rüyamda pesimdeki kedi

bella_swan

Kayıtlı Üye
merhabalar oncelikle cok arastirdim fakat net bir cevap bulamadim ve yazma geregi duydum.. rüyamda siyah bir kedi evime girmeye calisiyor ve ben gayet rahat ve sakin bir sekilde onu kovuyorum bu ruya surekli tekrarlaniyor bir seferinde ayni kediyi balkondan kovuyorum hatta tutunmaya calisiyor dusmemek icin hafif parmaklarimi tirmaliyor ama ben basarili oluyorum dusuyor ve kapiyi sıkıca kapatiyorum, baska bir ruyada yine geliyor odamin penceresinde bu sefer pencereyi kapatiyorum camdan iceri bakiyor girmesine engel oluyorum en son 2 gun once banyo penceresinden iceri girmeye calisiyor ve ben gidip kapatiyorum hayir giremessin diyorum pencerenin disinda kaliyor ordan iceri giremiyor.surekli siyah kedi degismiyor ve hep iceri girmek istiyor, ben korkmadan sakince onun girmesini engelliyorum, uyandigim da ya da ruya aninda ise herhangi bi korkum olmuyor,hatta bazı gecelerde bu ruyayi gorurken bu cin galiba yine geldi gidip kovayim diyorum... fakat surekli gormem ve her seferinde evin baska bir yerinden iceriye girmeye calisiyor olmasi ne demektir benim bununla ilgili ne yapmam gerekir? defalarca tekrarlandi bu ruya suana kadar hicbirisinde eve giremedi ve ruyamda amacinin eve girmek oldugunu anliyorum surekli kovuyorum girebilecegi yerleri kapatiyorum.. simdiden tesekkur ederim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Arkaaslariniza dikkat edin özellikle yenilere.

Benim kiziminda bir kedi sorunu var, benim kizim gözlerini kapatinca bir kedi görüyormus,ben bu kediyi neden görüyorum dedi bana bende "sence?" dedim.
Sonra izah etti, benim karekterimde kötü bir huy var ben herkezi sevioyrum iyi anlasiyorum ama ne Zaman bir insan benim fikrimde degil yada bana yuz cevirdi ben o insana cok kiziyorum ve gaddarlasiyorum dedi. Bu gördügüm kedi benim karakteristik sembolumdur.. sanirim biraz daha karekterim üzerinde calismam lazim dedi.

Dogru bir teshis koydu, bazen insanin kendine sormak lazim zira insan kendisi cok daha guzel yorumlar ruyalarini, yada gördügü sembolleri. ( bu arada ben kedileri kötülemedim görülen kedinin sekline rengine durumuna göre degisir tani)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kalp gözümü açmak için bazı uygulamalar yapıyordum. Bir keresinde rüyamda siyah kedi gördüm. Onu boğmaya çalışıyordum. Sonra bu rüyamı birisine anlatdım. O da bana dedi ki, sana zarar vermek isteyen kötümser bir cin varmış ve sen bu okumalarınla onu kendinden uzaklaştırmışsın.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Evde çalışan bir kadının bu sizde olabilirsiniz iş yerinde yaşayacağı suçlama ya da iftiraya karşı kendisini hazırlaması gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.