yapılan negatif büyü hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ezel38

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sevdiğim adama büyü yapıp bizi ayirdilar. Ben büyünün vebalinden çok korkuyorum öyle bisi yapmak istemiyorum ama sevdiğimi benden çaldılar. Çok canım yanıyor şuanda. Napcami bilmiyorum. Param da yok. Hoca dediki bi kaç tane kız bisiler yedirmisler o kadar çok yedirip icirmisler ki adamın ruhu karma karkısık durumda bıraksalar sana dönecek ama ne yaptığını bilmiyor suanda dedi. Bir gün bana mesaj atıyor nasılsın iyi misin? Bayağa konusuyoruz. Bulusuyoruz gözlerimizi kaciriyoruz birbirimizden sevdiğini biliyorum ama ertesi gün tutuyor biz gorusmemeliyiz falan bisiler diyor. Bi gun oyle bi gun boyle davraniyor. Ne yapacağımi bilmiyorum. Param olmadığı içinde bisey yaptiramiyorum. Banada elini uzatacak yardım edecek birisi çıkar mi ki :( :( Üstelik evlenme teklifini kabul etmiştim ve ailesiyle istemeye geleceklerdi. :( ama bizi kopardılar. Ben onu çok seviyorum çok aşığım ben. Hoca dediki temizlesek bile bunu yapanlar tanıdıkları temizlendiğini farkedip yeniden yedirebilirler ve tekrar çekerler kendilerine buna engel olamayız. Şimdi ben sizlere de akıl danışmak istiyorum ne yapcam ne yapmalıyım ?

origanum

Yönetici
Bir kere büyü hayır işi değil, bu yüzden yardım niyetine kimse yapmaz. Çünkü; büyü malzemeleri oldukça pahalıdır (kimse bedavaya vermez), büyü yapmak için uzun matematik hesapları yapılmalıdır (kimse zamanını vermez ve kafasını yormaz), büyü yapımı sırasında ve sonrasında büyücü enerji kaybeder, hasta-ölü gibi yatar ya da dolaşırsa tabiri caizse mal gibi olur yani hayatını kazanacak bir iş yapabilemez (kimse hayrına hastalanmak istemez ve iş kaybı yaşamak istemez). Bu yüzden büyücü sizden ya para alır bedel olarak ya da sizin bir tür enerjinizi ki rızkınızı da sağlığınızı da kaybetme riski var.
Ya bir yerden bulup buluşturup kesenin ağzını açıp adam gibi bir büyücüye yaptırın ya da hiç kimseye. Kaderinize razı olun, kendinize siz de yeni bir hayat kurun, önünüze çıkacak yeni hayata bakın. Yoksa sizde de yıkım olur. Acı yaşayacaksanız bir kere yaşayın ve geçip gitsin bitsin. Güçlü olmayan sıradan bir büyücüye yaptırmanız halinde ise büyülü kişi bir daha asla eskisi gibi olmaz ve tanıdığınız kişi bambaşka bir karaktere bürünür, o kadar büyü işlemi sonucu (zira döndürme de bir başka büyü işlemidir) herşeyi tersyüz olmuştur ve tanıyamazsınız bir süre sonra, bu muymuş sevdiğim diye hergün ölürsünüz ve bir gün yine gider, daha çok kahrolursunuz.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sevgilinize büyü yapılması hakkında bir hocanın söylediği" bir sürü birşey yedirmişler"in dışında buna sizi inandıracak başka somut bir bulgunuz yok mu yani?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...