El fali bakmaya basladim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lamimaser

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar basimdan gecen bir olayi anlatacagim ve yardiminizi isteyecegin

Birgun okuldayken otururken arkadasima birden elini ver fal bakacam dedim.sasirdi ve fal bakmayi biliyor musun ki dedi evet. Dedim neyse ben falına bakiyordum ama gözümü kapatmisim agizima geleni soyluyorum ben soyledikce arkadasim elini cekmeye calisti ve bunlari nerden duydun benimle kafa bulma dedi. Bende elinde goruyorum dedim.soylediklerim tum ailesiyle ilgiliydi ve hersey dogruydu geleceginden bahsetmistim 2 sene icinde yasacaklarini 2 sene sonra hersey dedigim gibi olmustu ve sonuc arkadasimla konusmuyoruz. O gun ben niye fal bakmak istedim ve bu dediklerim nasil gercek oldu hala anlamamistim. Daha sonra ara sira fal bakmaya basladim ve gunden gune zayifladim gunde 2 3 saat uyuyor olmustum annem anladi tabi sorular sordu bana ne zamandir bakiyorsun falan diye halbuki annemle baska sehirlerde yasiyoruz üniversite deyim ben bilmesi imkansizdi ve yeminler ettirip biraktirdi.cunku zamaninda kendisinide aynisi olmuş belki inanmicaksiniz ama anlattiklarim gercektir konudan konuya anlatmis olacagim ama birsey daha anlatmak istiyorum bir keresinde falciya gitmistik arkadaslarla erkegim ben kiz arkadaslar israr etmisti bende bi deneyim dedim iste boyle bilmem ne kahvesi diye bi yer falcilar var secip baktiriyorsun. Neyse biz girdik bi adam geldi kime baktircaksiniz dedi ben bi anda özge ye dedim adam tamam dedi arkadaslarim ama saskin cunku boyle birini tanimiyorum ilk gelisimdi ! Kadjn fallara bakti baya ciddi cogu sey dogruydu bana bakti en son kadin benim gözüme bakamiyordu titriyordu hani sanki ruhu cekilir ya kadın karşımda eriyordu ve en son anlatmaya basladi ne dediyse dogruydu ben ona dikkatli baktikca basini saga sola oynatiyordu ve fal bitince bana seninle baska zaman gorusup falina bakmak istiyorum dedi ve arkadasim sigara almaya gittiğinde ne olduğunu biliyorum dedi. O gunden sonra hayatim rayindan çıktı gunler sonra gittigimde kadinin calismadigini öğrendim ulasamadim hic bi sekilde zaten hic arkadasim kalmadi etrafimda abartmiyorum yada hikaye uydurmuyorum burada dikkat de cekmeye çalışmiyorum yardım eli bekliyorum cunku hocalar psikologlar fayda etmedi ben neyim hayatim niye boyle degisti anlamiyorum lutfen yardim edin.!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1-Fal bakma isteği hasıl oldu, bakıldı.Sonra bir kaç kere daha bu istek sonucu bakıldı ancak fiziksel yorgunluk başladı.
2-Anneniz bu durumu sezerek engellemek istedi, geçmişte kendisinde de aynı şekilde olduğu için.
3-Sonra bir falcıya gidildi, orada falınıza bakıldı, bu bakımdan hemen sonra işleriniz ters gitti, arkadaşlarınız da kalmadı.

İlk 2 tamam da, 3. şıkkı doğru mu anlamışım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...