Varlık çağırma seansı ve sonrası

Astre

Kayıtlı Üye
Çalışmalarınızın durumu nedir?

Sylnty

Kayıtlı Üye
Her zaman bu tür ritüellere katılmak ve kendim bu tip çalışmalar yapmak için geliştirmek istedim. Bir şeyler becerdim. Lakin bu şeylere çok bağlanırsam normal hayatımda kopup giderim diye korktum ve vazgeçtim. Lakin bu hazırlayacağınız web sitesi yada pdf çok yararlı olacaktır ve incelemek için can attığımı söylemek isterim :hurray:

*Melik*

Kayıtlı Üye
Resimdeki varlığın ne olduğu şeklinden belli oluyor.Başka söze gerek yok.Yalnız dikkatli olun ALLAH muhafaza.Bu tür varlıklar insana kafayı bir takarlarsa 40 güne kalmaz ya deli olur o insan yada dünya yı terk eder.

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
İnanmadiğımdan değil de karanlik bir oda da yüzüğü nasil gördün ve hadi gördün yüzüğün sembolünü görmen tuhaf gündüz dahi iki metre ilerdeki yüzüğün sembolünü göremez insan sen o karanlikta masallah resmini dahi cizmissin

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
İnanmadiğımdan değil de karanlik bir oda da yüzüğü nasil gördün ve hadi gördün yüzüğün sembolünü görmen tuhaf gündüz dahi iki metre ilerdeki yüzüğün sembolünü göremez insan sen o karanlikta masallah resmini dahi cizmissin

Güzel ve mantıklı bir soru. Bizimle varlık arasında çok bir mesafe yoktu, önümüzdeki ateşin aydınlatması yeterliydi. Çok büyük bir odadan bahsetmiyoruz. Oradaki amacım detaylıca bir varlık görebilmekti ve halüsinasyon olmaması için yanımda birini daha götürmüştüm.
Yüzüğün sembolünü arkadaşımın da yardımıyla çıkarttık. Hatırladığımız görebildiğimiz kadarıyla. Tabii ki sembol bundan değişik de olabilir.

fako

Kayıtlı Üye
Bende araştırmalar yapıyorum ancak paylaşmaktan çekiniyorum. Ben daha çok bazı farklı insanları inceliyor, bilgi toplayıp görebildiğimce takip ediyorum. Ben bir tanesine çok sık rastladım ve kendimce isimlendirdim acaba varlıklar yada farklı insanlar ile ilgili bilgisi olan birini tanıyorsanız Gece korkaklarını sorabilirmisiniz? bu ismi kendim düşündüm eğer sorabileceğinizi düşünüyorsanız bana ö.m atarsınız bende size neden o ismi verdiğimi ve fiziki özellikleriyle beraber normal insanlardan farklılıklarını, tabiri caiz ise özelliklerini ve niteliklerini söyleyebilirim. Çevremde benden başka bu tür konuları inceleye bilen insan yok ne yazıkki. Ayrıntılı tasvir verirsem size belki çevrenizde birinden bilgi alabilirsiniz?