Olabilir mi ?.. ve LGBTİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

milkovich

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba..Benim bi sorum olucak kendimle alakalı.Ben başta okulda ve aile içinde olacak olayları görüyordum yani bi anda aklıma olayların oluşu geliyordu ve hepsi oluyordu.Sonra bunu bi arkadaşıma anlattım o da denemek için benim tanımadığım 5 kişinin resmini attı ne görüyosun dedi bende aklıma gelenleri yazdım ufak çapta her şeyi bildim ama beni asıl tedirgin eden atılan resimlerdeki bi kızın sevdiği kişiyi boyuna kadar bilmemdi.Sonra bi sitede küçük test vardı oraya girdim.Elimin fiziksel yapısını soruyordu hepsini yaptıktan sonra sonuç CLAIRVOYANT (görünmeyen şeyleri gören) çıktı ama sanal olduğu için pek aldırış etmedim.Fakat benim odamda 3 nesne var gölge gibi bunların biriyle konuşuyordum ama sonra bitti.Medyuma gittiğimde bana yeteneğimin olduğunu ve eğitim almamı önerdi ama ben onada inanmadım açıkçası.Vizyonlar hala oluyor.Gerçekten böyle bir şey olabilir mi ? Ve şu aşk için olan maji büyü vs. uygulamaları LGBTİ bireyleri uygulasa işe yarar mı ?

cagatay98

Kayıtlı Üye
bildiğim kadarını anlatayım Origanum gelene kadar en azından,vizyonlarla,veya sizde olan yetenekle kişinin majisyen olabilecek diye bir olayı yok.Majisyenler zaten ekollerince yetiştirilir,bu yetiştiriliş 10 lu yaşlardan itibaren başlar (bazı kişiler doğuştan başladığınıda söyler) vizyon yeteneğinize güvenip maji yapmaya çalışmanız,internetteki uygulamaları yapmanız sizin zararınıza olur.Onlar zaten çalışmıyordur ama sizin üzerinizdeki zararı daha büyük olurlar.Umarım anlatabilmişimdir hiç girişmeseniz daha iyi :)

milkovich

Kayıtlı Üye
Sanal olduğu için sallamadım zaten onu ama görüştüğüm kişi böyle bişeyin olduğunu söyledi ona da güvenmedim.Böyle bir şey varsa gerçekten ben bunu devam ettirmek isterdim açıkçası ama ailem destek vermez.Diğer sorumuda aşk-muhabbet bölümüne yazsam daha iyi olucak gibi :D teşekkür ederim bu arada :)

milkovich

Kayıtlı Üye
Ya benim merak ettiğim şey şu denemeye kalkıştım fakat çekindim ben LGBTİ bireyiyim ve bu aşk uygulamalarını uygulamam işe yararmı ve mantıklı olur mu ?

CapellaİsBig

Banlı Kullanıcı
Lgbt bireyi olup olmamanız yeteneklerinizi ve uygulmalarınıza pozitif yada negatif etki yaratmaz. Söylemek bana düşmez ama iki konu açmışsınız ve konusu hemen hemen aynı soruyu sormuşsunuz ve forumda aynı soruyu iki kere açılmaması gerektiğini hatırlatmak isterim :oops: :) sevgiyle kalın! :)

origanum

Yönetici
Kendi başınıza birşey yapmayın, profesyonel destek alın. Etraftaki yaygın örnekler eril dişil dengeyi sağlamaya yöneliktir. Sizde biraz daha farklı molekül dizilimi için uygulama kullanılacaktır sadece öyle aşırı bir fark yoktur ancak nasıl ki yemeğe fazladan atılacak bir kaşık tuz onu zehir gibi yaparsa diğer uygulamalar da sizin için öyle etki yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...