ve hafifçe havada süzülen, çok garip, çirkin, bağırsaklardan oluşmuş bir uzantısı varmış gibi görünen bir varlık. Herhangi bildiğim bir demon veya cin tanımına uyan bir şey değildi. Hayal gücüm ile oluşturduğumu veya bu hocanın bir ateşe bir şey koyduğunu ve kafamızı güzel yaptığını düşündüm. Ancak bana bunu gösteren yine arkadaşımdı.

Ortamda sadece ateş çıtırtısı, trans halinde bir hoca, bizim nefes alış verişlerimizin duyulduğu bir odada yaklaşık 1 dakika boyunca etrafa bakınan garip bir varlık mevcuttu. Varlık sadece sağa sola bakındı bize doğrudan bakmadı bile. Ateşe dikkatlice baktı sonra havaya karışan bir duman gibi yok oldu gitti.

Korkmadım desem cidden yalan söylemiş olurum. Hayranlık ve korku arası ilginç bir his vardı içimde. Hemen oradan uzaklaşmak istiyordum hem de bu konuda arkadaşımla biraz kafa yormayı düşünüyordum. Hoca varlık gittikten bi 5-6 dakika sonra açtı gözlerini, terlemişti, yorgun görünüyordu.
hayırdır hoca bu ne dedik, bize şeytani bir varlık olduğunu, cinlerle aynı boyuttan olduğunu fakat cin olmadığını söyledi.
Bu varlıklar leşçil hayvanlar gibi uzaktan izleyen sadece bulduklarını yiyen veya elde eden, saldırmayan tiptelermiş ve insanlarla iletişime geçmeyi sevmezlermiş. Hoca bu tarz varlıkları çağırmayı Fasta tanıştığı birinden öğrenmiş ve söylediğine göre Arap yarımadasında bu tarz işlerle uğraşan bir topluluk/tarikat mevcutmuş.

Biz hocaya teşekkür ettik, evden çıktık ve ayrıldık. Arkadaşımla hemen benim ofisime geldik. Öncelikle bu varlığı resmetmek istiyordum ve gözden kaçırdığım detaylar var mı diye arkadaşımla ayrı ayrı gördüğümüz varlığın tanımlarını ve görebildiğimiz şeyi çizdik. İkimiz de aynı şeyi grmüştük ve ikimizin de dikkatini çeken şey bu varlığın çok parmağı olduğu ve bir yüzük taktığıydı.

Bu varlığı tanımlamak istiyorum, habitatı konusunda da daha fazla bilgi almaya çalışacağım. Muhtemelen bu hocayla daha çok takılıcam ben. Aşağıda görmüş olduğum varlığın bir eskizi ile yüzüğün ve üzerindeki sembolün şeklini çizdim. Bu tarz veya benzer bir varlığı gören veya bilen varsa da bildiklerini duymayı çok isterim.
Ekli dosyayı görüntüle 7744

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Varlıklar çok değişik şekillerde kendilierini gösterir. Bir film var buna örnek "The possession of michael king". İnanın en basit yöntemlerle bile gelip insanlara musallat olabiliyorlar. Korkunuzla enerjinizi çekerek beslendikleri için insanı tüketiyorlar. Güçlü iseniz bu tür hocaların yanında bulunup seansa katılın. Değilse aklınızı kaybedebilirsiniz. O çizilen resim hakkında hiç bir fikrim yok şahsen. Ama bende bir kaç sene önce arkadaşlarımla basitçe ruh çağırıp bir kaç sene kurtulmaya çalışmış biri olarak uzak durun merak etmeyin derim. :) Özellikle yıldızınız düşükse.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Varlıklar çok değişik şekillerde kendilierini gösterir. Bir film var buna örnek "The possession of michael king". İnanın en basit yöntemlerle bile gelip insanlara musallat olabiliyorlar. Korkunuzla enerjinizi çekerek beslendikleri için insanı tüketiyorlar. Güçlü iseniz bu tür hocaların yanında bulunup seansa katılın. Değilse aklınızı kaybedebilirsiniz. O çizilen resim hakkında hiç bir fikrim yok şahsen. Ama bende bir kaç sene önce arkadaşlarımla basitçe ruh çağırıp bir kaç sene kurtulmaya çalışmış biri olarak uzak durun merak etmeyin derim. :) Özellikle yıldızınız düşükse.

Çocukluğumdan beri bu tarz durumların içerisindeyim ve oldukça alışkınım ancak bunları bilmeyen ve alışık olmayan insanlar da fazla. İşte bu yüzden ben bu rehber ve kataloglama çalışması üzerinde uğraşıyorum. Uyarınız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Alışıksanız sorun yok o halde. Başarılar :)

jensına

Kayıtlı Üye
Çok ilginç çalışmalarınızı lütfen paylaşın başka varlık resimlerinide görmek istiyoruz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrol etmek lazım ne kadarı hocanın anlattığı gibi, deneyiminizin ne olduğuyla ilgili gibi.
Anlattıklarınızı kabul edersek, düşük varlıklar ( parazit gibi fırsatçı, saldıramayan, iletişimden kaçınan vs. ) sembol kullanmazlar genelde, ancak tasma gibi başka varlıkların himayesi veya tebaası olduklarını gösteren semboller taşıyabilirler. Bununla birlikte cinlerin boyutu demek geniş bir kavramdan bahsetmektir. Görüp tanımladığınız şey gerçek ise bile genelde alınan görüntü bu boyuta bir süreliğine uyumlanmış görüntüdür, yani bir başkası başka şartlarda aynı tip varlığın görüntüsünü daha farklı deneyimleyebilir.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Yüzük olayı garibime gitti cinlerin boyutunda cinlerin bile çekindiği bir kaç varlık var onlara benzemiyor ilk kez gördüğüm bir şey ama yalnız ritüeli doğru anlatmışlar eğer korkarsa çok kötü olur bildiği için gözleri kapalı çağırmış.. Benim anlamadığım böyle bir ritüelde sizin negatif bir ortam oluşturmamış olmanız şaşırttı çünkü bilmiyor ve negatif bir enerji yayabilirdiniz.. parazitleşme olması lazım ama siz birebir gördük diyonuz.. hocanın sizede birşeyler verip veya okumanızı istediği bişeyler olması lazım bunlarıda ekleyin lütfen..

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Kontrol etmek lazım ne kadarı hocanın anlattığı gibi, deneyiminizin ne olduğuyla ilgili gibi.
Anlattıklarınızı kabul edersek, düşük varlıklar ( parazit gibi fırsatçı, saldıramayan, iletişimden kaçınan vs. ) sembol kullanmazlar genelde, ancak tasma gibi başka varlıkların himayesi veya tebaası olduklarını gösteren semboller taşıyabilirler. Bununla birlikte cinlerin boyutu demek geniş bir kavramdan bahsetmektir. Görüp tanımladığınız şey gerçek ise bile genelde alınan görüntü bu boyuta bir süreliğine uyumlanmış görüntüdür, yani bir başkası başka şartlarda aynı tip varlığın görüntüsünü daha farklı deneyimleyebilir.

Açıkçası bir şekilde tanımlayamama sebebim biraz da bunlar. Yüzük kısmı ilginç geldi çünkü scavenger tipi varlıklar genellikle diğer varlıklara göre ilkeldir. Daha önce bir çok varlık tanımı ile karşılaştım veya deneyimledim ancak bu tiple karşılaşmam ilkti.

Yüzük olayı garibime gitti cinlerin boyutunda cinlerin bile çekindiği bir kaç varlık var onlara benzemiyor ilk kez gördüğüm bir şey ama yalnız ritüeli doğru anlatmışlar eğer korkarsa çok kötü olur bildiği için gözleri kapalı çağırmış.. Benim anlamadığım böyle bir ritüelde sizin negatif bir ortam oluşturmamış olmanız şaşırttı çünkü bilmiyor ve negatif bir enerji yayabilirdiniz.. parazitleşme olması lazım ama siz birebir gördük diyonuz.. hocanın sizede birşeyler verip veya okumanızı istediği bişeyler olması lazım bunlarıda ekleyin lütfen..

Daha önce çağırma seans ve ritüellerinde bulundum veya bizzat kendim çağırma işlemleri gerçekleştirdim. Arkadaşımda ve bende bu işlerde alim sayılabilecek çok bilgili bir büyüğümüzün bizim için hazırladığı tılsımlar mevcuttu. Kendisi cinler konusunda ve onları kullanmak/yardımını almak konusunda oldukça etikli bu yüzden pek çok varlığın görmezden gelmesini sağlayabilecek türde bir tılsım taşıyorduk ve hiç işe yaramadığını görmedim. Ayrıca varlığın ikimiz tarafından da net gözlemlenmesi oldukça ilginç geldi. Çoğunlukla bakan kişinin zihninde veya görsel kütüphanesindeki imajların karışımı tiplerde görüntüler söz konusu oluyordu ortak bir kaç nokta dışında.

Bu hoca ile tanışmamız da yine bu büyüğümüz sayesinde mümkün oldu. İfritler, demonlar, cinler, alkarısı vs. Pek çok varlık tanımına hiç uymayan çok ilginç bir şeydi. Zaman zaman bir shade mi gördük acaba diye bile düşünüyorum.

Ailionora_Seda

Kayıtlı Üye
İş
NOW
Macera dolu bir deneyim olsa gerek...Bundan sonraki hayatımda geleceğime etki edemeyeceklerini bilsem bende denerdim.Ama şuan yemiyor :D Çizmiş olduğunuz varlık gercekten yaratıcı ve ilginç olmuş.Bundan sonraki deneyimlerinizide bizimle paylaşırsanız hiç olmazsa yapamadığımız ama yapsaydık neyle karşılaşacaktık sorusunun cevabıyla merakımızı gidermiş olacağız..Bulunduğun yol çok risk barındırıyor göze almak büyük bir cesaret ..Calismalarinda başarılar horlack...

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Rica etsem gördüğünüz veya gözlemleme imkanı olduğunuz diğer varlıkları da anlatabilir misiniz?

Şu sıralar çalışmalarımı derlemeyle uğraşıyorum. Hepsi tamamlandığında bir pdf veya web sitesi şeklinde sizlere sunacağım detaylı olarak.

lanet olsun aşka

Kayıtlı Üye
acaba cinler nasıl görüntü olarak gerçekten çıplak gözle görülüyorlar mı merak ettim görmek isterdim....

elaruz

Kayıtlı Üye
illustrasyon çok hoşuma gitti çalışmanızın devamını bekliyoruz teşekkürler.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
acaba cinler nasıl görüntü olarak gerçekten çıplak gözle görülüyorlar mı merak ettim görmek isterdim....

Cinler genellikle byninin imaj kütüphanesinden bir kombinasyon olarak görünür. YAni gördüğün şey şimdiye kadar gördüğün bir şey veya onların karışımı bir kompozisyon olur.

durubilir

Banlı Kullanıcı
önemli olan varlıkları çağırmak değil etkilenmeden veya musallat olmadan gitmesini sağlamaktır bende bi aralar yapmıştım kurtulamıyorum şuan insanın hologram şeklinde görmüşlüğüm oldu.