Büyü bozmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Almina_s

Kayıtlı Üye
Merhaba, adet kani ile yapılan büyü çeşitleri nelerdir ? Konuştuğum adama adet kani ile buyu yapildigini öğrendim. Bunu iki ayri falcidan duyduktan sonra sorabildigim tum hocalara sorup teyit ettim.

Durumdan bahsedeyim biraz.
Konustugum adam bana gayet iyi guzel yanimda huzurlu olduğunu söylüyor. Ama eski sevgilisiyle hala görüşüyor, yalan soylemedigini dusunuyorum ilişkimizin bir adi olmadigi icin detayli bilgi alamiyorum hesap soramiyorum ama eski sevgilisinden kopamama durumu söz konusu. Bununla birlikte sebepsiz sürekli baş ağrıları, kızın oldugu yere gidince huzursuzlugu, rast gitmeyen bir suru isi aile sorunları var . Zamanindada kizi yeni tanir tanimaz evlilik karari almış. Bilmiyorum sizce buyu olabilir mi? Yani boyle etkili kanla yapılan bir buyu etkisi altında ysa bana nasil iyi olabiliyor? Kisaca huzursuz oldugunu ama kopamadigini bi kac kere dile getirdi.
Ben bu insana değer veriyorum, istegi dışında bir iliski beni uzuyor.
Benimle olup olmamasi önemli değil, ben sadece uzerinde boyle bir buyu, kotu bir etki varsa kaldirmak, buyuyu bozmak istiyorum. Araştırdık ama elle tutulur bisey bulamadım. Ayrıca adama sana buyu yapilmis sunu sunu yapta bozulsunda diyemem. Benim adami katmadan bu buyuyu bozma sansim var midir? Dert ettim, üzüldüğüm bir durum yardimci olursaniz çok sevinirim. Ha birde, bu buyu sonsuza kadar surermi? Yoksa bir bitis zamani var midir

origanum

Yönetici
Bunun çeşitleri yok, yolu tektir. Hedef kişiye kan ağız yolu ile verilir. Sitede bu konu hakkında çok konuşuldu zamanla. Çözümü zordur ve çözüldükten sonra da o adam eski bildiğiniz o adam olmaz. Faklı bir kişi haline dönüşür karakteri, yani sevdiğiniz adam değil bir yabancı olur. Anlattıklarınızdan büyü yapıldığı belli oluyor ancak kesin söylemek için bakım yapılması şart tabi. Bu bakımda hangi tür büyü yapıldığı da kimin yaptığı da detaylı çıkar. Büyü etkisinin hafif görülmesi ise yapan büyücünün yeterince etkili bir büyücü olmadığını gösterir. Hiçbir büyü sonsuza dek sürmez sonsuza dek süren onun negatif yansımasıdır. Ömür boyu sürecek büyü var elbet ama uçuk bir meblağ tutar ve bu kadar para ancak dünyanın sayılı zenginlerinde bulunur. Büyü herhangi bir işlem yapılmaması halinde ve karşı tarafın da tekrarlamayacağı düşünülürse 40 gün sonra etkisini hafifletir, 1 yıl sonra daha da hafifletir. Ancak size yine dönmez ve eski kişiliğine de tabi. Temizlik ve arınma yapılmadığı için de üzerine yapışan negatif kirlilik hayatından sağlığı ve rızkı götürür.
Bu tip bir büyüyü bozmak her büyücünün harcı değildir ve çok pahalıdır. Ayrıca adamın kişiliği eski haline getirilemez, ömrünün geri kalanını farklı bir kişilikle sürdürür. İyi düşünün değer mi bu kişi için harcayacağınız maddiyata?

Almina_s

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevabınız için, değer mi değmez mi bilmiyorum sadece bir insanın istegi dışında hareket etmesi ve bunu bilmemesi çok kötü. Hele dediğiniz gibi eski haline tamamen dönmeyecek olmasıda. Bu konuda bende kararsızım, sevgilim bile olmayan bir adam için böyle emek, maddiyat harcamaya değer mi bilmiyorum

cagatay98

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevabınız için, değer mi değmez mi bilmiyorum sadece bir insanın istegi dışında hareket etmesi ve bunu bilmemesi çok kötü. Hele dediğiniz gibi eski haline tamamen dönmeyecek olmasıda. Bu konuda bende kararsızım, sevgilim bile olmayan bir adam için böyle emek, maddiyat harcamaya değer mi bilmiyorum

birşeye daha değebilir düşünsenize bi adam kendi iradesini kullanamıyor ne kadar kötü bi durum onu kurtarmak ise ne kadar büyük bir huzur.Kendi iradesini kullanamamak bazı şeylerde gerçekten insana yapılan en büyük kötülük ve siz bunu düzeltebilecek durumdasınız.Bu sevgili olmayı bırak yolda gördüğün büyü yapılmış adama bile yapılması gereken bi iyilik tabiki maddi durumunuzu bilemiyorum eğer sorunlarınız varsa yorumumu mazur görün :)

redarea

Kayıtlı Üye
Bahsi geçen büyü bana yapıldı. Yaşadığım yere hoca getirdim baktırdım. O söyledi adet kanı diye. Evimi temizledi ama nafile. Rızık taban yaptı neye el atsam kuruttum iş bulamıyorum ,kuramıyorum. Sağlığım bi türlü düzelmiyor sürekli hastayım ve doktorlar bi sebep bulamıyor ...... bir türlü çare bulamadım tam 2 yıl oldu ve sıfırı tükettim elde avuçta kalmadı. Büyüyü yapanın nikahımdan attığım eşim olduğu söylendi. Hain çocuğumun annesi üstelik başkasıyla yakaladım hayatımdan cıkardım. Ama o daha öncesinde istediği gibi serbest olmak için çoktan beni ekarte etmiş , hemde büyü ile ,,,

origanum

Yönetici
Geçmiş olsun. Bunu yazmanız site üyeleri açısından bu büyünün sonuçları için güzel bir örnek teşkil etti. Durumun ciddiyetini daha iyi kavrarlar. Keşke ilk uruma danışsaydınız, bozar ve temizleyip arındırırdı sizi. En azından bereketiniz ve sağlığınız geri gelirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...