Rüyalarım Gerçek Oluyor.

damonbl

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , forum'a uzun zamandan beri üyeyim ve üye oldugum dönemden beri konusunu sizlere anlatamayı düşündügüm bir durumum var

Öncelikle yaşım 26 , yaklaşık olarak ergenligin son dönemlerinden beri takribi 16-17 yaşlarından bu yana ara ara geceleri alakasız rüyalar görüyorum hiç tanımadıgım insanlarla yada tanıdıgım insanlarla anlamlandıramadıgım ortamlarda yada bildigim herhangi bir yerde anlamlı yada anlamsız bir biçimde ama içinde bulundugum dönemle hiç alakalı olmayan sohbetlerde yada olaylar dizisinde kendimi görüyorum mesela hiç unutmuyorum üniversite okudugum bir dönemde 1 gece samimi oldugum 2 arkadaşım ve nispeten tanımadıgım 1 arkadaş ile bir yemek yerinde o dönem bizim ile hiç alakası olmayan bir konu üzerinde sohbet ederken gördüm kendimi daha sonra takribi 15 ila 1 ay sonra o arkadaşlar ile kendimi yemek yerken ve aynı konuyu konuşurken buldum

Yanlış anlaşılmaması adına şunu özellikle belirtmek istiyorum benim durumum yolda yürürken aa ben sanki daha önce buradan geçmiştim yada ben bu insanı bir yerden tanıyorum tarzında degil gece uyku halinde iken gördügüm ve yarım yamalak hatırladıgım bir olayın uzunca bir süre sonra birebir yada neredeyse birebir gerçekleşmesi olayı.

Düşüncelerinizi merak ediyorum , Saygılarımı sunuyorum

Dipnot: Konuyu nereye acıcagımı çözemedim yanlış ise dogru alana taşınırsa memnun olurum.
Teşekkürler.

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Kendinize bir not defteri yapın baş ucunuzda dursun ,oraya rüyalarınızı not alın ara ara olayların bağlantılarını düşünmeye çalışın. Hiç bir şey nedensiz değildir diye düşünüyorum. Tahminim hislerinizde de artış söz konusu olmuştur.
Karamsar bir insan olmadığınız kanısındayım , hep olumlu düşünün , iyi düşünün iyi olsun felsefesini oturtun hayatınıza.
Bu durumla ilgili tek değilsiniz...
Dün akşam saatlerinde olan olay nedeniyle hepimizin başı sağ olsun öncelikle , ölenlere Allah dan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum :( , size bu konuyla da ilgili özel bir soru sorucam , olaylardan önce bir şey hissettiniz mi , anlam veremediğiniz sıkıntı , sanki kötü bir şey olmuş gibi bir his. Örnek vermem gerekirse için sıkılır merak edip aileni ararsın iyi misiniz diye böyle bir duygudan bahsediyorum. Bu yazıyı okuyan forumdaki diğer arkadaşlarımızda cevaplarsa sevinirim.

Selam ile..

damonbl

Kayıtlı Üye
Kendinize bir not defteri yapın baş ucunuzda dursun ,oraya rüyalarınızı not alın ara ara olayların bağlantılarını düşünmeye çalışın. Hiç bir şey nedensiz değildir diye düşünüyorum. Tahminim hislerinizde de artış söz konusu olmuştur.
Karamsar bir insan olmadığınız kanısındayım , hep olumlu düşünün , iyi düşünün iyi olsun felsefesini oturtun hayatınıza.
Bu durumla ilgili tek değilsiniz...
Dün akşam saatlerinde olan olay nedeniyle hepimizin başı sağ olsun öncelikle , ölenlere Allah dan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum :( , size bu konuyla da ilgili özel bir soru sorucam , olaylardan önce bir şey hissettiniz mi , anlam veremediğiniz sıkıntı , sanki kötü bir şey olmuş gibi bir his. Örnek vermem gerekirse için sıkılır merak edip aileni ararsın iyi misiniz diye böyle bir duygudan bahsediyorum. Bu yazıyı okuyan forumdaki diğer arkadaşlarımızda cevaplarsa sevinirim.

Selam ile..

Öncelikle Mesajınız için teşekkür ederim üzücü olay yaşanmadan önceki gün ekstra mesai yaptıgım için olay öncesi yorgunluk dışında ekstra bir hissetgimi söyleyememem malesef.

Haberci rüya denilir böyle rüyalara. Bir tavsiyem var. Şimdi sitede bir anket olsa pembekuvars en çok ne tavsiye etti denilse melek çalışmaları ve 150 besmele sonucu çıkar. Sizede bunu tavsiye edecem. Uyumadan önce kıbleye doğru 150 besmele çekmek rüyanızda olacakları görmenizide sağlar bunun yanında pek çok fayfasıda var. Zaten görüyormuşsunuz belki daha bile ayrınrılı görürsünüz.

Bu gece Denemeyi düşünüyorum Mesajınız için teşekkür ederim.