Evde cin beslemek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Merhaba.Tuhaf bir başlık biliyorum.Bugun bir arkadaşım bahsetti,evin kuytu bir köşesine çiğ yada pismis kemik kırıntıları ya da sogan kabugu koyup sesli bir sekilde istegini dile getirdiginde onları davet edermişsin.Ve bu uygulamayi yaptiginda her gun yemek vermek zorundaymissin.İlk zamanlar yemegin sadece bittigini gorup,sonra kendilerini de gorebilirmissin ve sana zarar vermeden dost olup onlara bazi isteklerini yaptirabilirmissin.Bunu kendisi bizzat yapiyormus.Merak ettim dogruluk payını? Zarar verebilirler mi?En dogru siz bilirsiniz diye dusundum..
Zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim

angel raphael

Kayıtlı Üye
soğan kabuğu, olayına girme bir şey istersen onlarda bi şey ister. O yüzden Kuranı Kerimde buyurduğu gibi Rabbim ilmimi arttır, de hergün. Bu şekilde daha sağlıklı olur.

seytaniendustri

Kayıtlı Üye
güldüm, saçma geldi çünkü. türlü türlü davetler yapıp çağıramayan insanlar mevcut. arkadaşın seni trollemiş olabilir. :)

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
ben besliyom zaten 2 tane birinin adı zeytin diğerinin boncuk

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
:D yorumlariniz cok hoş gercekten:) Sorun da orda işte,çok guvendigim biri soyledi bunu.Gülüp geçemedim.Birgun bizde kal kanıtlayayım dedi,cesaret edemedim nedense bu merak beni hem ürküttü hem heyecanlandırdı

rebaka

Kayıtlı Üye
Çok saçma bence o imsanın beslemesine gerek yok zaten heryerde vardır evlerinin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Böyle bir şey yok. Böyle işlemiyor bu tür şeyler. Arkadaşınız hakkında veya deneyimi hakkında da uzun uzun konuşulabilir, siz en iyisi iletişiminizi asgari seviyeye indirin.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Onlara bir soğan kabuğu vs. vererek istediklerimizi yaptırıyorsak çocukluktan başlayıp yıllarca eğitim alanlar sır bilgilere uğlaşmak için herzaman gayret edenler boşa kürek sallamış öyleyse.Böyle şeylere itibar etmeyelim.

bluefanclub

Kayıtlı Üye
Soğandan kebap yap kabuğunu at, kebabın kemiğini ver ondan sonra benim isteğim tez yerine getirile :) olur mu canım öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...