Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
54 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Levitasyon ( havada uçmak)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı ruhname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba levitasyon ( havada uçma) konusu benim çok ilgimi çekiyor küçüklükten beri bu yeteneği elde etmek için ne yapılmalı acaba bu konuda bilgileri olan arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum bunun için bir takım yöntemler var mesela bir zikir var adedi baya çok okunması imkansız gibi bir şey bunun yanı sıra düşünce gücüyle de sabr edilerek de yapılıyor ama kolay değil bide hintliler yapıyor onlar da riyazet gibi bir perhizle uzun mücadele ile bu kabiliyete haiz oluyorlar sanırım sizin bu konuda bildiğiniz başka bir metodu , yöntem var mı? Varsa paylaşır mısınız ? Veya ilgili belgesel , kitap varsa önerileri de alabilirim .
    Bu siteyi sevme nedenlerimden biri işte bu.Bu soruyu başka bir yerde soramayız.Sorsakta cevapları görür gibiyim.İşte bu ya!Uçmak.Hayatta hep kanatlarım olsun istemişimdir.Bana o duyguyu yaşattığından Maleficent,İstanbul Kanatlarımın Altında defalarca izledim.O ben olamasamda birilerinin uçtuğunu göreyim.Rüyalarımda ancak hissediyorum müthiş olağanüstü bir duygu.Ötesi yok!

¡Gracías a Dios por todo!

2. 3 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    EbruA (28.01.2016), Hiperaktifejderha (28.01.2016), Selenit (27.01.2016)

Rep Puanı : 282
    Ettiği Teşekkür
    47
    44 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu siteyi sevme nedenlerimden biri işte bu.Bu soruyu başka bir yerde soramayız.Sorsakta cevapları görür gibiyim.İşte bu ya!Uçmak.Hayatta hep kanatlarım olsun istemişimdir.Bana o duyguyu yaşattığından Maleficent,İstanbul Kanatlarımın Altında defalarca izledim.O ben olamasamda birilerinin uçtuğunu göreyim.Rüyalarımda ancak hissediyorum müthiş olağanüstü bir duygu.Ötesi yok!
    Söylediğiniz filmleri izleyeceğim teşekkür ederim . Ancak diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum lütfen

4. 2 kişi ruhname üyemize teşekkür etti:
    lviv angeles (27.01.2016), Selenit (27.01.2016)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Gerçekten bu kadar merak ettiğim bir konuda halen aydınlatacak bir cevap gelmedi Varlıklar aracılığı ile olabilecek bir durum olduğunu düşünsemde bunu tercih etmem. Mesela meditasyon yap iç dünyana dön havalandığını yerden yükseldiğini hayal et zamanla biraz kalkarsın yerden gibi bişe bekliyordum açıkçası.

6. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    EbruA (28.01.2016)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı pembekuvars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bu kadar merak ettiğim bir konuda halen aydınlatacak bir cevap gelmedi Varlıklar aracılığı ile olabilecek bir durum olduğunu düşünsemde bunu tercih etmem. Mesela meditasyon yap iç dünyana dön havalandığını yerden yükseldiğini hayal et zamanla biraz kalkarsın yerden gibi bişe bekliyordum açıkçası.
    Ben rüyalarımda kollarımı kanat gibi çırparak yükseliyorum.Bir çalışa olsa ve insanlar sistemli bir programdan sonra kollarını kanat gibi kullanabilseler.Bu meditasyon olur yada başka birşey..Uçmak ve zamanda yolculuk .Mantığımı tamamen es geçmek istediğim konular.

¡Gracías a Dios por todo!

8. 2 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    Astrid (01.02.2016), Selenit (27.01.2016)

Rep Puanı : 18000
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 114 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    156

Alıntı pembekuvars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varlıklara mecbur değil insan bunun için.
    Aslında beklentin doğru, işin özünde uçabildiğini bilirsen, ki ''bilmekten'' bahsediyorum, uçarsın. Biliyor musun? Hayır. Bilebilir misin? Belki.

10. 3 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    EbruA (28.01.2016), Selenit (27.01.2016), Tai Chi Chuan (27.01.2016)

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Bi yerde okudum insan doğuştan uçabilme yetisine hakim olmadığına inanarak yetişiyor yani uçmak sadece uçabilen hayvanlara vs atfediliyordu bilinçaltı da bunu olduğu gibi kabul ediyor neticede insan uçamıyor bilinçaltını , düşünce gücünü vs . inanarak uzun bir çalışmayla yapılabilir belki ama varlıklar yardımıyla daha erken sonuç alınır belki de ancak bu konularda da biraz ihtisaslı olmak lazım diye düşünüyorum.

12. 3 kişi ruhname üyemize teşekkür etti:
    EbruA (28.01.2016), Hiperaktifejderha (28.01.2016), Selenit (27.01.2016)

Yer
    Araf
    Rep Puanı : 3474
    Ettiği Teşekkür
    1.221
    780 mesaja 1.705 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Bi yerde okudum insan doğuştan uçabilme yetisine hakim olmadığına inanarak yetişiyor yani uçmak sadece uçabilen hayvanlara vs atfediliyordu bilinçaltı da bunu olduğu gibi kabul ediyor neticede insan uçamıyor bilinçaltını , düşünce gücünü vs . inanarak uzun bir çalışmayla yapılabilir belki ama varlıklar yardımıyla daha erken sonuç alınır belki de ancak bu konularda da biraz ihtisaslı olmak lazım diye düşünüyorum.
    Evet bununla ilgili bir hikaye okumuştum çocukken. Nasıl olduysa hatırlamıyorum, bir kartal yumurtası tavuk çiftliğine düşüyor. Ve bir tavuk ona kuluçkaya yatıyor, her gün diğer yumurtalarından ayırmayıp onu ısıtıyor, koruyor. Bu kartal doğuyor ve civcivlerle birlikte kendini tavuk biliyor, onların yediğinden yiyip içtiğinden içiyor. Ama gözü hep yukarılarda. Gökte uçan kuşları görüyor, uçmayı çok istiyor ama uçamayacağını bildiği için o sadece imkansız bir dilek. Çünkü o bir tavuk!
    Bir gün bir güvercin tavuk çiftliğinde kartal görünce dayanamayıp ona burada ne işi olduğunu soruyor. Ona kendisinin kartal olduğunu anlatmaya çalışsa da nafile. Asla inanmıyor. Ve ne kadar istese de, uçacağına da inanmıyor. Ve tabii ki uçamıyor da. Hazin son
    Biz de çoğu konuda tavukluk yapıyoruz. Söyleyeceklerim bu kadar.

Çok şükür ki gökyüzü henüz aptallığa maruz kalmıyor.

14. 3 kişi pembe pelerin üyemize teşekkür etti:
    Astrid (01.02.2016), Hiperaktifejderha (28.01.2016), Selenit (27.01.2016)

Rep Puanı : 18000
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 114 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    156

Mesele biraz da bu zaten. Çocuklara verilen ayarlar ne yazık ki fabrika ayarlarına uygun olmuyor çoğu zaman.
    Örneklemek gerekirse, çocuk diyelim varlık görüyor veya bir rehberi, hocası var varlıklardan. O varlık ona duvara tırman diyor, kendisi gösteriyor bunu diyelim rüyada önce teorik olarak öğretiyor, neyi nasıl düşüneceği, neye nasıl bakacağı ve algılayacağı gibi, çocuk tam bunu yapacakken büyüğü bunu görüp ''ne yapıyorsun?'' diyor, ''e tırmanacam'' dediğinde haliyle ''öyle şey olur mu, insan tırmanamaz düz duvara yer çekimi denen bir şey var gel sana anlatayım'' diyerek, çocuğun bilincini şekillendiriyor, kendince çocuğuna ''bilgi'' öğretiyor. Bir kere kirlenen zihin bir daha zor toparlanacağından o mesele orada kapanabiliyor.

16. 5 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    acid (28.01.2016), anne (30.01.2016), Astrid (01.02.2016), EbruA (28.01.2016), Hiperaktifejderha (28.01.2016)

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı pembe pelerin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bununla ilgili bir hikaye okumuştum çocukken. Nasıl olduysa hatırlamıyorum, bir kartal yumurtası tavuk çiftliğine düşüyor. Ve bir tavuk ona kuluçkaya yatıyor, her gün diğer yumurtalarından ayırmayıp onu ısıtıyor, koruyor. Bu kartal doğuyor ve civcivlerle birlikte kendini tavuk biliyor, onların yediğinden yiyip içtiğinden içiyor. Ama gözü hep yukarılarda. Gökte uçan kuşları görüyor, uçmayı çok istiyor ama uçamayacağını bildiği için o sadece imkansız bir dilek. Çünkü o bir tavuk!
    Bir gün bir güvercin tavuk çiftliğinde kartal görünce dayanamayıp ona burada ne işi olduğunu soruyor. Ona kendisinin kartal olduğunu anlatmaya çalışsa da nafile. Asla inanmıyor. Ve ne kadar istese de, uçacağına da inanmıyor. Ve tabii ki uçamıyor da. Hazin son
    Biz de çoğu konuda tavukluk yapıyoruz. Söyleyeceklerim bu kadar.
    Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesele biraz da bu zaten. Çocuklara verilen ayarlar ne yazık ki fabrika ayarlarına uygun olmuyor çoğu zaman.
    Örneklemek gerekirse, çocuk diyelim varlık görüyor veya bir rehberi, hocası var varlıklardan. O varlık ona duvara tırman diyor, kendisi gösteriyor bunu diyelim rüyada önce teorik olarak öğretiyor, neyi nasıl düşüneceği, neye nasıl bakacağı ve algılayacağı gibi, çocuk tam bunu yapacakken büyüğü bunu görüp ''ne yapıyorsun?'' diyor, ''e tırmanacam'' dediğinde haliyle ''öyle şey olur mu, insan tırmanamaz düz duvara yer çekimi denen bir şey var gel sana anlatayım'' diyerek, çocuğun bilincini şekillendiriyor, kendince çocuğuna ''bilgi'' öğretiyor. Bir kere kirlenen zihin bir daha zor toparlanacağından o mesele orada kapanabiliyor.
    Evet çok haklısınız aslında kilit noktada orası bu engeli aşabilmek hakikaten kolay değil insanoğlundaki ön yargıları dahi kırmak çok zor kaldı ki böyle bir düşünceyi yok etmek de ciddi bir mücadele gerektirir.

18. 2 kişi ruhname üyemize teşekkür etti:
    Selenit (28.01.2016)

Ettiği Teşekkür
    47
    Tecrübe Puanı
    27

Konu yeterince ilgi görmüyor maalesef (

20. ruhname Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (28.01.2016)

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)