Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ölüm hakkında

Yer
    Araf
    Rep Puanı : 3470
    Ettiği Teşekkür
    1.221
    780 mesaja 1.703 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Alıntı shado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikolojikte olabilir ama bu konuda yardım alamam çünkü insanın kendi kendini iyilestirebileceğine inanıyorum psikolojik olarak. Varlığımı ve misyonumu çok fazla sorguluyorum sanirim.içimde çok büyük bir boşluk var.
    Psikolojide zaten insan kendi kendisini iyileştirir, bu esas kaidedir. Size sadece yol gösterilir. Ana kaynağı bulmadan sıkıntıyı çözmek zor.
    Aslında önemli olan bunun bir sorun olup olmadığını saptamak.

Çok şükür ki gökyüzü henüz aptallığa maruz kalmıyor.

2. pembe pelerin Üyemize teşekkür edenler:
    shado (11.02.2016)

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14344
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.328 mesaja 3.407 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Ev geçindirin.Ağaç dikin, sorumluluk alın.Yaşlı insanlarla vakit geçirin kimsesiz çocuklarla vakit geçirin, gerisi hep boş.Rekatbetmiş hayat maratonuymuş vs vs.Bomboş.Bizi değerler bağlar.

Hiç unutmam babam bana çok kırmalı bir kavganın arasında ' kendini öldürecek adam ağzını açmaz gider sıkar kafasına demişti'.Bu da öyle.

4. hazaR Üyemize teşekkür edenler:
    shado (11.02.2016)

Yer
    Shire
    Rep Puanı : 375
    Ettiği Teşekkür
    383
    118 mesaja 159 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hazaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev geçindirin.Ağaç dikin, sorumluluk alın.Yaşlı insanlarla vakit geçirin kimsesiz çocuklarla vakit geçirin, gerisi hep boş.Rekatbetmiş hayat maratonuymuş vs vs.Bomboş.Bizi değerler bağlar.

Hiç unutmam babam bana çok kırmalı bir kavganın arasında ' kendini öldürecek adam ağzını açmaz gider sıkar kafasına demişti'.Bu da öyle.
    Kendimi öldürmek gibi bi planım yok bir kaç saniyeliğine o anı yaşıyor gibi oluyorum istemsizce olan bir şey.Değerlerimle yaşıyorum zaten ama bunlar beni bu dünyaya bağlamaya yetmiyor zaman geçiriyorum sadece .

6. 2 kişi shado üyemize teşekkür etti:
    hazaR (11.02.2016), HeLga (11.02.2016)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Bana kalırsa siz adına ölüm desenizde adrenalin bağımlısısınız farkında değilsiniz. Siz düşüp ölmeyi değil binadan atlama ve belki çakılma hissini merak ediyorsunuz araba çarpıp ölmesini değil o anki hisedileni merak ediyorsunuz. Bence paraşütle atlama gibi şeyler deneseniz sizde içinizde olanın bu olduğunu anlayacaksınız.

8. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    shado (11.02.2016)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8825
    Ettiği Teşekkür
    3.826
    2.237 mesaja 4.337 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Bu duygular,böyle düşünceler depresif süreçtede yaşanıyor.Bütün herşey arapsaçı gibi birbirinin içine girmiş hissi veriyor.Eğer durum psikolojik ise tabiki kendi kendini iyileştirirsin .Ama durum ne?Durumun sebebi ne?Önce bunu öğrenmeli .Bunun içinde bir yardım alınmalı.Sonra istersen yola tek başına devam edersin.

¡Gracías a Dios por todo!

10. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    shado (11.02.2016)

Yer
    Shire
    Ettiği Teşekkür
    383
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu duygular,böyle düşünceler depresif süreçtede yaşanıyor.Bütün herşey arapsaçı gibi birbirinin içine girmiş hissi veriyor.Eğer durum psikolojik ise tabiki kendi kendini iyileştirirsin .Ama durum ne?Durumun sebebi ne?Önce bunu öğrenmeli .Bunun içinde bir yardım alınmalı.Sonra istersen yola tek başına devam edersin.
    Sebebi nedir bilmiyorum sadece bu dünyadaki yaşamı çok fazla sorguluyorum çok sahte geliyor ve bu durumdan kurtulmak istiyorum.fikirleriniz için teşekkürler.

12. shado Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (11.02.2016)

Yer
    Shire
    Ettiği Teşekkür
    383
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim kendimi iyi ifade edemedim sadece buradan kurtulmak istiyorum bu fiziksel dünyadan burası için hiç bir şey yapmak istemiyorum.Fakat bir hayatım var ve ona devam edip gündelik sorumluluklarimi yerine getirmem gerekiyor.Bu da beni mutsuz ediyor hayatını değiştir diyeceksiniz hiç bir şey istemiyorum burasiyla ilgili.Ruhumu özgürlestirmek istiyorum bu kaliptan siyrilmak istiyorum.

14. shado Üyemize teşekkür edenler:
    pembe pelerin (11.02.2016)

Yer
    Araf
    Rep Puanı : 3470
    Ettiği Teşekkür
    1.221
    780 mesaja 1.703 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Sanirim kendimi iyi ifade edemedim sadece buradan kurtulmak istiyorum bu fiziksel dünyadan burası için hiç bir şey yapmak istemiyorum.Fakat bir hayatım var ve ona devam edip gündelik sorumluluklarimi yerine getirmem gerekiyor.Bu da beni mutsuz ediyor hayatını değiştir diyeceksiniz hiç bir şey istemiyorum burasiyla ilgili.Ruhumu özgürlestirmek istiyorum bu kaliptan siyrilmak istiyorum.
    Durumuzu çok iyi anlıyorum. Çünkü aynı his bende de mevcut. Herkes bir gaye, hedef belirlemenin çözüm olacağını söyler bu durumda ama sizin sorununuz zaten dünyaya bir ehemmiyet vermemeniz. Kişilere aynı şekilde.
    Hissedemesem de doğru olan şudur. Dünya önemsiz değildir. Ve buraya ait olmadığınızı hissetmeniz de bir yanılsama. Çakralarınızla alakalı bir durum.
    Aslen zaten hiçbirimiz buralı değiliz, dönüp varacağımız yer belli. Siz daha ermeden eriyip kaybolmayı istiyorsunuz. Bu his iyidir belli şeyler için. Ama sn. Chillout'un dediği gibi kullanılamazsa büyük bir azap.
    Peki ne yapalım. Önce kalbinizi dinlemeyi öğrenin. Burada ne işiniz var? Nereye gidiyorsunuz? Nereden geldiniz? Siz kimsiniz? Kendinizi tanıyın. Yoksa rüzgarda oradan oraya savrulup giden bir kayıp bilinç olursunuz. Sahibinizi bilin.
    O da bu dünyada olur. Olması gerek. Esmalarla ilgilenmenizi tavsiye ederim.

Çok şükür ki gökyüzü henüz aptallığa maruz kalmıyor.

16. pembe pelerin Üyemize teşekkür edenler:
    shado (11.02.2016)

Yer
    Shire
    Ettiği Teşekkür
    383
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı pembe pelerin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durumuzu çok iyi anlıyorum. Çünkü aynı his bende de mevcut. Herkes bir gaye, hedef belirlemenin çözüm olacağını söyler bu durumda ama sizin sorununuz zaten dünyaya bir ehemmiyet vermemeniz. Kişilere aynı şekilde.
    Hissedemesem de doğru olan şudur. Dünya önemsiz değildir. Ve buraya ait olmadığınızı hissetmeniz de bir yanılsama. Çakralarınızla alakalı bir durum.
    Aslen zaten hiçbirimiz buralı değiliz, dönüp varacağımız yer belli. Siz daha ermeden eriyip kaybolmayı istiyorsunuz. Bu his iyidir belli şeyler için. Ama sn. Chillout'un dediği gibi kullanılamazsa büyük bir azap.
    Peki ne yapalım. Önce kalbinizi dinlemeyi öğrenin. Burada ne işiniz var? Nereye gidiyorsunuz? Nereden geldiniz? Siz kimsiniz? Kendinizi tanıyın. Yoksa rüzgarda oradan oraya savrulup giden bir kayıp bilinç olursunuz. Sahibinizi bilin.
    O da bu dünyada olur. Olması gerek. Esmalarla ilgilenmenizi tavsiye ederim.
    Evet kesinlikle sorunum bu ve bu şekilde devam edicek sanırım cakralarimlada alakali olabilir Teşekkürler kendi cevaplarımi arayacağım sanırım.

18. shado Üyemize teşekkür edenler:
    pembe pelerin (11.02.2016)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8825
    Ettiği Teşekkür
    3.826
    2.237 mesaja 4.337 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Gayet iyi anlıyorum seni.Benimde ifade etmek istediğim şu:"buradan kurtulmak istiyorum bu fiziksel dünyadan burası için hiçbir şey yapmak istemiyorum."bu senin cümlen.Bende diyorum ki ;fiziksel dünyadan kurtulmayı istemek ,hiçbir sey yapmak istememek ...Bunun nedeni anlaşılmalı önce.Neden?
    Yok ben hayatını değiştir demeyeceğim.Benim tek diyeceğim 'sebebini bulman.'Tabiki nasıl hareket edeceğin konusu senin kararındır.

¡Gracías a Dios por todo!

20. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    shado (11.02.2016)

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)