Psişik saldırı mı oluyor??!??!??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

willrfire

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,bugün size sorunumu dile getireceğim..
bu aralar çok yorgun hissediyorum..bir iki güne geçer demiştim..fakat geçmedi..psişik saldırı olabilir mi?

damned

Kayıtlı Üye
Size kim neden psişik saldırıda bulunsun? Çevrenizde bunu yapabilecek insanlar var mı?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sanırım evet.Bu aralar psişik saldırı salgını var.

willrfire

Banlı Kullanıcı
4 arkadaşımla böyle şeyler hakkında uğraşıyoruz..1 tanesiyle küsmüştüm.büyük ihtimal o yapabilir..

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Saldırı varsa amacını bilemem ama bende bir kaç gün önce anlamsızca mayışık ve olumsuz hissetmeye başlamıştım, neyse ki şimdi turp gibiyim çok şükür :D

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Geçici yorgunluklar olabilir. Psikolojik,fiziksel bir rahatsızlığınız olabilir. Yorgunluk çok genel bir kavram direk psişik olarak düşünmemek lazım.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
-Kendinize pisişik korunmalar yapabilirsiniz bu konuta hayli konular ve cevaplar mevcut cevap verilip kapatılmış sorular bölümünde ilgili konuları incelemenizi öneririm.

-İmla kurallarına dikkat ediniz,Tek birtane soru işareti koymanız yeterli.

-Sorularınızı sorular bölümüne açın.

SORULAR BÖLÜMÜ LİNKİ : http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=607

asterix

Kayıtlı Üye
Bugünlerde bir psişik saldırı olgusu olduğunu bende hissediyorum rüyamdada gösterildi,saldırı olduğu zamnlarda başımda fena bir ağrı yorgunluk tansiyon yükselmesi vs hissediyorum birde aynı gün 2 ciddi trafik kazası atlattım dikkatli sakinimdir resmen üzerime sürdüler,yalnız bu saldırıların olması için birilerinin hoşuna gitmeyen bir çalışma bir şeyler vs yapmış olman vs lazım ki ben de bu durum vardı.

origanum

Yönetici
O kişi sizi saldıracak kadar, zamanını ve enerjisini verecek kadar önemsiyor mu? Asıl önemli nokta budur.

willrfire

Banlı Kullanıcı
evet zaten o bana küstü,ders notlarım ondan yüksek diye anneside zaten oğlunu gaza getirip duruyordu..büyük ihtimal o..aradığım zaman cevap vermedi.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
evet zaten o bana küstü,ders notlarım ondan yüksek diye anneside zaten oğlunu gaza getirip duruyordu..büyük ihtimal o..aradığım zaman cevap vermedi.

Böyle çocukça bir neden için psişik saldırıda bulunacak kadar 'hakaret yasak ama anladınız siz' bir arkadaşa sahip olmanız sıkıntılı bir durum cidden. Kendinize koruma yapın. Ve bu kişiyle gereğinden fazla muhattap olmamaya çalışın derim :)

vivian

Kayıtlı Üye
bu psişik saldırılar bildiğim kadarıyla kötü niyetli varlıklar tarafından gerçekleştiriyor dünya genelinde şu sıralar sıklıkla yayılan negatif enerjiden kaynaklandığı düşüncesindeyim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar merhaba,bugün size sorunumu dile getireceğim..
bu aralar çok yorgun hissediyorum..bir iki güne geçer demiştim..fakat geçmedi..psişik saldırı olabilir mi?
Tamam bu etkiler psişik saldırı sonucunda oluşan durumlardan biri de olabilir, bununla birlikte çok daha fazla seçenek de var yorgun hissetmek için.. Neden bu şıkkı seçtiniz? Sadece yorgun hissederek mi bu soruyu sordunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...