Kalp gözü

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geleceğe dair bazı olaylar görüyorum ve tamamen gördüğüm şekilde gerçekleşiyor çok detaya inip kimsenin zamanını çalmak da istemiyorum. Her hece allah ile konuşmayı deniyorum bir gün bile aksatmadan ailemde ki her bireyde cin vardı bende de dahil fakat ben halen nasıl kontrol edeceğimi bilmezken evden muskalar çıkartabiliyorum ama bu benim elimde olmuyor. Bir his beliriyor ve o hissi dinlediğim taktir de bir çoğumuza anlatsalar gözle görmeden inanmıycağımız şeyler gerçekleşiyor. Çok olayım var ve çok anlatmayı denedim ama boyumdan büyük şeyleri anlatırken elbette zorlanıp sıkılıp normal hayatıma dönmeye çalıştığım zamanlar da oluyor fakat gündelik hayatıma engel olmaya başladı artık doğa üstü olaylar. Süreki karşımdaki insanları tanıyor olmaktan yanılmamaktan onlara dair geçmiş yada gelecek hakkında öngörüler görmekten çok iyi bir falcı olabilicekken bunu anla paraya dökmekten yana olmadığım için şuan açıkçası koca bir karamsarlık içerisindeyim. Sürekli halsizlik baş ağrıları gerçek dünyadan uzaklaşmak benim için de artık inanın can sıkıcı olmaya başladı. Bir kaç işin ehli hoca ile konuşucam çünkü artık cinleri toplamam gerektiğini düşünüyorum çünkü onlara sormam gereken bazı şeyler var hayatımda insanlardan cevap alamadığım konuları onlara sormak istyorum. Çevremdeki bir çok insan, hoca yada cinlerle gerçekten irtibat kuran insanlarda hep bir korku gördüm. Fakat bende asla korku olmadı. Cinleri gördüğümde de onlarla konuştuğumda da. İşin benim de anlam veremediğim tek yanı hayatımda gerçekleşen anlam veremediğim çünkü tam olarak halen daha bilgi sahibi değilim şuan yaşadığım her bir konuda. Geleceği gördüğümü iddaa etmiyorum görüyorum. Bir görüntü gördüğümde yanımda kim varsa anlatıyorum böyle böyle şeyler gördüm diye 1-2 gün içerisinde birlikte oluşunu izliyoruz bu anlattıklarımın gerçek olduğunu ve yaşadığınızı düşünün ne yapardınız? Ben cevap bulamadığım için bir kez daha sizlere yazmak istedim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Burada söz ettiğiniz korku cinin kendisinden değil, işte başınıza gelmeye başlayan durumdan korkmaktır. Yani bu dünyaya ait olanla, diğer boyutlara ait olanı bir süre sonra ayırt edememek, kontrol yitirmek, sağlık kaybetmektir. İlk tavsiyem bir kere onlar ne sizin dostunuz ne de düşmanınızdır bu şekilde bakın. İkinci tavsiyem iletişim hala kontrolünüz altındaysa, basit önlem protokolleri hazırlamanız ve bu şekilde ilerletmenizdir.
Örneğin:
-Fiziki gözüm bu Dünya'yın algılamak için var, asla normal gözlerimle sizi görmek istemiyorum gibi. Böylece insanların ortasında garip bakışlarınız olmamış olur ve illa bir şey gördüğünüzde ciddi bir mesele olduğunu anlarsınız. Öyle her an görmenin bir mantığı yok zaten.
-Acil bir durum olmadıkça,karşılıklı belirlenmiş zaman ve mekan dışında, özel bir çağırma veya kanal açma işlemi olmadıkça iletişim de olmayacak.

Bu ve benzeri artık neler size uygunsa bu kapsamda şekillendirin. Yapamıyorsanız zaten kontrol size değildir ve bu iş hak gaspına girer. Öncelikle anlamanız gereken şey, onlar her istediğinde görüşmek veya bir şey yapmak zorunda olmadığınızdır. Evrensel yasalar ve teamüller vardır. Bunlara uyulmuyorsa ortada sıkıntı var demektir. Sıkıntı varsa da kesin ve net tedbirler alınır. Sonuçta iş düşmanlığa girmiştir.
Siz ne demek istediğimi gayet iyi anladınız. Önce ne istediğinizi bir tam kendinize anlatın, sonra bu bağımlılık mı değil mi ona karar verin. Gerisi kolay.