Gördüğüm Rüyanın Anlamı Ne Olabilir?

damned

Kayıtlı Üye
Merhabalar:) Doğrudan konuya giriyorum. Bir kaç gün önce sevgili Pembe kuvars arkadaşımızı rüyamda gördüm. Daha önce gerçek hayatta kendisini görmemiş ve adını bilmiyor olmama rağmen, ertesi gün rüyamı kendisine anlattığımda adını ve fiziki özelliklerini birebir olarak gördüğümü öğrendim. Rüyanın içeriğine gelince; Yemyeşil bir tepenin üzerinde, altından ırmaklar akan muhteşem bir köşkün nur gibi bir ışıkla aydınlanmış salonunda tahtvari bir koltukta oturuyordu. Üzerinde kahverengi rengi, altın ile işlenmiş uzun bir elbise vardı. Bana adını söylüyordu.

Not: Gördüğün kişinin o olduğunu nerden biliyorsun diye sormayın:) Uyandığımda nasıl olduysa biliyordum o olduğunu. Rüya görenindir derler ancak bu durumda neye yoracağımızı bilemedik. Sevgiler:)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu rüya bana hiç yabancı gelmedi.Zira rüyayı gördüğün günün sabahı pembekurvasın ismini bildiğin bu rüyanın whatts Ap mesajıyla uyandım.:)
Muhtéşem bir ruya ,umarım ikinizde yorumuna dahil olursunuz gerçek hayatta.Hayır olsun.
Adını bildin Britney ,onu duyduğumda bende şok oldum.

damned

Kayıtlı Üye
Bu rüya bana hiç yabancı gelmedi.Zira rüyayı gördüğün günün sabahı pembekurvasın ismini bildiğin bu rüyanın whatts Ap mesajıyla uyandım.:)
Muhtéşem bir ruya ,umarım ikinizde yorumuna dahil olursunuz gerçek hayatta.Hayır olsun.
Adını bildin Britney ,onu duyduğumda bende şok oldum.

Bana verdiği hissiyat çok ferah ve güzeldi:) Daha önce buna yakın birkaç tecrübem oldu ancak hepimizin aşina olduğu sebeplerden ötürü pek paylaşmam böyle şeyleri.

La-edri

Kayıtlı Üye
Pembe kuvars'in cennete benzeyen gönlünü görmüssün, güzemis bu ruya, muhtemelen kendisinden hayatina deger katacak bilgilere destek yardima ulasacaksin.

damned

Kayıtlı Üye
Pembe kuvars'in cennete benzeyen gönlünü görmüssün, güzemis bu ruya, muhtemelen kendisinden hayatina deger katacak bilgilere destek yardima ulasacaksin.

Teşekkür ederiz La-edri:) Sizin yorumlamanızı nasıl umuyorduk bilemezsiniz:)

CapellaİsBig

Banlı Kullanıcı
Bilirim öyle rüyaları asla o rüyadan çıkmak istemezsin hatta gerçek olduğuna inanmak istersin banada benzer rüyalar oluyor :) foruma ilk geldiğimden beri britney ile pembekuvarsın arkadaş olduğunu hissetmiştim aman allah nazardan korusun :Angel_anim: :nopity: