Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
54 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Levitasyon ( havada uçmak)

Yer
    Araf
    Rep Puanı : 3474
    Ettiği Teşekkür
    1.221
    780 mesaja 1.705 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Alıntı ruhname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu yeterince ilgi görmüyor maalesef (
    Ilgi görmüyor mu? Kaç soru iki sayfayı buluyor sorarım size. Ayrıca Chillout yorumlariyla dolu. Nimet nimet.
    Size burada hikaye anlattım -_-

Çok şükür ki gökyüzü henüz aptallığa maruz kalmıyor.

2. 6 kişi pembe pelerin üyemize teşekkür etti:
    BritneySpears (28.01.2016), EbruA (28.01.2016), Hiperaktifejderha (31.01.2016), lviv angeles (29.01.2016), Mithra (28.01.2016)

Rep Puanı : 95
    Ettiği Teşekkür
    63
    35 mesaja 47 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Cris Angel bunu yapıyor ama illizyonmu gerçekmi anlamak münkün değil yer çekimi varken evrenin kurallarını ihlal etmek bence izin verilmemiş bişey ama uçağın okadar demir yığınıyla uçtuğunu düşününce teori üretilebilir.. Büyük evliyalar suda yürümesi gibi havada yürümesi gibi sırlara dayalı bazı gizemler var.

4. Neptuns Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (29.01.2016)

Rep Puanı : 282
    Ettiği Teşekkür
    47
    44 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Aynen öyle

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10866
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.676 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı Neptuns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cris Angel bunu yapıyor ama illizyonmu gerçekmi anlamak münkün değil yer çekimi varken evrenin kurallarını ihlal etmek bence izin verilmemiş bişey ama uçağın okadar demir yığınıyla uçtuğunu düşününce teori üretilebilir.. Büyük evliyalar suda yürümesi gibi havada yürümesi gibi sırlara dayalı bazı gizemler var.
    Criss Angel sadece bir illüzyonist...
    Hiç bir psişik yetenek ve ilim şov amaçlı kullanılamaz. (Sebebi forumda ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.) Şov yapanlar sadece ilizyon gösterisi gerçekleştiriyor. Yaptıkları gösterilerin arkasında parapsikolojik bir gizem yatmıyor.

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

7. 2 kişi Tai Chi Chuan üyemize teşekkür etti:
    Selenit (30.01.2016), teknik67 (30.01.2016)

Yer
    zonguldak
    Rep Puanı : 145
    Ettiği Teşekkür
    62
    52 mesaja 73 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Criss Angel sadece bir illüzyonist...
    Hiç bir psişik yetenek ve ilim şov amaçlı kullanılamaz. (Sebebi forumda ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.) Şov yapanlar sadece ilizyon gösterisi gerçekleştiriyor. Yaptıkları gösterilerin arkasında parapsikolojik bir gizem yatmıyor.
    evet çok doğru.psişik yeteneğe sahip bir kişi çıkıpta ben şunları şunları yapabiliyorum diye kendini orada burada göstermez şov yapmaz.yaparsa nemi olur?sorusunu sormaya bile gerek yok zaten bunu yapacak birine bu yetenekler verilmez.psişik veya ilmi yetenekler tamamen insanların hayrına kullanacak ve bundan menfaat beklemiyecek insanlara verilir.bu şovmenler bu kadar yetenekliyse havada suda yürüyebiliyorlarsa tıbbi bir başarı gösterseler ya.

Rep Puanı : 83
    Ettiği Teşekkür
    6
    29 mesaja 42 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Sayın dostum insanlarda Allahın esmalarının belli oranlarda tecelli etmesi vardır ve bu herkezde vardır ilk bunun farkında olabilmek,ondan sonra ise Allahın izinleri ölçüsünde kendini yetiştirip bunları kullanabilmek vardır,Hallac-ı Mansur Enel Hak dediği için derisi yüzülüp asılıp parçalanmadımı;İşte kendisi bunu vurgulamak istemiştir burda insan aslında öyle bir yaratılışa sahiptirki kendindeki gücü bilmemekte sadece.Uçabilirsinde,Mekandan,Zamandan soyutlanabilirsinde,aklına ne geliyorsa yapabilirsinde çünkü Allah'ın gücünün ve verebileceklerinin sınırı yoktur.Yeterki insan bunları alabilecek kadar ona yakın olsun.İşin özeti,sorunun özeti burada saklı aslında.

Yer
    Lily Dale
    Rep Puanı : 587
    Ettiği Teşekkür
    623
    136 mesaja 290 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Küçükken yerde adım attıkça yükseldiğimi hatırlıyorum. Ama bunun bir rüya mı gerçek mi olduğundan emin değilim. Sadece birkaç tane anım var.
    İnsanların köklenlerinde uçma yeteneği olmasaydı gözü yükseklerde olmazdı, uçaklar, roketler icat etmezdi. Tamam belki kuş gibi sürülecek donanıma sahip olamayabiliriz ancak yerden yükselmemiz mümkün olabilir bence.
    Anlaşılan o ki mabette bu işin tam tekniğini ya kimse bilmiyor, ya da bilip söylemek istemiyor. Yine de teknik ne olursa olsun çok disiplinli ve uzun yıllar süren bir çalışma gerektiriyor olmalı.

11. Hiperaktifejderha Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (31.01.2016)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Alıntı Hiperaktifejderha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçükken yerde adım attıkça yükseldiğimi hatırlıyorum. Ama bunun bir rüya mı gerçek mi olduğundan emin değilim. Sadece birkaç tane anım var.
    İnsanların köklenlerinde uçma yeteneği olmasaydı gözü yükseklerde olmazdı, uçaklar, roketler icat etmezdi. Tamam belki kuş gibi sürülecek donanıma sahip olamayabiliriz ancak yerden yükselmemiz mümkün olabilir bence.
    Anlaşılan o ki mabette bu işin tam tekniğini ya kimse bilmiyor, ya da bilip söylemek istemiyor. Yine de teknik ne olursa olsun çok disiplinli ve uzun yıllar süren bir çalışma gerektiriyor olmalı.
    Buna benzer bir anım var hep aklımda ama mantıken rüya olmalı. Dedem önde koridorda yürürken ben arkasında yerden bir karış yüksek süzülür gibi gidiyorum. Dedem baksa görür neyseki bakmıyor diye kıkırdıyorum. Rüyamı gerçekmi hiç bilemicem fakat uzun süre ben uçuyorum dedim aileme. Onlarda bunun aklı uçtu diyorlardı

13. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    Hiperaktifejderha (31.01.2016)

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Hallacı mansur ' un ifşa ettiği sırrı bilmiyorum enel hak diye pek çok mutasavvık söylemiş burada ifşa edilen sır daha gizemli ve başka da olabilir.

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Evet Hallacı mansur enel hak derken aslında diğer pek çok mutasavvıf gibi kendinden geçip cezbe hâlinde iken söylemiş ki zaten genel hak derken de mütemadiyen hak tealayı zikrile meşgul oluyormuş burada aslında zahiri manasıyla ben hakkım derken ben yokum bütün tecelligahıyla yalnızca Allah vardır demek istemiş. Evet haklısın arkadaşım bütün esmalar her insanda hilkat gereği ayri ayrı yoğunlaşmış belki de ilk olarak bu esmamızı bulup onun üzerinde çalışmak gerekecektir.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)