Hipnoz ile uzun seneler önce görülen bir rüya hatırlanabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fox07

Kayıtlı Üye
Başlıkta belirttiğim sorunun cevabını cidden çok merak ediyorum. Seneler önce, babannemi kaybettiğimiz saatlerde ben başka bir şehirde idim. Vefat ettiği saate denk gelen saatte rüyama girdi uzun uzun birseyler anlattı biraz uzgun biraz sitemli olarak. Rüyanın etkisiyle vefat ettigi saatte ruyanin etkisiyle uyandim. Sabah da vefat haberi geldi. Senelerdir bu ruyadaki konusma icerigini hatırlamak icin cok cabalamama ragmen bir turlu konusmaları hatırlayamıyorum. Hipnoz ile boyle birseyin mumkunati var midir?

asterix

Kayıtlı Üye
Hatırlanabilir ama hipnozun dereceleri vardır çok derin hipnoz olmalıdır bence, ruh hafızası herşeyi kaydeder.Ölüm sonrası 5. boyuta bile hpnozla ulşan nadir izinli kişiler var.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bu bir seansta hatırlanmasa da birden çok seans gerçekleşirse hatırlanabilir. Derin bir transa girmeniz gerekir. Bünye kuvvetliyse ilaçla hipnoz edilirsiniz. Ama gereksizdir. Herkes yapmaz özel yaptırmanız gerekir. Güvenli olduğunu düşündüğünüz kişiye yaptırın. Arkadaşımız Pembekuvars'ında dediği gibi istihare yapabilirsiniz. Bende üst üste 7 gece yapılırsa rüyada görüleceğini duymuştum. Rüyalar bazen aldatıcıdır. Babanneniz için bol bol dua etseniz daha iyi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başlıkta belirttiğim sorunun cevabını cidden çok merak ediyorum. Seneler önce, babannemi kaybettiğimiz saatlerde ben başka bir şehirde idim. Vefat ettiği saate denk gelen saatte rüyama girdi uzun uzun birseyler anlattı biraz uzgun biraz sitemli olarak. Rüyanın etkisiyle vefat ettigi saatte ruyanin etkisiyle uyandim. Sabah da vefat haberi geldi. Senelerdir bu ruyadaki konusma icerigini hatırlamak icin cok cabalamama ragmen bir turlu konusmaları hatırlayamıyorum. Hipnoz ile boyle birseyin mumkunati var midir?
Bilinçaltına ait bir rüya ise ulaşmak daha mümkün. Özel izinli bir rüya türünde ise belki ana hatları ekrandan izler gibi izleyebilirsiniz ancak tam anlamıyla deneyim tekrarı olmaz büyük olasılıkla. Hatta bazı özel izinli hallerde kayda ulaşılamayadabilir. Denemek lazım.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Bilinçaltına ait bir rüya ise ulaşmak daha mümkün. Özel izinli bir rüya türünde ise belki ana hatları ekrandan izler gibi izleyebilirsiniz ancak tam anlamıyla deneyim tekrarı olmaz büyük olasılıkla. Hatta bazı özel izinli hallerde kayda ulaşılamayadabilir. Denemek lazım.

İzin almak ne oluyor ? Kendi beynime girerken niye izin alıyor muşum ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İzin almak ne oluyor ? Kendi beynime girerken niye izin alıyor muşum ?
Burada bahsi geçen iznin beyinle insanla ilgisi yok. O ölüyle irtibatı sağlayan izin bahsedilen.
Ayrıca ''kendi beynine'' girerken demek yanlış, bilinç altına arada bilincin oluşturduğu bariyer olmadan ulaşmak demek daha doğru bir tanım. Kendi bilinç altına bu bariyer olmadan girebilmek için de bilinç meşgul edilir, bilinç altı ile aynı frekansa geçilir, bu da hipnozun en basit tanımıdır.

asterix

Kayıtlı Üye
Kişisel görüşüme göre bir çok yüksek metafizik çalışmada bazı görevli varlıkların izni olmadan ciddi bir şey yapamazsın,ölüyle iletişim kurmanında izne tabi olduğunu düşünüyorum.Böyle olmasaydı her şey ortaya dökülebilseydi iyi olmazdı ,varlıklar bir çok şeye kısıtlama getiriyorlar,bu düzenin korunması içindir.Hipnoz yaptığımda deneğin iki hayat arasındaki yaşamını sorgulamama izin verilmedi karartıldı,ben amatör merakla bu işi yaptığım için bu normaldi.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Kişisel görüşüme göre bir çok yüksek metafizik çalışmada bazı görevli varlıkların izni olmadan ciddi bir şey yapamazsın,ölüyle iletişim kurmanında izne tabi olduğunu düşünüyorum.Böyle olmasaydı her şey ortaya dökülebilseydi iyi olmazdı ,varlıklar bir çok şeye kısıtlama getiriyorlar,bu düzenin korunması içindir.Hipnoz yaptığımda deneğin iki hayat arasındaki yaşamını sorgulamama izin verilmedi karartıldı,ben amatör merakla bu işi yaptığım için bu normaldi.

Kendi fikrimi belirtiyorum ki acaba iki hayat yok diye olabilir mi ? :) Hiç bir şey kimseye ait değildir. Varlıklar kendi kafalarına göre izin koyamazlar. İzni en tepedekinin koyması gerekir. O zaman da evren kendi çapında bilinçlidir.

asterix

Kayıtlı Üye
Reenkarnasyona inanıyorum yaptığım hipnozlarda kişilerin önceki haytlarına ait ayrıntılı hikayeler dinledim ama bu iki hayat arasındaki dinlenme yeri olan ve bize göre beşinci boyut dediğimiz bazı ekollerin spatyom dediği dinlenme ve değerlendirme yeri vardır orada iki enkarnasyon arası sürede kalırız hayatımız değrlendirilir bazı hipnotizörler (bana gçre özel bir iiznle) oradaki hayata dahi ulaşabilmektedir .Bu izini tabi ruhsal hiyerarşi içindeki görevli varlıklar vermekte genelliklede rehberlerimiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...