Önemli birşey midir? Gereksiz midir? Nedir bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jeanbo

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Uzun bir süredir gizli mabeti takip ediyorum. Bir derdimi paylaşacağım.

Ben bu siteyi ve bu sitede olanları çok önemsiyorum. Çok büyük bir ilgim var. Astral seyahatteki son deneyimimden sonra birdaha girişebileceğimi sanmıyorum aslında. Herneyse. Konuya dönecek olursak.

Her şey üstüste bindi biraz. Küçükkende böyleydi. Tuhaf. Tam olarak ne demem gerektiğini bilmiyorum. Benim bu tarz olaylar hakkında pek bir bilgim yok. Yani olan bilgilerimde internetten ve internete pek güvendiğimi söyleyemeyeceğim.

Örnek vermem gerekirse bizim nesil gecelere kadar sokakta oynayan nesildi.:) küçükken sokakta saklambaç oynardık. Hani şu ekmek tekneleri vardır ya. Ebe olacak kişiyi belirlemek için. Arkadaşlarıma söylerdim. 2'yi söyleyecek 2 ye girmeyin diye. Ebe 2'yi söylerdi. Veya tekrar ne demem gerektiğini bilmiyorum enerji mi? Derslerde insanlara inanıp mı demeliyim? Afedersiniz ama en gerizekalıların sözlülerini geçmesini akıllıların yapamamasını sağlardım ama aynı zamanda nazar da değdiriyordum. Şanslı ama etrafa şanssızlık getiren biri? Örnek olarak, maç var diyelim. Tezahürat yapıyorum. Eleman anında topu düşürüyor. Ondan beni konuşturtmazlar böyle şeylerde.

Bunun özel birşey olduğunu düşünmüyorum fakat son günlerde başıma gelen olayları sayarsak en azından söylemekte yarar vardır herhalde. Bunu geliştirmelimiyim? Ya da ortada geliştirilecek bir şey varmı? Birazda korkuyorum açıkçası. Din açısından bunlar nedir? Her yerde başka birşey yazıyor. Yüzyüze birine danışamam. Burada bilen insanlar var. Eğer geliştirebileceğim birşeyse bunu çok isterim.

Gereksiz konuşuyorsam kusuruma bakmayın lütfen.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Burası da internet zaten? Forumu biraz araştırın sizin gibi bir çok üye konu açmıştır böyle. Bence bunu dert olarak görmeyin geliştirilebilir bir yeteneğiniz olabilir. Ve ya 6. hissiniz kuvvetlidir.

origanum

Yönetici
Kontrolsüz güç, güç değildir. Enerjinizi kontrol etmeyi öğrenin. Negatif enerji en kolay gerçekleştirilebilendir ve çok kolay kontrolden çıkabilir. Pratik yapılarak törpülenmeli. Pozitif çalışma başarabilme alıştırmaları yapılmalı. Düzenli meditasyon ve nefes egzersizleri kontrol konusunda ömür boyu yardımcınız olacaktır, hergün yarım saatinizi ayırın. Gerisi gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...