rüyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinnar

Kayıtlı Üye
İş
gıda teknikeri
Merhaba arkadaslar.Gündüz niyetine olsun inaşallah geçen bir rüya gördüm onu anlatmak istiyorum.Rüyamda babannem vefat etmiş ve kefen içinde.( babannem sağ normalde)Kefeni öyle bir sıkmışlarki korse gibi olmus adeta incecik duruyor.Sonra bir bakıyorum ağız kısmı havalanıyor ve ben babannem yasıyor dıye bagırmaya baslıyorum.Sonra kefeni acıyorlar ve kefenın içincen bır bebek çıkıyor ve ruyamda bu bebegın babannemın kucuklugu oldugu hissine kapılıyorum ve babannemın kucuklegune bakın deyıp şaşırıyorum.Yorum yapabılecek arkadaslara şimdiden cok tesekkur ederım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Babaanneniz cok sikintilar yasamis kendi amellerine dayali, ve o seylerden yuz cevirmis, sonuc iyi yani. Sizin bu ruyayi görme sebebiniz ise babaannenize skinti veren seylere meyilli olmaniz, uzak durun diyor yani.

pinnar

Kayıtlı Üye
İş
gıda teknikeri
Babaanneniz cok sikintilar yasamis kendi amellerine dayali, ve o seylerden yuz cevirmis, sonuc iyi yani. Sizin bu ruyayi görme sebebiniz ise babaannenize skinti veren seylere meyilli olmaniz, uzak durun diyor yani.
Yorumunuzdan dolayı çok tesekkur ederım ama aklım bıraz karıştı.Rica etsem bıraz acıklar mısınız?

damned

Kayıtlı Üye
Yorumunuzdan dolayı çok tesekkur ederım ama aklım bıraz karıştı.Rica etsem bıraz acıklar mısınız?

Babaanneniz bazı hatalarından veya yanlışlarından dolayı sıkıntılar yaşamış, sizde aynı hataları yapmayın, ders alın diye mesaj veriliyor size.

Yanlışım varsa la-edri düzeltecektir. Rüyanız hayrolsun inşallah.

SoloTürk

Banlı Kullanıcı
Düşüncelerinizden yada çevrenizden dolayı çok zorluklar çekmiş olabilirsiniz yada hastalık. Bu zorluklar sıkıntılar sonunda feraha kavuşacaksınız.Geçmişte yaptınız şeylerden dolayı vicdanen rahatızlık duyuyorsanız vicdanınızı rahatlatmanız gerekiyor. Yada vicdanınızı rahatlatacak şeyler yaşayacaksınız. Tam olarak açıklayamasamda biraz da karışık oldu ama kısmen yorumu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...