Ünlülere neden büyü etki etmez ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Bu ünlü kişilere neden büyü yapılmıyor veya işe yaramıyor mu ? Mesela örnek veriyorum adamın biri gitti ünlü bir kadına büyü yaptı. Tamam bir çalışma yapılması için hedef kişinin bizi görmesi gerekir. Bu da çok zor olmayacaktır. Bunun için de bir çalışma yapıyor hedef kişiyle yolları birleşiyor. Şimdi bu adam gider o ünlü sanatçıya, iş kadınına büyü yapamaz mı ? Neden yapılmıyor o zaman ?

Büyü işini geçiyorum başka bir açıdan bakalım. Biliyoruz ki gerçekte olan her şeyin astral planda bir karşılığı vardır. Şimdi kişinin bilincine erişmek mümkündür. Bu adam gitse bir çalışma yapsa ( Astral, Telepati ) fark etmez gidip onun beyninden bilgi çekemez mi çok uzaktan olsa bile ?

Demek istediğim bu konuda işler nasıl yürür ?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Öncelikle bahsettiğiniz şeyler o kadar kolay yapılan ya da her önüne gelenin yapabildiği şeyler değil. Ben büyüyle fazla ilgilenmiyorum ama burada öğrendiğim kadarıyla büyü yetenek ve tecrübe işidir. Astral projeksiyon veya telepati de disiplinli ve uzun süre gerektiren çalışmalardır. Zaten bilgi çalsanız bile neye yarayacak ki? Biri kişiyi arayıp şantaj yapmaya çalışsa hiçbir kanıt bulamaz. Bulsa bile bu kimsenin umrunda olmaz.

Dünya üzerinde tek tip insan mevcut değil. Benim nefret ettiğim bir sanatçıyı başkaları çok sevebilir. Benim tarzıma uymayan bir müzik başka biri için harikulade bir şey olabilir. Ünlü birine yapılan güçlü bir büyü kişiyi tahtından indirebilir tamam eyvallah ama o sanatçının çalışmaları binlerce belki de milyonlarca kişinin hoşuna gidiyordur. Bu insanların da zevk aldığı şeylerle uğraşma hakkını ellerinden almış olursunuz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sorulması gereken iki soru var

-Birisi ünlü birisine neden büyü yapsın ?

-Birilerinin yapmadığını nereden biliyorsunuz ?

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Öncelikle bahsettiğiniz şeyler o kadar kolay yapılan ya da her önüne gelenin yapabildiği şeyler değil. Ben büyüyle fazla ilgilenmiyorum ama burada öğrendiğim kadarıyla büyü yetenek ve tecrübe işidir. Astral projeksiyon veya telepati de disiplinli ve uzun süre gerektiren çalışmalardır. Zaten bilgi çalsanız bile neye yarayacak ki? Biri kişiyi arayıp şantaj yapmaya çalışsa hiçbir kanıt bulamaz. Bulsa bile bu kimsenin umrunda olmaz.

Dünya üzerinde tek tip insan mevcut değil. Benim nefret ettiğim bir sanatçıyı başkaları çok sevebilir. Benim tarzıma uymayan bir müzik başka biri için harikulade bir şey olabilir. Ünlü birine yapılan güçlü bir büyü kişiyi tahtından indirebilir tamam eyvallah ama o sanatçının çalışmaları binlerce belki de milyonlarca kişinin hoşuna gidiyordur. Bu insanların da zevk aldığı şeylerle uğraşma hakkını ellerinden almış olursunuz.

Zaten o bu dediğim uygulamaları yapabilecek kişilerden bahsediyorum.

Sorulması gereken iki soru var

-Birisi ünlü birisine neden büyü yapsın ?

-Birilerinin yapmadığını nereden biliyorsunuz ?

İlk sormuş olduğunuz soru bana göre saçma. Ünlüler de insan olduğuna göre onun fırsatlarından yararlanmak isteyen biri gayette büyü yapmayı düşünebilir. Birilerinin yapmadığını açıkçası bilemem. Biz yapılıp yapılmadığından değil de bu durumun olma ihtimalinden bahsedelim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bence orta yerde yüzlerce resimleri hertür bilgileri doğum tarihleri anne adları bilinen bu insanlarada büyü yapılıyordur. Koruma yaptırıyor olabilirler ;)
Bu işte,bu kadar basit.Biz burda bir parmak gösteriyoruz,Chillout,Origanum bizi en ince ayrıntımıza kadar aktarıyorlar.Yule bir fotoğrafımızdan bakım yapıyor.Nerde kaldı ki bu insanların dediğin gibi her yerde bilgileri,fotoğrafları fazlasıyla mevcut.Bence en kolay onlara yapılabilir.Hepsinde koruma var.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Ünlüler koruma nuskaları yaptırıyodur .d

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
ünlülere büyü yapılıyor fakat çalıştıkları hocalar tarafından korunuyorlar hatta televizyonda söylemişti bir tanesi Vefk taşıdığını

muratsavci

Kayıtlı Üye
bir çok ünlüye bu alanda hizmet verdim :) emin olun ünlülerede yapıyorlar.. ancak çoğu bunu farkında olduu ıcın kendılerını bır sekılde koruyolar butun devlet adamlarının mıllet vekilleri mesela birçogu korumalıdır.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Sonuçta illa büyü olması da gerekmez. Diyelim ben kötü niyetli bir insanım belirli bir kişinin sırrını çözeceğim ancak çok küçük bir bilgiye ihtiyacım var tabi o bilgi için de kişiye sormam lazım. Asla söylemez. O zaman ben gidip onun beyninden çekeceğim. Bunu yapabilen birini varsayalım o zaman çok tehlikeli olabilirdi. O korumayı da delebilecek insanlar vardır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu ünlü kişilere neden büyü yapılmıyor veya işe yaramıyor mu ? Mesela örnek veriyorum adamın biri gitti ünlü bir kadına büyü yaptı. Tamam bir çalışma yapılması için hedef kişinin bizi görmesi gerekir. Bu da çok zor olmayacaktır. Bunun için de bir çalışma yapıyor hedef kişiyle yolları birleşiyor. Şimdi bu adam gider o ünlü sanatçıya, iş kadınına büyü yapamaz mı ? Neden yapılmıyor o zaman ?

Büyü işini geçiyorum başka bir açıdan bakalım. Biliyoruz ki gerçekte olan her şeyin astral planda bir karşılığı vardır. Şimdi kişinin bilincine erişmek mümkündür. Bu adam gitse bir çalışma yapsa ( Astral, Telepati ) fark etmez gidip onun beyninden bilgi çekemez mi çok uzaktan olsa bile ?

Demek istediğim bu konuda işler nasıl yürür ?
Milyonlarca dolara varan para harcıyorlar. Hepsi kendi imkanına göre on binlerden milyonlara kadar harcıyor. Koruma yaptırmayan veya bir birine büyü yaptırmayanlar az.
Ünlüler dışında bazı kritik insanlara ise, parayla değil, özel gruplar ve tarikatlar var, karşılıksız destek veriyorlar. Dünyanın her yerinde çok ilginç gruplar vardır. Hal böyle olunca devletler arasında paranormal istihbarat saldırı/savunma, savaşlar vs. de oluyor. Cin sülaleleri de buna katılmak zorundalar. Nükleer denemelerin yapılacağı alanlardan, savaşlarda kullanılıp kullanılamayacağına kadar bir çok mesele de bu ve benzeri olaylar belirleyici faktördür.
Ortadoğu'da oluşan bu ortam da tesadüf değil. Çok yönlü iş birliğinin sonuçları.

fako

Kayıtlı Üye
Benim fikrime göre bu tür şeyler yapmak uzun zamanlara ve tecrübelere dayanır yani kişinin gerçekten emek sarf etmesi ve kişiliğininde gelişmesine yol açar ve bu kadar zamanı harcayan ve kişilik olarakta gelişmiş bir insan bu tür bir şey yapmaya zaman harcamaz gibime geliyor tıpkı filmlerde iyilerin çok güçlü olması ama gücünü göstermemesi gibi bunu başaran insanlarda belirli olgunluğa ulaştığı için böyle bir amaç uğruna kullanmazlar diye düşünüyorum

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Belki onlara koruma medyum atanmıştır hayranlarının büyülerinden koruması için :) yada insanlar inanmadığı için tutma ihtimali en düşük olan büyü grubuna giriyor olmasın..

acid

Kayıtlı Üye
Konuyu görünce aklıma Fenerbahçe stadından çıkan büyü geldi. Fazlasıyla sansasyon yaratmıştı yıllar önce. Ben pek çok ünlünün ya da önemli noktalarda kişilerin bu konuda koruma yaptırdığını, çalışmalar yaptırdığını düşünüyorum. Ayrıca bazı kişilerin doğal bir durumda diğer insanlara göre daha fazla koruması, dayanıklılığı olabiliyor büyülere, astral saldırılara karşı.

asterix

Kayıtlı Üye
bir çok ünlüye bu alanda hizmet verdim :) emin olun ünlülerede yapıyorlar.. ancak çoğu bunu farkında olduu ıcın kendılerını bır sekılde koruyolar butun devlet adamlarının mıllet vekilleri mesela birçogu korumalıdır.
Bu konu merak ettiğim bir şeydi .

Milyonlarca dolara varan para harcıyorlar. Hepsi kendi imkanına göre on binlerden milyonlara kadar harcıyor. Koruma yaptırmayan veya bir birine büyü yaptırmayanlar az.
Ünlüler dışında bazı kritik insanlara ise, parayla değil, özel gruplar ve tarikatlar var, karşılıksız destek veriyorlar. Dünyanın her yerinde çok ilginç gruplar vardır. Hal böyle olunca devletler arasında paranormal istihbarat saldırı/savunma, savaşlar vs. de oluyor. Cin sülaleleri de buna katılmak zorundalar. Nükleer denemelerin yapılacağı alanlardan, savaşlarda kullanılıp kullanılamayacağına kadar bir çok mesele de bu ve benzeri olaylar belirleyici faktördür.
Ortadoğu'da oluşan bu ortam da tesadüf değil. Çok yönlü iş birliğinin sonuçları.
Bu işbirliklerinin içinde cin denen dünyaya ait bedensiz varlıklardan başka başka boyutlara ait (dünya dışı) bedensiz varlıklarda varmıdır ?

Broken Metalhead

Kayıtlı Üye
Bu işte,bu kadar basit.Biz burda bir parmak gösteriyoruz,Chillout,Origanum bizi en ince ayrıntımıza kadar aktarıyorlar.Yule bir fotoğrafımızdan bakım yapıyor.Nerde kaldı ki bu insanların dediğin gibi her yerde bilgileri,fotoğrafları fazlasıyla mevcut.Bence en kolay onlara yapılabilir.Hepsinde koruma var.
Fotografla olan bakim nasil yapiliyor? Nasil calismalar gerekir? Ya da nasil ogrenebilirim?

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Bazı kritik insanların zarar görmesi için beddua gruplarının olduğu da rivayet edilir :)

acid

Kayıtlı Üye
Ben ünlü kişiler için büyünün biraz daha zorluk taşıdığını düşünüyorum. Çünkü büyünün karşısında onları sevenlerin manevi gücü, duaları da koruma, kalkan oluşturabilir diye düşünüyorum. Çünkü sevmeyenler olduğu kadar sevenler de çok olacaktır. O yüzden bence yapılacak işlemler de o kadar basit ve kolay olmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...