Büyü konusundaki kararsızlığım ve yaptığım tarot açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bundy

Kayıtlı Üye
Merhaba. Kendi çapımda tarot bakıyorum. 4 kart açarım hep. Geçmiş-şimdi-yakın gelecek-gelecek olmak üzere. Ama cevap beni ikna etmediyse nadiren 1 kart daha açarım. Yine bir konuda çok kararsız kaldım. Aylar önce beni aldatan birine büyü yapmayı düşünmüştüm daha sonra vazgeçtim, değmeyeceğini düşünüp. Aklıma bile gelmiyordu, ne hırs ne acı hiç bişey yoktu. İşlerime dalmıştım. Ta ki geçen hafta bana mesaj atıncaya kadar. Kendi halimde hayatıma devam ederken yine attığı mesajlarla sinirlerimi o kadar yıprattı ki büyü fikri tekrar aklıma düştü. Büyü konusunda kararsız kaldım. Ve az önce bir açılım yaptım. İlk 4 kart; Ters Kupa Şovalyesi, Kılıç İkilisi, Aşıklar, Ters Mahkeme. Açıkçası ben bu açılımı kararsızlığıma yordum, son üç kart kararsızlığı ifade ediyor benim için, ki bu zaten bildiğim birşey o yüzden ikna etmedi beni bu açılım. Ve rastgele 5 kart daha seçtim. Bunlar da sırayla; Ters Tılsım İkilisi, İmparator, Ters Ermiş, Kılıç Kraliçesi ve Ters Ay. Ben yapmamam gerektiğine dair bir kanıya vardım. Özellikle son açtığım ters gelen Ay kartından dolayı. Ama sizin de fikirlerinizi merak ettim. Bu kartlar bana ne demek istemişler, yorumlarsanız mutlu olurum.

4

43887

Sn üyemiz ilk önce tarotla ilgili açılımlara değinmek istiyorum.Kartlarda size uyarı veriyor.Samimiyetsiz duygular, aklınızın karışmasına,duygularla hareket etmenize sorduğunuz soruyla İlgili de sizin kıyametiniz olacağını yani kurtuluşunuzu göstermiyor.Nereden son üç kartı kararsızlığa bağladınız..? Üstelik ikna etmedi diyerek aynı soruya tekrar açılım yapmak yanlış bir davranıştır. Gerçi 5li açılımda da yolunuzun yanlış olduğundan bahsetmekte.
Sonraki uyarım eğer büyü ile ilgili bir takım planlarıniz varsa bunu işin ehli büyü ilmi ile uğraşan insanlara danışın.Kendiniz uygulamayın.Yapılacak hata hayatınızın alt ust olmasına neden olabilir.Sitemizde fazlasıyla bilgi mevcuttur.Araştırmanızı öneririm.İyi forumlar.

bundy

Kayıtlı Üye
Sn üyemiz ilk önce tarotla ilgili açılımlara değinmek istiyorum.Kartlarda size uyarı veriyor.Samimiyetsiz duygular, aklınızın karışmasına,duygularla hareket etmenize sorduğunuz soruyla İlgili de sizin kıyametiniz olacağını yani kurtuluşunuzu göstermiyor.Nereden son üç kartı kararsızlığa bağladınız..? Üstelik ikna etmedi diyerek aynı soruya tekrar açılım yapmak yanlış bir davranıştır. Gerçi 5li açılımda da yolunuzun yanlış olduğundan bahsetmekte.
Sonraki uyarım eğer büyü ile ilgili bir takım planlarıniz varsa bunu işin ehli büyü ilmi ile uğraşan insanlara danışın.Kendiniz uygulamayın.Yapılacak hata hayatınızın alt ust olmasına neden olabilir.Sitemizde fazlasıyla bilgi mevcuttur.Araştırmanızı öneririm.İyi forumlar.
Merhaba, cevabınız için teşekkürler. Profesyonel değilim, sadece kendim için fal bakıyorum. Ama aynı konuda yaptığım farklı açılımların bana hep aynı cevabı vermesi nedeniyle tarota güvenirim. Mesela aşıklar kartını kararsızlığa yormamın sebebi; sadece cinsel çekim ve öfkeden dolayı kapıldığım duygular ve mantığım arasında kararsız kalmış olmam. Daha önce açtığım falları dikkate almayıp hareket ettiğim oldu ve sonradan "keşke" dedim. Ama sizin yorumunuz da benim bu seferki sezgilerimi onaylıyor. Yapmaktan vazgeçmiştim ki siteye girip yorumunuzu görünce daha da emin oldum. Tekrar sağolun.

4

43887

Merhaba, cevabınız için teşekkürler. Profesyonel değilim, sadece kendim için fal bakıyorum. Ama aynı konuda yaptığım farklı açılımların bana hep aynı cevabı vermesi nedeniyle tarota güvenirim. Mesela aşıklar kartını kararsızlığa yormamın sebebi; sadece cinsel çekim ve öfkeden dolayı kapıldığım duygular ve mantığım arasında kararsız kalmış olmam. Daha önce açtığım falları dikkate almayıp hareket ettiğim oldu ve sonradan "keşke" dedim. Ama sizin yorumunuz da benim bu seferki sezgilerimi onaylıyor. Yapmaktan vazgeçmiştim ki siteye girip yorumunuzu görünce daha da emin oldum. Tekrar sağolun.

Aşıklar kartınız ters açıyla gelmiş olsaydı kararsızlık, yanlış seçimler, cinsellik öfkenizin vs. sizi yanlış yola sapma konusunda işaretleri gösterirdi.Ama unutmamak gerekir ki tek kart yorumudur. Sizin açılımınız da aldığınız haber yalandır hoşnut olmamışsınızdır ve zihninizin karışmasına sebebiyet vermiştir.Aşıkların rolü burada kararı verir, evet yapacagım der. Tutkular,duygular konuşur, ancak sonuç hüsrandır.Diger kartlarıda incelemek gerekir.:))

bundy

Kayıtlı Üye
Aşıklar kartınız ters açıyla gelmiş olsaydı kararsızlık, yanlış seçimler, cinsellik öfkenizin vs. sizi yanlış yola sapma konusunda işaretleri gösterirdi.Ama unutmamak gerekir ki tek kart yorumudur. Sizin açılımınız da aldığınız haber yalandır hoşnut olmamışsınızdır ve zihninizin karışmasına sebebiyet vermiştir.Aşıkların rolü burada kararı verir, evet yapacagım der. Tutkular,duygular konuşur, ancak sonuç hüsrandır.Diger kartlarıda incelemek gerekir.:))
"Aldığım haber yalan ve zihnimin karışmasına sebep olmuş" derken 4 kartı bağlantılı yorumladınız değil mi ? Evet ben de her ne olursa olsun sonucun hüsran olacağını düşünüyorum. O yüzden bunları bi kenara bırakıp yine işime gücüme bakacağım. :)

4

43887

Evet 4 kartınızı sırasıyla çok kısa ama net yorumladım.Tarot yolculuğunuzda da sosyal yaşamınızda da başarılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...