Gökyüzünde ki Garip Küp

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar :)

Olay Tarihi: 21 Haziran 2015
Olay Yeri: El Paso - Teksas

Gökyüzünde garip bir küp belirdi. Etrafında garip bir bulut mevcuttu. Olayı gören tanıklar hemen fotoğrafını çektiler.

İşte çekilen o fotoğraflar;

-

-

-

-

Olayı ile ilgili bir video; [video=youtube;TPquewvNAE4]https://www.youtube.com/watch?v=TPquewvNAE4[/video]

Tai Chi'nin Notu:
-Bilinmeyen işlevlere sahip gizli bir askeri teknoloji ürünü olabilir. Zira Sayın Chillout'un da bilgilendirmeleri ile askeri teknolojinin bayağı ilerlemiş olduğunu biliyoruz. :)
-Ufo olma ihtimalinin çok düşük olduğuna inanıyorum.

Sevgiyle Kalın. :)

CapellaİsBig

Banlı Kullanıcı
Uçan dairelerin vaadesi bitti artık uçan küpler başladı :D Gırgır bir yana çok ilginç sahibinin kim olduğunu bilmiyorum ama bana askeri bir silah gibi geldi..

Seeyor

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın fakat böyle bir küp gökyüzünde belirseydi onlarca kisi fark ederdi ve onlarca kameradan görülmesi gerekirdi. Sadece bir kişinin görüntülediği bu fotoğraf pek inandırıcı gelmedi bana şahsen ^^

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yanlış anlamayın fakat böyle bir küp gökyüzünde belirseydi onlarca kisi fark ederdi ve onlarca kameradan görülmesi gerekirdi. Sadece bir kişinin görüntülediği bu fotoğraf pek inandırıcı gelmedi bana şahsen ^^

'Onlarca' kişi tarafından fark edilmiş ve fotoğrafları çekilmiş zaten. Araştırırsanız çekilmiş olan diğer fotoğrafları da görebilirsiniz. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Tamamiyle ilgi çekmek için dizayn edilen shop serisi benim gözümde :) Bu tur seylerın henuz vaktı gelmedı..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Haarp teknolojisinin kimyasal atıklarından biridir her tanımlanamayan cisime ufo yakıştırması yapmak küçümseyici bir tavır oluyor.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Belki blue beamın devamıdır belki bir askeri teknoloji belkide ilginç bir doğa olayı kim bilir ? Paylaşana teşekkürler.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Teksas ta gökyüzü faaliyetleri biraz aşırı değil mi sizce de videodaki resimlerden biri çok fake duruyor hepsinde siyah siyah onda kahverengi paint ile photoshop yapmış gibi, aslında ne yaparsak kendi kendimize yapıyoruz var ya çoğu gizemi birin üzerine bin katarak anlatıp gösterdiğimiz için çoğu gerçek bi hayal uydurma gibi yavaş yavaş kayboluyor.Ben onun dünya dışından değil gerçekse tam olarak da bu dünyadan olduğunu düşünüyorum. Uçan makinelerin hepsi uçan daire değil zamanında çan ve hâlâ resimleri çekilen üçgen modeller de var.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Günümüzde tanımlanamayan yuvarlak uzay gemileri yerine bu küp tarzı uçan nesneler görülmeye başlandı. Uzaylılar da teknolojilerini geliştiriyor demek ki... ;)

Ü

Üye silindi 70925

Chillout kim acaba ve teknolojilerinin ileride olduğundan nasıl haberdar oluyor?