Bu nedir acil yardim muska

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Aile bireylerinden herhangi birine sordunuz mu ? Belki birine aittir.Yakmak çözüm değil.Bir de böyle soruları Sevgili Urum veya Yule'ye sorsanız daha doğru olur. Direk paylaşmak sakıncalı olabilir.

Almina_s

Kayıtlı Üye
Aileden birine ait değil,zaten duvarin boyası dusunce farkettim iki tuğla arasına koyulmuş ve ev değil yapilirken o dönemde buyu yapabilicek bir kac kisiyde eve girip cikmisti. Anlamini merak ettim

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sirkeli suya atmak suretiyle işlem iptal edilebiliniyor.Ancak bu çalışmanın ne olduğunun ortay konulması gerekir öncelikle.

Ori

Kayıtlı Üye
İslerınız rast gıdıyor mu? Bır sıkıntınız veya bır hastanız var mı? Kabuslar olsun yanı kısacası rahatsızlık veren durumlar var mı?

Flood olacak ama keske yakmasaydınız bu ıyı degıl. DEnıze atsanız daha ıyı olurdu.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bildiğim kadarıyla yakma eylemi varolan uygulamayı bitirmiyor çünkü bazı büyülerde yakma eylemi büyünün ortaya çıkması için kullanılır.O uygulmayı sirkeli suya atarak iptal edebilicekken şu an o fırsat elinizden kaçmış oluyorsunuz.Geçmiş olsun.
Dilerseniz sitemizin etkin isimlerine danışabilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hasta olan bir çocuk için şifa bulsun diye yapılmış.

Almina_s

Kayıtlı Üye
Cok Tesekkur ederim , ailede hic hasta bir cocuk olmadi cok garip ve dukkan icerisinde evin alt katinda buldum ev niyetiyle baslamisdik dukkan yaptik kapalı daire gibi disardan belli olmayan bir dukkan. Şaşırdım tehlikeli değildir yani?? Tekrar cok tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...