Astral Seyahat Sonrası Rüyaların Çok Gerçekçi Olması Ve Çıkması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar meditasyon yapıyorum bir süredir ve astral seyahat çalışmaları yapıyorum 3 gündür tam çıkacak durumdayım her şey oluyor (yükselme,dönme,hafifleme,şekiller görme,çevreyi görür gibi olma,felç hissi vs vs) Neyse başaramadım. 3 günde zaten çıkamam da ayrı bir tavsiyeniz var mı ?

Onun dışında bu denemelerden sonra ( Gece yapıyorum genelde) Rüyalarım çok canlı olmaya bakşladı ve bu rüyalar çıkan rüyalardı hepsi olmasa da rüyada gördüğüm kişiyi gördüm bazı mesajlar aldım. Böyle bir etkisi olabilir mi astral seyahatin ?

Mithra

Kayıtlı Üye
Meditasyonlara devam edin.Gece yerine alarım kurup güneş doğmadan önce çalışmayı yapmayı deneyin alarım çalsın kapatın ve uzanın burdaki maksat uyku sersemliğinden yararlanılma.Deneyin devam edin, kendinize inanın.
Eğer ki kafanızda bu mesajla ilgili olumsuz bir şey aldıysanız kararı siz verin bu tür rüyalarınızı anlatmamaya gayret edin sizinle kalsın.Astralin rüyalara böyle etkisi varmı bu cevabı net bilemiyorum.
Daha fazla bilgi için bu konulara gözatın sağlıcakla.
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=546

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Meditasyonlara devam edin.Gece yerine alarım kurup güneş doğmadan önce çalışmayı yapmayı deneyin alarım çalsın kapatın ve uzanın burdaki maksat uyku sersemliğinden yararlanılma.Deneyin devam edin, kendinize inanın.
Eğer ki kafanızda bu mesajla ilgili olumsuz bir şey aldıysanız kararı siz verin bu tür rüyalarınızı anlatmamaya gayret edin sizinle kalsın.Astralin rüyalara böyle etkisi varmı bu cevabı net bilemiyorum.
Daha fazla bilgi için bu konulara gözatın sağlıcakla.
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=546

Çalışmalara devam ediyorum. Çalışmaları bir kaç gün kestim rüyalarım tekrar eskisi gibi demek ki astral seyahat denemeleri yapmak bile etki ediyor rüyalarımıza :) Teşekkür ederim.

gamze5

Kayıtlı Üye
Durugoruyu araÅŸtırablirsin berkide yeteneÄŸin vardır gerçek çıktı diyosndaí ½í¸￾

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Rüyalarla olan kısmını bilemiyorum da genel olarak benim de daha önce aldığım tavsiyelere göre astral seyahat denemelerinizi haftada ikiye düşürün diyebilirim.Üç gün üst üst çok fazla.Ve ısrar enerjisi oluşturmayın.
Ayrıca solar pleksus çakranızın ve onunla birlikte bütün çakralarınızında düzgün çalıştığından emin olmalısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...