Yıllardır yaşadığım garip olaylar. Ne olduğunu anlayamıyorum..

Mr Blue

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, direk olayları sırasıyla anlatmak istiyorum size. Ben 6-7 yaşlarındayken annemle beraber yolun karşısına geçerken bir araba çarptı bana ve kaçtı. ambulans geldi, hastane gittik röntgenler falan çekildi bir sürü test yapıldı hiç bir sorun olmadığını söylediler. Üstünden 1-2 saat geçti bana çarpan arabayı bulmuşlar kadın hastaneye gelmiş korkmuş kaçmış. Annem babamın haberi olmasın diye bende bir sorun olmadığını için şikayetçi olmadı. neyse burayı geçelim. Arabayı gördüm hastaneden çıkarken sağ ön farı paramparça olmuş resmen içeri göçmüş. Bana hiç bir şey olmamasının imkanı yok ama olmadı. Neyse bunun üstünden yıllar geçti hiç bir sorun yoktu. Ta ki geceleri uyanıp evden çıkmaya başlayana kadar. Başta uyurgezer sanıyordum kendimi herkes gibi ama sorun şu bu olayların olduğu geceler kendimi yorgun hissediyordum hiç bir şey hatırlamıyordum. Ve ailemle gayet düzgün konuşuyormuşum(Ben küçükken ileri düzeyde bir kekemelik yaşıyordum). Bu şey yavaş yavaş azaldı. En son yaklaşık 5 yıl önce oldu. Bir diğer şey de benim ailem sürekli şehir dışına çıkar. Onların evde olmadığı bazı geceler elektrik kesilir ardından yıllardır aynı yerde duran eşyalar yere düşmeye başlar. Ve benim kaldığım odanın lambası sürekli patlar yada kesik kesik yanar. tesisattan olduğunu düşünüyordum başta ama yeni yapılmış bir bina ve binadaki kimsenin evinde böyle bir sorun yok. yaklaşık 2-3 ay önce daha önce hiç olmamış bir şey oldu. Gece birden bire kendimi yerde buldum burnum kanıyordu kolumda bir iki çizik vardı. Ailem yanımdaydı ne oldu dedim birden bağırdığımı geldiklerinde beni bu şekilde bulduklarını söylediler. Kendimi bir yerlere vurdum desem yatağımın yanında koltuk var her yeri yumuşaktır bu kadar zarar veremez diğer tarafında da atılacak yorganlar vardı. En son 2 hafta önce yine evde kimse yokken mutfaktan tıkırtı geldi.(Gece yaşanan olaylar saat 3 civarında oluyor.hepsi böyle oldu) Hırsız sandım elime bir şey aldım sessizce mutfağa gittim. Cam kapalı mutfak kapısı kapalıydı balkon kapısı kapalıydı içeride birisi olsaydı çıkması gerekiyordu bir yerden, içeri girdim arkasından dolaplar açıldı bütün her şey yere düştü tabaklar tencereler vs. 1-2 parça bir şey aldım hemen taksiye atladım arkadaşımda kaldım 2-3 gün. Bir fikri olan var mı? Çoğu kişiye göre hepsi rastlantı. Ben artık çözemiyorum..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kendiniz boyutu oldukça küçük, kolay gizlenebilir 3 veya kaç adet isterseniz gizli kamera edinin. Güvendiğiniz birine, sizin bilmediğiniz bir kaç yere bu gizli kameraları yerleştirmesini isteyin. O yerleştirdikten sonra eve gidin. Böylece; sayısını bildiğiniz kameralar daha sonra toplanırken hala izlenmediğinizden emin olursunuz, güvendiğiniz kişiye oluşabilecek güvensizliğiniz olmaz. Hem de yerini bilmediğiniz için kendiniz yapma olasılığı olan ama şuurunuzun kapalı olabileceği bir durum mu, başka bir durum mu anlamış olursunuz. Henüz profesyonel kontrol ettirilecek acillikte bir durum yok. Tabi bu sizin yaşadığınız bir durum, acil diyorsanız destek de alabilirsiniz.