Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
54 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Levitasyon ( havada uçmak)

Rep Puanı : 282
    Ettiği Teşekkür
    47
    44 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Standart Levitasyon ( havada uçmak)

Öncelikle herkese merhaba levitasyon ( havada uçma) konusu benim çok ilgimi çekiyor küçüklükten beri bu yeteneği elde etmek için ne yapılmalı acaba bu konuda bilgileri olan arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum bunun için bir takım yöntemler var mesela bir zikir var adedi baya çok okunması imkansız gibi bir şey bunun yanı sıra düşünce gücüyle de sabr edilerek de yapılıyor ama kolay değil bide hintliler yapıyor onlar da riyazet gibi bir perhizle uzun mücadele ile bu kabiliyete haiz oluyorlar sanırım sizin bu konuda bildiğiniz başka bir metodu , yöntem var mı? Varsa paylaşır mısınız ? Veya ilgili belgesel , kitap varsa önerileri de alabilirim .

2. ruhname Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (26.01.2016)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Öncelikle kendi adıma sizi gerçekten tebrik ederim mabette gördüğüm en ilgi çekici sorulardan biri. Cevabı malesef bilmiyorum fakat rüyamda hep uçtuğumu görürüm daha çok iki kolumdan havaya kaldırılıp yavaşça yükselmek gibi. Keşke bir yolu olsa gerçektede mümkün olsa. Gerçekte uçan bir tek Arefin videosunu biliyorum o da gerçekliği tartışılır. Konuyu ilgiyle takip edecem.

4. 2 kişi Selenit üyemize teşekkür etti:
    Hiperaktifejderha (26.01.2016), lviv angeles (27.01.2016)

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14404
    Ettiği Teşekkür
    2.095
    1.347 mesaja 3.437 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    113

İlk önce bir nesneyle disipli olarak çalışmayı deneyin. Nefes teknikleri-konsantrasyon-imajinasyon gibi şeylerde belli bir yol kat etmeniz gerekiyor çoğu psişik yetenekte olduğu gibi.Bunlar artık dilimize pelesenk ola ola içi çok boş kelimeler gibi gözüküyor ama çoğunun temeli budur.Daha sonra kendi içsel yönteminizle devam edebilirsiniz diye düşünüyorum.

6. hazaR Üyemize teşekkür edenler:
    Hiperaktifejderha (26.01.2016)

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı pembekuvars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kendi adıma sizi gerçekten tebrik ederim mabette gördüğüm en ilgi çekici sorulardan biri. Cevabı malesef bilmiyorum fakat rüyamda hep uçtuğumu görürüm daha çok iki kolumdan havaya kaldırılıp yavaşça yükselmek gibi. Keşke bir yolu olsa gerçektede mümkün olsa. Gerçekte uçan bir tek Arefin videosunu biliyorum o da gerçekliği tartışılır. Konuyu ilgiyle takip edecem.
    Konuya bu derece ilgi gösterip beğenecek birinin olacağını hiç tahmin etmedim, çok sevindim güzel yorumun için çok teşekkür ederim .Ben de rüyalarımda sık sık uçtuğumu görüyorum hem de gayet kontrollü bir şekilde hatta bana o an çok gerçekçi geliyor kendi irademle alçalıp yükseliyorum sanki kim bilir belki de lucid rüya görmüşüm
    Umarım bizleri bu konularda daha teferruatlı olarak aydınlatacak arkadaşlar olur iyi akşamlar herkese

8. ruhname Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (26.01.2016)

Rep Puanı : 18000
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 114 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    156

Alıntı ruhname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba levitasyon ( havada uçma) konusu benim çok ilgimi çekiyor küçüklükten beri bu yeteneği elde etmek için ne yapılmalı acaba bu konuda bilgileri olan arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum bunun için bir takım yöntemler var mesela bir zikir var adedi baya çok okunması imkansız gibi bir şey bunun yanı sıra düşünce gücüyle de sabr edilerek de yapılıyor ama kolay değil bide hintliler yapıyor onlar da riyazet gibi bir perhizle uzun mücadele ile bu kabiliyete haiz oluyorlar sanırım sizin bu konuda bildiğiniz başka bir metodu , yöntem var mı? Varsa paylaşır mısınız ? Veya ilgili belgesel , kitap varsa önerileri de alabilirim .
    Dediğiniz gibi uzun soluklu yaşam biçiminin değişmesi gereken tarifler var. Bunun dışında sadece teori üretebilirim.
    Meselenin özü bilimsel olarak atom altı parçalarla bilinçli bir etkileşim, nöro kimyasal dönüşümler ve elbette bütün bunlar için kemikleşen, sarsılmaz bir düşünce biçimi. Mesele tamamen kendi enerjimizle, evrensel enerjiyi bağdaştırıp, gezegene ait manyetik özellikleri manipüle etmekten geçiyor. Manipüle etmek derken karşı savaş açıp mücadele etmekten ziyade, bir olup aynı akışla kontrollü ilerlemek. Yani deli gibi çağlayan bir akarsuda profesyonel rafting yapmak gibi. Hatta ve hatta bir yaprak tanesi gibi o akarsuda hafifliğin ve suya olan minimum direncin avantajını kullanarak batmamak gibi..

10. 9 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    Astrid (01.02.2016), EbruA (28.01.2016), lviv angeles (27.01.2016), op_ma (20.03.2016), P0MAK (02.02.2016), Saklanbac (26.01.2016), Selenit (26.01.2016), selo400 (12.11.2016), Tai Chi Chuan (26.01.2016)

Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    50
    37 mesaja 41 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Kblan Tragna ekolünde bunun için bir mantra vardı

Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    156

Alıntı WhiteFriday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ekolle zaman harcamanızı tavsiye etmem. Etkisiz oluşundan değil, etkili olması için çalışmanız gereken kişilerin azlığı açısından. Etraf dolu ama boş.

13. 2 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    EbruA (28.01.2016), Selenit (26.01.2016)

Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    50
    37 mesaja 41 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ekolle zaman harcamanızı tavsiye etmem. Etkisiz oluşundan değil, etkili olması için çalışmanız gereken kişilerin azlığı açısından. Etraf dolu ama boş.
    Konuyu dağıtmak niyetinde değilim. Kblan Tragna ekolü hakkında küçük bir fikrinizi almak isterim. Bülent Kısa'nın yayınladığı kitap hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce gerçekten eksik mi ?

Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    156

Konuyu dağıtmak niyetinde değilim. Kblan Tragna ekolü hakkında küçük bir fikrinizi almak isterim. Bülent Kısa'nın yayınladığı kitap hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce gerçekten eksik mi ?
    Bitmiş bir sistem değildi ki zaten. Sonradan devam ettirilebilir açık bir yazılım sistemi düşünün. Ancak bu yazılım üstünde çalışabilecekler belirli kodları almış olanlar ve bu kodlar etrafa dağıtılmıyor. Mesela o kitabı veya notları okumak, yazılım üstünde kullanım veya devam ettirme yetkisi vermiyor.

16. 3 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    EbruA (28.01.2016), Tai Chi Chuan (26.01.2016), WhiteFriday (26.01.2016)

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz gibi uzun soluklu yaşam biçiminin değişmesi gereken tarifler var. Bunun dışında sadece teori üretebilirim.
    Meselenin özü bilimsel olarak atom altı parçalarla bilinçli bir etkileşim, nöro kimyasal dönüşümler ve elbette bütün bunlar için kemikleşen, sarsılmaz bir düşünce biçimi. Mesele tamamen kendi enerjimizle, evrensel enerjiyi bağdaştırıp, gezegene ait manyetik özellikleri manipüle etmekten geçiyor. Manipüle etmek derken karşı savaş açıp mücadele etmekten ziyade, bir olup aynı akışla kontrollü ilerlemek. Yani deli gibi çağlayan bir akarsuda profesyonel rafting yapmak gibi. Hatta ve hatta bir yaprak tanesi gibi o akarsuda hafifliğin ve suya olan minimum direncin avantajını kullanarak batmamak gibi..
    Bu çalışmaların yanı sıra bu gibi yeteneklere bazı insanların doğuştan sahib olduğunu da duydum ne kadar doğru bilemiyorum ama havada uçmanın mutlaka bir yolu olduğunu düşünüyorum havası ilminde de bunla ilgili birkaç uygulama var diye hatırlıyorum.

18. ruhname Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (26.01.2016)

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)