Sirt sirta bağlanan kaşiklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raxs

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm

Arkadaşlar öncelikle tek isteğim konu hakkında bilgili insanların yazıp çizmesidir.
Konu benim için hassastır.

En baştan başlıyorum.

Bir yakınımız yıllarca psikolojik tedaviler gördü
Bildiğimiz kadarı ile allaha yakın ibadeti sağlam idi.
Eşi ile ayrıldı, çocuk hasreti çekti.
Zor zamanlar yaşadı ve en başta söylediğim gibi ağır psikolojik sorunları var idi.
Durgun sakin, naif bir insandı. Allah rahmet eylesin.

Önce Kızı evindeki salıncağın ipine boynu sıkışarak (ip boynuna dolanmış) can verdi
Birgün cuma namazına gidip bütün cemaat ile helalleşip, evinin bahçesinde kendisini yakmak suretiyle can verdi.

Mezar yaptırma işlemlerimiz başladığında ise mezarın üzerine (kamufle edilmiş şekilde) Sırt sırta bağlanmış tahta kaşıkları bulduk.

kişi, hayatı, yaşadıkları, ve bu kaşıklar ile ilgili yorumlarınızı esirgemeyiniz

Allah'ın Rahmeti Üzerinizde Olsun.

damned

Kayıtlı Üye
Önce Kızı evindeki salıncağın ipine boynu sıkışarak (ip boynuna dolanmış) can verdi
Birgün cuma namazına gidip bütün cemaat ile helalleşip, evinin bahçesinde kendisini yakmak suretiyle can verdi.

Yakınınız iki kere mi vefat etti ? O kısmı anlayamadım.

mehmetben

Kayıtlı Üye
öncelikle yaşanılmış bu olay için çok üzüldüğümü belirtmek isterim ölenlere rahmet diliyorum ALLAH taksiratlarını affetsin kaşık meselesine gelince bu yaşanılmış olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum sırt sırta bağlanıp mezara gömülen ve ayırma büyüsü olarak bilinen bir işlem yapılmış tanıdığınızın mezarında olması tesadüf olmuştur herhangi bir başka mezardada olabilirdi selam..

raxs

Kayıtlı Üye
önce küçük kızı salıncakta vefat etti daha sonra kızın babası yani bahsettiğim kişi kendini yakarak vefat etti.

raxs

Kayıtlı Üye
mezar yeni yapılmıştı haftalık ziyareti idi. yumuşak toprağa kamufle edilmiş şekilde bulundu yani mezar ve defin işleri bittikten sonra birinin o kaşıkları kasten oraya koyduğuna inanıyor ve sebebini merak ediyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Başınız sağolsun.Allah rahmet eylesin.Kaşığın mezarda ne işi var?Böyle düşününce pek raslantı gibi gelmiyor.Üstelik böyle ağır olaylar yaşanmış ise tesadüfmüdür?
Arka arkaya bağlanan kaşıklar iki kişinin ayrılması için yapılır.

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Ve de eklemek istediğim çok güçlü bir ayırma büyüsüdür. Ama ilginç olan bu kadar ağır etkilerinin olması,çünkü dün gece okudum bu yazıyı ve okurken bile üzüldüm o kişi için aynı zamanda ürperdim. Aynı zamanda çok üzüldüm. Allah Rahmet Eylesin. Dediğinize göre iyi bir kişi.. Yapılmışsa eğer neden yapılmış bu büyü onu da daha sonra düşünmek gerekir. Forumda ki kaşık büyüsü konusunun incelemenizi öneririm.

Başınız sağolsun.Allah rahmet eylesin.Kaşığın mezarda ne işi var?Böyle düşününce pek raslantı gibi gelmiyor.Üstelik böyle ağır olaylar yaşanmış ise tesadüfmüdür?
Arka arkaya bağlanan kaşıklar iki kişinin ayrılması için yapılır.

Vefat ettikten sonra konulmuş ama, vefattan sonra konulması çok tuhaf. Benim bildiğim herhangi bir mezara gömülür.

damned

Kayıtlı Üye
Söz konusu kişiler vefat etmiş. Ölmüş insana bakım yapılabilir mi ?

damned

Kayıtlı Üye
Kızı salıncağın ipiyle ölmüş kendisiyse olaylara dayanamamış cuma namazına gidip dönüşte kendini yakmış. Mezarındanda sırt sırta bağlı kaşıklar çıkmış. Yani iki kez ölmemiş ölenin biri kızıi biri anne.

Teşekkür ederim haklısın. Evet bende birkaç kere okuduktan sonra anladım. Soruda küçük bir anlatım karmaşası olmuş:)
Ölümlerin sebebi büyü ise daha önceden başka bir mezara gömülmüş olmaları gerekirdi. Büyüyü çalıştırmak için. Kaşıkların üzerinde isim vb. bir şey yazıyor muydu?

hiclikmakami

Kayıtlı Üye
İş
özel eğitim öğretmeni
bildigim kadariyla kaslkla yapilan bu buyu isleminde kaslklar kabristanda herhangi bir mezara batiriliyor. Sanirim vefat eden beyin mezarina denk gelmis. Allah rahmet eylesin. Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...