Birisinin kaçta uyuduğuna kadar herşeyini bilmek nasıl mümkün olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba.
Benim eski erkek arkadaşım bir gün bana sordu kaçta uyudun diye bende onda uyuduğumu söyledim halbuki saat bir buçukta uyumuştum. Bana döndü dedi ki bana yalan söyleme sen saat tam 1 buçukta yatmaya gittin 2 de uyuyakaldın dedi. Ama bu sürekli dakikasına kadar bildi. Yalan söylediğim zamanlarda da yani beyaz yalanlardı gerçi. İçimden kendi kendime içsel konuşmamda bile ne düşündüğümü bildi sen şimdi şunu düşünüyorsun değil mi ? Dedi. Ben fazlasıyla şaşırdım ama nasıl yaptığını hiçbir zaman söylemedi. Acaba bu nasıl mümkün oluyor arkadaşlar ?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Benim eski erkek arkadaşım da çocukluk anılarımı, hiçkimseye anlatmadığım ailevi durumlarımı vs vs hakkımda öğrenilebilecek ne varsa (istisnasız herşey bile diyebilirim) söylerdi. Bende tam çözemedim nasıl yapabildiğini..

origanum

Yönetici
Medyumluk, durugörü, telepati vs yeteneği olabilir.

jensına

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba.
Benim eski erkek arkadaşım bir gün bana sordu kaçta uyudun diye bende onda uyuduğumu söyledim halbuki saat bir buçukta uyumuştum. Bana döndü dedi ki bana yalan söyleme sen saat tam 1 buçukta yatmaya gittin 2 de uyuyakaldın dedi. Ama bu sürekli dakikasına kadar bildi. Yalan söylediğim zamanlarda da yani beyaz yalanlardı gerçi. İçimden kendi kendime içsel konuşmamda bile ne düşündüğümü bildi sen şimdi şunu düşünüyorsun değil mi ? Dedi. Ben fazlasıyla şaşırdım ama nasıl yaptığını hiçbir zaman söylemedi. Acaba bu nasıl mümkün oluyor arkadaşlar ?

Arkadaşında bizdenmiş :))

Çaykolik Hatun

Kayıtlı Üye
Çok fazla şeyi biliyor ve bazen rahatsız oluyorum. :))

İnşallah bizde öğreniriz de biz de yaparız :D

Sizde yapabiliyor musunuz? Nasıl yapılır ? :)

origanum

Yönetici
Sitemizde arka arkaya mesaj yazmak yasaktır, düzenli görünüme engel olduğu için. Bir daha yapmayın, tek seferde iyice düşünüp öyle yazın ya da unuttuysanız mesajın altındaki şikayet et butonuna basarak bildirin şunu eklemeyi unuttum deyin, ilave edilir veya birisinin mesaj yazmasını bekleyin ondan sonra yazın. Detaylı bilgiyi forum kurallarında bulabilirsiniz, üye olma aşamasında herkesin okuduğunu kabul ediyor ve ona göre davranıyoruz.
Gelelim sorunuza, nasıl yapılır kısmına yani, bunun nasılı yok sadece yetenek işi, nasıl yüzülür, nasıl suya batmadan durabiliyorsun denince nasıl cevaplanabilir ki, kişi yüzer işte. Böyle birşey. Kaldı ki yüzme, suya batmama öğrenilen birşey ama nasıl kısmı anlatılamayan yapılan birşey. Biri ya medyumdur ya değildir, çalışılarak elde edilmez, gelir. Eğer Allah vergisi bu yeteneğe sahipseniz bir anda dökülür.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bir kişi hakkında her şeyi bilmek işlerin kesinlikle yolunda gideceği anlamına gelmez. Kötü bir düşünce ileride iyiye dönüşebilir. Bu dönüşüme engel olabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...