Levitasyon ( havada uçmak)

ruhname

Kayıtlı Üye
Bizim orda vardı eskiden babanem anlatırdı cadıları 30 kişi toplanır geceleri köprünün altında derede yanın toplanır domuzların ûstüne binip uçarlarmış teker hepsinin anısını anlatırdı 3 4 tanı yordum şimdi vefat ettiler kapı deliklerin falam geçerlermiş küçük kız cocuklarını kacırır bir veya ikin sonra getirirlermis bita var görüyorum onu gezerken koyde babane diyorum gecerken eskilerden oldugu belli ama simdi bırakmıs oda ucmayı kaçmayı ama belli olu cadı oldunu eskiden babanem nasıl oldunu anlatmıstı o zaman tarifi bek aklımda tutmadm anlattıklarına cok gulmustüm yumurtayla yapıyorlarmıs kolduklarının altında bekletiyorlarmıs sürüyomuşmu ne

Bizim memlekette de çok anlatırlar ama bizim orada bi domuz yada süpürge ile değilde vucutlarina bir nevi yağ sürerek uçuyorlarmis hatta bizim tanidiğimiz akrabadan biri bu olaya şahid olmuş bu gibi vadi olarak tabir edilen insanlar genelde yaşlilar oluyor çoğunlukla bayanlar vadi olsa da azda olsa erkeklerden de vadi olanlari var bizim yörede cadilar yeni doğmuş bebeklere ve danalara ilişiyor diye duydum .Babaannen sağmı şuan onu dinlemek isterdim gerçekten :) yumurta ile yapilan nasıl onu imkânin varsa öğrenenilir misin ?

ruhname

Kayıtlı Üye
Yok ya uçma tarifi falan değil :) sanirim o tarif varsa DNK adlı arkadaşin babaannesinde var :)

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Alimin biri uçarken öğrencisi bunu görür. Sende uçmak istermisin diye sorar. Evet isterim tabiki der işte istediğin icin ucamiyorsun der. İşin özü bana göre mana alemine dalmak bu dunyalik dan gec bi kendini teslim et ne önemi kalir uçmanin ne önemi kalir malın mülkün bitir hepsini bir sonra sana istemeden verilir

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Belki aerokinezi ile uçulabilir ama tam emin değilim :D

nastinka

Banlı Kullanıcı
Öncelikle herkese merhaba levitasyon ( havada uçma) konusu benim çok ilgimi çekiyor küçüklükten beri bu yeteneği elde etmek için ne yapılmalı acaba bu konuda bilgileri olan arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum bunun için bir takım yöntemler var mesela bir zikir var adedi baya çok okunması imkansız gibi bir şey bunun yanı sıra düşünce gücüyle de sabr edilerek de yapılıyor ama kolay değil bide hintliler yapıyor onlar da riyazet gibi bir perhizle uzun mücadele ile bu kabiliyete haiz oluyorlar sanırım sizin bu konuda bildiğiniz başka bir metodu , yöntem var mı? Varsa paylaşır mısınız ? Veya ilgili belgesel , kitap varsa önerileri de alabilirim .

Herkesin hayalidir bence uçmak . Ben bir zamanlar çok araştırdım, ama bulamadım. Çok şey denedim . Bu imkansiz diye umudumu kestim sonra . Belki de öğrenilen değilde kazanılan bir şeydir..

ruhname

Kayıtlı Üye
Bunun bi metodu vardır illa sır gibi saklanıyor yani şu bahsettiğim cadıların uçmasi nasıl oluyor çok ilginç bi krem ya da yağ etkili değil sadece Allah izin veriyor belki çok derin mesele Allah bilir en doğrusunu :)

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Böyle bir yetenek imkansız değil diye düşünüyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunun bi metodu vardır illa sır gibi saklanıyor yani şu bahsettiğim cadıların uçmasi nasıl oluyor çok ilginç bi krem ya da yağ etkili değil sadece Allah izin veriyor belki çok derin mesele Allah bilir en doğrusunu :)

Cadıların uçması, konusu fiziksel bir uçma eylemi içermiyor, ruhsal bir yükselme, astral yükselme söz konusu.