Rüyada İsim Görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm ben 14 ocak 2016 perşembeyi cumaya bağlayan gecede bir rüya gördüm.Rüyamda geçmişte ilişkimin olduğu bir hanım efendinin enes yetkin isimli biriyle evlendiğini bana 3 yıl önceki samimi bir arkadaşım söyledi.Rüyamda bana bu ismi söyleyen arkadaşım ile 3 yıldır görüşmüyordum.Bana rüyamda arkadaşım enes yetkin isimli kişiyi bulmamı söyledi.Sonra çekip gitti ve uyandım. Eski kız arkadaşımlada ilişkimiz 1 yılı aşkındır bitti ve görüşmüyorduk.Enes yetkin ismini hayatımda hiç duymadım ve öyle bir insanla tanışmadım.Rüyamdada yabancı bir yüz görmedim tanıdığım arkadaşım yukarda belirtmiş olduğum olayı bana anlattı.Manası nedir sizce?

acid

Kayıtlı Üye
Acaba tanidiklarinizdan istemsiz duyup bilinç altına istemsiz işlemiş olabilir mi bu bilgi. Insanlar dikkat etmese de etraftaki her şeyi beyin kaydedebilir. Bu bilgi rüyada gün yüzüne çıkabilir. Eğer bu durum değilse bu bilginin sizi ilgilendiren ve bir şey yapmanız gereken bir noktası olabilir. Zaten bir şey yapmanız gerekiyorsa ve rüya bir işaret ise durum bu kadarla kalmaz bana göre. Ben zamana bırakın derim bu yüzden.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
eski kız arkadaşımın hayatında biri var zaten ama bu enes yetkin değil belirttiğim kişi değil yani

damned

Kayıtlı Üye
Peki bahsettiğiniz isimde birinin gerçekten var olup olmadığını araştırdınız mı?

damned

Kayıtlı Üye
ir
Evet araştırdım. Memleketimde biri çıktı. Bu adam birkaç ay önce intihar etmiş. Üstelik adam benle yaşıt ve hamile bir eşi varmış.

Bu durumun bir anlamı olmalı o zaman. Bence bu konuyu araştırın, eşi ile görüşmeye çalışın. Size bir mesaj verilmek isteniyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...