Gordugum Korkutucu Ruyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baha_avcilar

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba arkadaslar
Simdi kafami karistiran bazi basimdan gecen olaylari anlaticagim hatam olursa kusura bakmayin.
Kucukken cin gormustum pek korkutucu olmamisti fakat bugune kadar bile bazi olaylar oluyor gordukten 3 yil sonra uyuyordum ve birden yataktan kalkip aynaya bakip kendimi yataga attigimi hatirliyorum fakat ruya oldugunu dusunup pek konusunu acmadim kardesim bana dedi yani kalktin aynaya bakip yattin tarzindan bende az cok hatirliyorumbuna benzer olay gecen gunde gordum daha oncesindede cok defa gordum fakat gecen gun gordugum farkliydi ruya goruyorum periler vardi
iki tane yesil ve pembe sonra birden kendimi yatakta buldum ruya icinde ruya goruyordum kalktim su icmeye mutfaga gittim ve birden bardagi aldim kaldim kipirdayamadim ve dustum yere ve ustume gelen varliklar oldugunu gordum aniden kalktim ve boyle sanki yanimda olduklarini hissettim gibi oldu yani belki alakasi yoktur fakat merak ediyorum ne ile alakali oldugunu cevaplarsaniz sevinirim.
Hatam olduysa kusura bakmayin iyi gunler :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Son anlattığınız kısım rüyada mı oldu yoksa gerçekte mi orasını ayırt edemedim yazınızdan.Eğer son anlattığınız kısım gerçekte oldu ise ve ne olduğu konusunda merak içerisindeyseniz yönetime baş vurarak kendinize bakım yaptırabilirsiniz.
Gördüğünüz şey sadece rüya ise ozaman ne olduğu konusunda seçenekler çoğaltılır.

Çocuklukta korkutulmanızın yansımaları olabilir rüyalar bilinçaltında olan olaylara işaret eder derler.
Parazit varlık meselesi de olabilir bu durumda kendi kendinize yapacağınız arınmalar da uygulayabilirsiniz.
Bu konuyu incelemenizi tavsiye ederim

LİNK : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=45156

origanum

Yönetici
Üye belki görünmüştür ya da görünmek istemiyordur, kimse karışamaz hasta hakları diye birşey var sonuçta. Buraya yazmış ve buradan bir yardım beklemiş ki eğer psikolojik bir sorun değilse sadece bakımla yardım alabilir demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...