yaptırılan büyüyü bozmak için ne yapmak gerekir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezgicik

Kayıtlı Üye
bi arkadaşım eski sevgilisine ona geri dönsün diye büyü yaptırmış. 6 gün bişeyler yakmış vs vs ancak büyü ters tepti ben çok kötüyüm o çok mutlu diyo çocukta ilim irfan sahibi koruma dualarınla yaşayan birisi bunu nasıl bozdurabilir? büyüyü yaptırdığı kişi bozdum evet büyü geri tepmiş demiş ama kız berbat durumda.

hazarfen

Kayıtlı Üye
Sadece buyu yapiyim dönsün cok yanlis bi mantik zaten. Bunu daha once soyledim yine söylüyorum. Sadece sevgi artiran bir uygulama trk basina yapilinca o kisinin aklinda siz olmadiginiz icin yada sizi nefretle andigi için o sevgiyi baskasina karsi duymaya baslar. Yaptiginiz şeyleri bodaslama yapmayın. Dikatli irdeleyin. Calismalari basitr almayin etraflica yapin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bi arkadaşım eski sevgilisine ona geri dönsün diye büyü yaptırmış. 6 gün bişeyler yakmış vs vs ancak büyü ters tepti ben çok kötüyüm o çok mutlu diyo çocukta ilim irfan sahibi koruma dualarınla yaşayan birisi bunu nasıl bozdurabilir? büyüyü yaptırdığı kişi bozdum evet büyü geri tepmiş demiş ama kız berbat durumda.

-Uygulama bozma işlemi de Majisyen tarafından yapılır.

-Site sahipleri (Urum ve Yule) bu işi meslek olarak yapıyorlar. Kendileri ile iletişime geçip, durumu anlatabilir, bilgi alabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın...

deşti

Banlı Kullanıcı
Hayırlı geceler
Hocalarim ustatlarim
Ben kendimde voodoo büyüsü olmasından supe ediyorum bunu nasıl bozarim yardımcı olabilir misiniz çok uzun zamandır muzdarip ım normal buyu bozanlara gittim bir türlü geçmedi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayırlı geceler
Hocalarim ustatlarim
Ben kendimde voodoo büyüsü olmasından supe ediyorum bunu nasıl bozarim yardımcı olabilir misiniz çok uzun zamandır muzdarip ım normal buyu bozanlara gittim bir türlü geçmedi

-Sorularınızı, sorular bölümünde konu açarak sormalısınız, başka bir üyenin konusuna konuyla bağlantısız bir yorum yazmak o konunun amacından sapmasına yol açıyor.

-Kendinizde büyü olup olmadığını bakım yaptırarak öğrenebilirsiniz. Bakım hakkında bilgi edinmek, yaptırmak için Sn. Urum'a mesaj atabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın.

Keira

Moderator
Hayırlı geceler
Hocalarim ustatlarim

Üzerinizde büyü olduğunu özellikle voodoo olduğunu nereden biliyorsunuz ?

Hopee

Kayıtlı Üye
Evet yaygın olduğu yerlerde bile bu büyü çeşidiyle uğraşan kişi sayısı oldukca az, Türkiye'de birinin vodoo'yla uğraşan birini bulup sizi hedef alması düşük bir olasılık.

deşti

Banlı Kullanıcı
Üzerinizde büyü olduğunu özellikle voodoo olduğunu nereden biliyorsunuz ?

Gittiğim sözde çözme işini yapanlar şaşkınlık yaşıyorlar sanki daha önce böyle birşey görmemişler gibi bir türlü açılmıyor
Kismetim nasibim felaket kapalı bir işin içinde ben varsam olacak is bile olmuyor
Karsi cinsim lerimele karşı alakam kalmadı
İs güç kalmadı

ansızın göğsüme ağrı saplaniyor ne olduğunu anlamıyorum
Göğüsüme sanki biri ignemi saplıyor kezzapmi dokuyor öyle acı veriyor
Yardımcı olursanız sevinirim
Bunların hepsi bir kişi ile karsilastiktan sonra oldu

Evet yaygın olduğu yerlerde bile bu büyü çeşidiyle uğraşan kişi sayısı oldukca az, Türkiye'de birinin vodoo'yla uğraşan birini bulup sizi hedef alması düşük bir olasılık.

Voodoo yu bilmiyorum sadece şöyle düşünmeye başladım
Muhatap olduğum kişi için şöyle düşünmeye başladım bunun elinde sanki benim bir kopyam var bana isteyince acı veriyor isteyince rahat bırakıyor biraz araştırınca böyle bir büyü olduğunu ve adımında voodoo olduğunu öğrendim
İlginiz için teşekkür ediyorum ama beş yıldır hergunum zehir

4

43887

Selamun Aleyküm büyü günah, ben size diyim de sonra uyarmadı demeyin������

Sn üyemiz, bulunduğunuz site parapsikoloji sitesidir. Tabi büyü ilminin de konuşulduğu bir site. Büyü yapan kişi her şeyin bilincindedir. Kuralına göre hareket eder.

Voodoo büyüsü de neymiş? Ilk defa duyuyorum

Sitemizde sorunuzla ilgili bilgiler mevcuttur. Araştırmanızı öneririm. İyi forumlar

*Melik*

Kayıtlı Üye
Bir insan bir yola giriyorsa ve o yolda karşılaşacağı şeylere hazırlıklı olmalıdır.Büyüyü yapan bozmasınıda bilmelidir.

origanum

Yönetici

Büyü yaptığını iddia eden saçma sapan kişilere gidilirse sonuç da aynen böyle olur. Düzgün birine gidip temizlik, arınma, çözdürme işlemleri yaptırılmalı. Sorunuza zaten mod cevap vermiş.

Bir insan bir yola giriyorsa ve o yolda karşılaşacağı şeylere hazırlıklı olmalıdır.Büyüyü yapan bozmasınıda bilmelidir.

Kişi kendi yapmamış ki bozmasını bilsin, bu büyücünün işidir. Dikkatli okuyup ondan sonra yorum yaparsanız gereksiz mesajla forum kirliliğine yol açmamış olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...