Gördüklerim gerçek miydi?bilinçaltımın oyunumuydu cevap bulamadım?yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

willrfire

Banlı Kullanıcı
bundan 8-9ay önce gerçekleşiyor bu olay.Gece yatarken 2 ayetel kürsi 3 ihlas 1 fatiha 1 nas 1 felak okumuştum..bunları bitirdim.sonra 1 ayetel kürsi okuyum dedim tam ortasında surenin istemsizce gözümü açtım kapını önünde acı çeken duvara tutunmuş beli bana dönük 190-200 cm arasında siyah bi varlık acı çekiyordu..2 saniye görüktü ve kayboldu ve bende yattım bilinçaltm oyunu diye...arkadaşlar bilginiz varsa cevap verinseniz sevinirim..sevgi ve ışıkla...

damned

Kayıtlı Üye
Olayın evvelinde veya akabinde benzer doğa üstü deneyimleriniz oldu ? Eğer ilk ve tek tecrübeniz ise ışık kaynaklı göz yanılsaması dahi olabilir. Bu tarz olaylar birbirini izleyen zincirleme şekilde vuku bulur genelde.

willrfire

Banlı Kullanıcı
Olayın evvelinde veya akabinde benzer doğa üstü deneyimleriniz oldu ? Eğer ilk ve tek tecrübeniz ise ışık kaynaklı göz yanılsaması dahi olabilir. Bu tarz olaylar birbirini izleyen zincirleme şekilde vuku bulur genelde.[/Q
bu olaydan öncede çok olmuştu bu aralar gözümü kapattığımda yüzüme bakan varlık hessediyorum..meditasyon yaparken nefes alışını hissediyorum fakat şuana kadar zararı olmadı..sevgi ve ışıkla...

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Olayın evvelinde veya akabinde benzer doğa üstü deneyimleriniz oldu ? Eğer ilk ve tek tecrübeniz ise ışık kaynaklı göz yanılsaması dahi olabilir. Bu tarz olaylar birbirini izleyen zincirleme şekilde vuku bulur genelde.[/Q
bu olaydan öncede çok olmuştu bu aralar gözümü kapattığımda yüzüme bakan varlık hessediyorum..meditasyon yaparken nefes alışını hissediyorum fakat şuana kadar zararı olmadı..sevgi ve ışıkla...
Böyle durumlarda parelel olarak arkası gelmesi lazım eğer gelmediyse göz yanılması veya ilaç aldıysanız halisnasyonda olabilir birde uyku basdırması etkendir gibime geliyor inşallah hayırlısı olur.. Ayetel kürsüyü bence 2 adet okumayın çift sayı değil tek olsun 1 yada 3 - 7 21

willrfire

Banlı Kullanıcı
bahsettiğim gibi bundan öncede olmuştu..2 ay önce ailem karşı binadaki teyzelere gitmişlerdi evde tektim zaten karşı lojmanda 10-15 metre falandı büyük bi sitenin içinde oturuyoruz annem bırakır sitenin içinde bi yere gittiğinde..laptop başında zaman geçiririm habire..yine oynuyordum,kapı girişinin olduğu koridorda 3-4 tam ayırt edemedim uzun boylu gölgeler geçip duruyordu..yine 2 kere ayetel kürsi okudum.geçip gitsinler diye okudum,bu sefer yürüme sesleri geldi.ayağa kalktım evde dolaşmaya başladım,habire lojmana hırsızlar gelip duruyordu.girdimi diye elime oklava alıp teker teker odaları gezdim o sırada ayetel kürsi okuyordum..yatak odalarının olduğu koridordan salona doğru giderken benden uzun bi varlığın beni takip ettiğini hissettim adımlarımı hızlandırdım,korkmuştum ilk defa salonun ışıklarını açtım arkamı döndüm bu sefer önümde hissettim.nas felak okudum hala gitmedi hissediyordum,böyle yanımda benden ciddi ciddi uzundu..bilginiz yada tecrübeniz varsa bilgi verirseniz sevinirim..

willrfire

Banlı Kullanıcı
etkili olduğunu biliyorum yardım ettiğiniz için teşekkürler..

Jeanbo

Kayıtlı Üye
Bende bir lojmandayım ve lojmanımıza hırsız girip duruyor ( duruyordu sonra yaya nizamiyeyi kapattılar. ) ve aynı sorun bende de var. Paranoyak oldum çıktım hiçbir şekilde uyuyamıyorum korkudan. Daha doğrusu gözlerimi kapamaya korkuyorum. Uyusamda yine saat 3 te kalkıyorum.

willrfire

Banlı Kullanıcı
beyler hepsi 'okb'miş..cinlerle ilgisi yok konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...