El verme Ayet-el Kursi ve sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soffy

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum arkadaşlar.Daha önceden bir kaç hoca ve el alan kişilerle görüştüm. SEnde el var zamanını bekleyeceksin zamanı gelince onlar seni bulacaklar dedıler. Fotograflarda ve odaklandıgım zaman resımde vücudumda saçları dökülmüş uzun sakallı bir kişi belırıyor ve onu gördüğüm anda elmacık kemıklerım ve burun ucumda uyuşma karınçalaşma oluyor . Bu zamanı nasıl bilecegiz başından böyle bir sıkıntı gecen arkadaşlar acıklayabılırlermi .
İkinci bir sorum ise Ağrısı olan kişiye sağ elimi koyup Rabbim Ya Şafi ismi hürmetine dediğim zaman uyguladıgım kişilerde baş dönmesi ve karıncalanma oluyor sebebi nedir
Ekrafımda sürekli 2 tane beyaz 1 tane şeffah renklı insan süreti görüyorum ben gördüğüm anda kayboluyorlar . Sürekli Ayet-el Kürsi Okumaya gayret edıyorum okuyup yattıgım zaman bazen mor bazen yeşil bazende siyah ışık oluyor ve sağa git sola git dediğim zaman hareket edıyor . Enerjimi arttırabilmek ve görme duyumu güçlendirebilmek için neler yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Her şeyin bir zamanı var sen ne kadar ugrassan da zamanı gelmeden olmuyor. Karıncalanma ve uyuşukluk ve gördüğün şeffaf şey ayetel kursi den olduğunu düşünüyorum buna benzer durumları yaşadım âyetel kürsi nin son ayeti ( ve huvel aliyyul azim ) çok zikrederek yol gösteriyorlar bi nevi çok kez analiz ettim bu durumu.. sen daha çok okumaya bak meditasyon yap, ama şunu unutma dediği gibi zamanı gelmeden gelmez ler, maalsef bende hala bekliyorum daha ilerisini yaşamak için.
Hayatımda okuduğum bir sürü dua zikir oldu ama sadece Ayetel kürsiye aşk diyorum :) Birde ihlas suresi ( hadimleri cep etmek için okunan ) ondada aşırı huzurlu oluyorum

Soffy

Kayıtlı Üye
Eklemeyi unuttğum bazı şeyler var. İşyerimde tek başıma otururken duvardan selamun aleyküm diye bir ses geldi .Daha sonraki zamanlarda kuran dinlerken kapı çaldı ve ayeti yarıda durdurarak kapıyı açmaya gittim giderken arkamdan bir ses ayeti kalanını okuyordu. Evde tek otururken ezan okuyordu birisi seni duyuyorum dedigim anda ses kesildi. :) zamanını bekliyorum artik rabbim hakkimizda hayirlisini versin

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Eklemeyi unuttğum bazı şeyler var. İşyerimde tek başıma otururken duvardan selamun aleyküm diye bir ses geldi .Daha sonraki zamanlarda kuran dinlerken kapı çaldı ve ayeti yarıda durdurarak kapıyı açmaya gittim giderken arkamdan bir ses ayeti kalanını okuyordu. Evde tek otururken ezan okuyordu birisi seni duyuyorum dedigim anda ses kesildi. :) zamanını bekliyorum artik rabbim hakkimizda hayirlisini versin

Duru görü ve duru işiti var siz de en yoğun olarak ama diğerlerininde var olduğunu düşünüyorum ve size tavsiyem yaşadıklarınızi anlattığınız son yer olsun burasi

Screamm

Kayıtlı Üye
Heryerde anlatma bunları içinde yaşa. ilerde hoca falan olursan da kendi menfaatlerin için değil insanların iyilikleri ve muhtaçlıkları için hayırlı işler yapmaya çalış. Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim..

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Bence bunları paylaşma kimseyle sıra sadık olmazsan sır verilmez daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...