Yanlışlıkla büyü yapmış olabilir miyim moralim çok bozuk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abyo1993

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evde bir tutam düğüm halinde saç buldum. Şüphelendim çünkü resmen düğümlenmişti. İnternetten baktım yakmak gerekiyormuş falan yazıyordu. Gusülsüz abdestsiz bir şekilde aslında bir nevi kendimi korumak amacıyla 3 Nas 3 felak 3 İhlas okudum arada saç tutamınada üflemiş olabilirim daha sonra yaktım. Cidden bunu bilerek yapmadım ve aklıma takıldı benim amacım ortada hayırsız bi şey varsa gitsin diyeydi.

Ciiddi bir şey olabilir mi?
Allah'ım affetsin hiç bilmeden yanlış bi şey yapmış olmak istemiyorum.

AJA

Elit Üye
Yanlış birşey yok bana göre.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Bu işlerde niyette önemli bir faktördür. Yanlış bir şey yok diye düşünüyorum :)

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Büyü yapmak da bozmak da büyücünün işidir. internetten okuduğunuz "saçı yakın" gibi sığ ve gereksiz yönlendirmelerle bir işe kalkışmışsınız. Nasıl büyü yapmanın birçok parametresi varsa bozmanın da aynı şekilde parametreleri vardır. Diyelim ki büyüyü bozdunuz, daha sonra arındırma yaptınız mı ? yapmadınız.
Dikkatli olmanızda fayda var, eğer bir belirti görürseniz ya da kafanızda büyü yapılmış mıdır acaba diye bir düşünce varsa, site yöneticilerine ulaşabilirsiniz.

sevgi ve ışıkla.

abyo1993

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Bulduğum saçta bi şey olduğunu zannetmiyorum sadece kuruntu yaptım heralde.

Ori

Kayıtlı Üye
Keşke yakmasaydınız. DEnize atsaydınız daha iyidi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar evde bir tutam düğüm halinde saç buldum. Şüphelendim çünkü resmen düğümlenmişti. İnternetten baktım yakmak gerekiyormuş falan yazıyordu. Gusülsüz abdestsiz bir şekilde aslında bir nevi kendimi korumak amacıyla 3 Nas 3 felak 3 İhlas okudum arada saç tutamınada üflemiş olabilirim daha sonra yaktım. Cidden bunu bilerek yapmadım ve aklıma takıldı benim amacım ortada hayırsız bi şey varsa gitsin diyeydi.

Ciiddi bir şey olabilir mi?
Allah'ım affetsin hiç bilmeden yanlış bi şey yapmış olmak istemiyorum.
Bir şey olmaz merak etmeyin. En fazla saçın sahibinin ya da sizin başınıza geçici talihsizlik gelirdi o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...