3. Astral Seyahat deneyimim ve ayrıntıları

isimsiz23

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Geçen senenin başından beri astral seyahat konusunda araştırma yapıyor, deneyim elde etmeye çalışıyorum. Şansımın yaver gitmesi sonucu 3 kere bunu başardım.
En son astral deneyimim: 25.09.2015 saat 13:55 tarihinde gerçekleşti. Daha doğrusu uyanmamın ardından kaleme aldığım zaman dilimi bu.
Konu biraz karmaşık görünebilir, sona doğru düşüncelerimi ve ayrıntıları yazdım teşekkürler. Konu hakkında halen kendimi geliştirmekte ve ilerlemeye çalışmaktayım. Yardımı dokunabilecek arkadaşlar mesaj yazarlarsa sevinirim.

Bugün günlerden pazar sabah saat 07:30
Akşam yatış saatim 5-6 olması gerekiyor.[ (05:03) civarı yattım ]
Yatmadan önce astrale çıkmak için yine deneyerek yattım. Nefes alıp verdim(nefes egzersizleri) ama sonradan umudumu kaybedip çeşitli şekillerde dönerek ve içimden az az telkinler vererek
Astrale çıkabilirim astrale çıkabilirim diyerek uyudum.
Sabah uyandım mı uyanmadım mı ama çok emin değilim tek bildiğim sabah olduğunu bilmiş olmam.
Üzerimde müthiş yoğun bir enerji hissediyordum. Hani çok uykusuz olursunuz da kendinizi kaldıracak haliniz olmaz. Aynen öyle birşey bütün vücudumu bu his sarmıştı. Ama gözlerim yarı açık vazıyetteydi etrafı görüyordum buna yemin edebilirim. Ve aniden nedendir bilinmez önce besmele çekiyordum birkaç defa daha sonrasındaysa Ayetel kürsi ya da tam emin değilim ama bir dua okuyordum Fatiha benzeri. F li bir dua olabilir.
Hemen ardından bu üzerimdeki enerji artmaya ve korkmaya başladım. Ve halen odayı görmeye devam ediyordum yattığım yerden. Yanımda birileri var sanıyordum ve yatakta yorganın içinde donuk bir şekilde yatıyordum.
Daha sonrasında elimi uzattığımda yukarı doğru, elim yoktu, kolum var. Kolumdaki kıyafeti görebiliyordum ama elim silikti kesinlikle ne elim vardı ne vücudumun bir parçası.
Çok korkmuştum. Astral ya da lusid rüya tarzı birşey gördüğümü biliyordum. Yanımda birinin olduğu düşüncesi beni gitgide korkuttu. Ama bedenimden de ayrılmak istiyordum. Ve yavaş yavaş bedenim ileri doğru gitmeye başladı.
Ama etraf donuk. Heryeri net görebiliyordum. Ta ki 90 derecelik açıya geldim hareket etmekte emin olmadığıma karar verdim. Ve açıyla yan bir şekilde yataktan kalktım.
Yan odamda halam uyuyordu. Onun odasını görmek istiyordum. Ama herşeyi fluydu. Etrafı karşımdakileri ve yanımdakileri net görebilmeme karşın halamın odasını göremiyordum, bir siyahtı. Arkama bakmak bile istemiyordum çünkü orada birşeyin olduğu düşüncesi beni çok ürkütüyordu. Buradan sonra tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama birden kendimi yatağın yanında buldum. Sanırım pencereye doğru gitmek istedim ama herşey o kadar yavaştı ki anlatamam. Daha sonra anneme haber vermek istediğimi hatırlıyorum. Annemle birşeyler konuşuyordum.
Anne bak çıktım diyordum sonunda. Annem bana dualar konusunda bazı telkinler veriyordu. Artık geri dönmem gerektiğini hissettim. Ve bedenime doğru girmeyi ve uyanmayı başardım. Uyandığımda bütün bedenimde özellikle de alnımın orta kısmında müthiş bir sıcaklık vardı.
Şunları da eklemekte fayda var. Kolumu görüp elimi görmediğim zaman vücuduma defalarca kez dönmeye çalıştım, çok kez sayıkladım ama uyanamadım, sanki kalkmam gerekiyordu. Annemle konuştuktan sonra bedenime geri döndüm, bu sefer daha net bir şekilde oldu bu ve uyandım. Elimin olduğu yer boşluktu. Bildiğin yok yani.
Bu enerji olayı, duayla ilgili kısım o sırada çok yoğun bir enerji hissettim. Fatiha, besmele ve benzer duaların astral çıkış sırasında ya da Allah adının faydası olabilir. Zihni boş bırakmalı mı yoksa bırakmamalı mı telkin önemli mi tam emin değilim çünkü hemen herşeyi denedim ikisi arasındaki.
Sabahın uyandığım saatini aynı rüyamda gördüğüm şekliyle gördüm. Herşey aynı gördüğüm şekliyleydi etrafta. Astralden lucid rüyaya geçtiğimi düşünüyorum annemle konuşmamı ancak bu açıklayabilir.
Alın kısmımda bir sıcaklık vardı içinde. Hani bu üçüncü göz dedikleri yer.
Halamın odasına bakmayı çok istedim ama göremedim. Yan bakıyordum resmen hani cama doğru konumluyum ama yan görüyorum. Düz bakamıyordum oraya.
Annem odaya girdiğinde odanın ortasında konuşuyorduk rüyada. Yani korktuğum ve birşey olduğunu düşündüğüm yerde birşey yoktu. Duvar boştu.
Elimi gördükten sonra birçok kez uyanmaya çalıştım. Bu bir rüya dedim bu gerçek olamaz. Ve uyanmaya çalıştım. Elimi tekrar kontrol ettiğimde halen yoktu. Bu 2-3 kez tekrarlandı. Kalkmam ve bunu yapmam gerektiğini anladım.
Geçen deneyimimde olduğu gibi herşey olması gerekenden çok ama çok yavaştı donuk denecek kadar yavaş. Tek bildiğim elimi yani sağ elimi çok hızlı bir şekilde sadece hareket ettirebildiğim. Diğer elimi kaldırmam ve ikisini birden hızlıca hareket ettirmem bana göre 3-4 dakikayı buldu. Neyseki ellerimi kurtarmayı başardım.
Kedinin yeri kaloriferin orasıydı kedinin etkisiyle uyanmadım. Annemle konuştuktan sonra yapacak herhangi birşeyimin kalmadığını anladım sanırım ve yatakta yatan bedenimi de görmedim. Ama bedenime atlayış sahnelerimdeki gibi atlayıp yatağa doğru öyle uyandığımı hatırlıyorum.
Üzerimdeki enerji bitkinlik gibi birşeydi. Bedenimde bir tür titreşim hissediyordum. Hemen heryerimi saran ve müthiş bir ağırlık.
Duayla ilgili olan kısım çok garip. Sanki bir kadına okuyordum o duayı tüm bunlar olmadan önce. Bir oda gibi biryerde. Kadın sanki duayı biliyor musun tarzı birşey söylemişti ve bana okutmuştu. Ve nasıl olduğunu bile bilmeden ben okuyuvermiştim o duayı. F li bir dua.
Sonra belki de uyandım uyudum ve Allahla ve dualarla ilgili birşeyler okumam gerektiğini düşündüm bunların sonucunda da dışarı çıkmış olabilirim. Rüya astral rüya tarzı birşey olabilir.
Dua kısmı çok önemli özellikle besmele, f li dua ve Allah ismi.
Heryer renkliydi. Titreşimde olan tek şey benim bedenimdi.
Eşyaların hepsi olduğu yerdelerdi. Hepsini tek tek hatırlıyorum.
Odanın ortasında perdenin oraya doğru gitmek istediğimi hatırlıyorum ama fazla uzaklaşamadım daha çok odanın ortasına mıhlanıp kalmıştım. Sanırım astral kordonum yeterince uzun olmadığından. Düşünce gücümle camın oraya gideceğimi düşünsem de gidemedim.ilerleyemedim bir türlü. Tıpkı 90 derecelik açıyla yataktan kalıp kilitlenmem gibi. Fazla uzun mesafelere gidemedim.
Arkamda birşeyin olduğu düşüncesi beni çok ürküttü. Yatağım orta duvara dayalıydı. Önceki deneyimimde hemen bütün odayı görebildiğim için daha rahattım. Köşe duvardaydı yatak çünkü.
Günün tarihi 31.01.2016
Sanırım 1-2 saatlik uykuyla bunu başardım. Kalkar kalkmaz olanları yazdım.
Önceki astral deneyimimdeki gibi bedenim yine çok yavaştı. Ama kollarımı ileri geri bir şekilde defalarca kaldırıp indirdiğimde kurtardım yani çok hızlandı uzuvlarım. Bu tarz bir egzersizimsi birşey açılmalarına sebep oluyor sanırım. Hani aynı hareketi bir çok kez yapıp hızlandırmak.
Hepsi bu kadar.

Admin notu:
Sanal ortamda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir ve ayıp kabul edilir. Sitemizde büyük harfle yazmayın, standart yazı karakteri dışında yazmayın. İmla kurallarına uyun, ayrıca bir kelimesi bi diye yazılmaz, dikkat edin.