10 Kartlık Tarot Açılımım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bundy

Kayıtlı Üye
Merhaba. Normalde 4 kartla açılım yapıyorum. Bu kez Kelt Haçı denilen açılımı yaptım ve bunu yorumlamakta zorlandım. Tarotla ilgilenen birisi yardımcı olabilirse sevinirim. 1-Ters Azize 2-Aziz 3-Ters Kılıç Altılısı 4-Değnek Onlusu 5-Ters Araba 6-Tılsım Üçlüsü 7-İmparator 8-Değnek Kraliçesi 9-Ters Tılsım Sekizlisi 10-Şeytan

4

43887

sn üyemiz Tarot sorularla şekillenir.Aşk , iş, sağlık vs. belirtilmeli. Üstelik Tarotla ilgili iseniz doğru yanlış yorum yapabilirsiniz.Yardımcı olurum.Üstelik daha iyi anlamanıza olanak sağlamış olur.İyi forumlar.

bundy

Kayıtlı Üye
Bu tarot açılımı kötü biten bir ilişkimle ilgili. Farklı şehirlerdeyiz, yanıma gelmek istiyor ama ben gel demek konusunda kararsızım, bu yüzden bu açılımı yaptım. Benim kendi yorumum olumsuz yönde. Ama sizin de yorumunuzu duymak isterim. Sanırım duygularımı ve düşüncelerimi dengelemeye ihtiyacım var..

filantrop

Banlı Kullanıcı
kendi tarot kartlarini kendin icin baskalarina yorumlatirsan bir tur lanet var diye biliyordum ben :) saka degil bicok kisi ciddi ciddi uyarilar yapiyor bu konuda gercekligini pek bilemeyecegim tabii soyleyeyim dedim bilen arkadaslar duzeltebilir

bundy

Kayıtlı Üye
kendi tarot kartlarini kendin icin baskalarina yorumlatirsan bir tur lanet var diye biliyordum ben :) saka degil bicok kisi ciddi ciddi uyarilar yapiyor bu konuda gercekligini pek bilemeyecegim tabii soyleyeyim dedim bilen arkadaslar duzeltebilir
Aslında sonradan benim de içime böyle bir kurt düştü. Hatırlattığınız için teşekkürler :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Destenizi sizden başkası kullanmamalı. Yorumlamada lanet yoktur. Yoksa yüzlerce insan lanetlenirdi sanırım :) Destenizi kullandırırsanız da lanetten çok enerji düşüklüğü yaşarsınız. Ve deste size özel olduğu için sorularınıza yanıt vermez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...