Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Arayis yolculugumuzun araclari

Yer
    izmir
    Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    33
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Arayis yolculugumuzun araclari

Arkadaslar merhaba, (yazacaklarim bircok alani kapsiyor, yanlis yerde actiysam ozur dilerim).
    Aydinlanma Fenomeni hakkinda bir kitap okumustum "Deeksha' inisiyasyonunu ve deneyimleyenlerin gecirdikleri surecleri anlatiyordu. İlk kez duyanlar icin cok kisa ozetlemek gerekirse, Deeksha Reiki gibi bir tur enerji, Hindistan'da bir Ustat tarafindan kesfedilmis ve onun tarafindan yayginlastirilmakta. Bu bilgileri edindikten bir sure sonra Kozmik Oyun adli kitapta, laboratuar ortamindaki deneysel psikedelik madde kullanimi sonuclarini ve bir web sitesindeki ayauasca deneyimlerini okudum. Hepsinin uzerine de Ruh Molekulu DMT adli belgeseli izledim. Adi gecen tum yontem ve deneyimler sonucunda baska bir boyuta gecilip birlik bilincine ulasiliyor, yani enerjiye uyumlanma ile somut olarak bedene giren bir maddenin yarattigi etkiler " ruhun karanlik gecesi" ve "birlik bilinci" finali ayni. Elbette sure kisiye gore degisiyor. Ayrica ayni hedefe degisik herzlerdeki sesler ile de (İdoser ve Solfeggio frekanslari) ulasilabildigi anlatiliyor. Ve son olarak bildigim inzivave halvetyani oruc, zikir ve nefesdisiplini. Tum bunlar hep arayis yolculugundaki tasitlar anladigim kadariyla. "bilmek, bulmak ve olmak" yolculugunun enstrumanlari diyebilir miyiz? Benim henuz hic bir girisimim ve deneyimim olmadi ne yazik ki.... Arayisim surmekte. Bilgi toplama asamasindayim. Hedefe ulasan Canlar"in da onerilerini ve deneyimlerini ogrenmek isterdim. Ozellikle Turkiye"de deeksha"ya uyumlanan var mi merak ediyorum, Hindistan"a kadar gitmek gerekmeseydi iyi olurdu....
    Bir de internette Solfeggio frekansi adiyla yuzlerce calisma var. Bunlara ne kadar guvenebiliriz?
    Sevgiler ve selamlar

Bu bir riza lokmasidir, yiyemezsin demedim mi? (Pir Sultan Abdal)

Rep Puanı : 545
    Ettiği Teşekkür
    265
    128 mesaja 228 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Mevlana'yı araştırmanızı öneririm size belki daha yakın gelebilir. Bahsi geçen ulaşmak istediğiniz durumu hamdım piştim yandım diye çok güzel biçimde özetlemiş kendisi

3. 4 kişi tNitrotoluen üyemize teşekkür etti:
    hazaR (27.12.2015), hiclikmakami (27.12.2015), pembe pelerin (29.06.2016), Selenit (27.12.2015)

Rep Puanı : 6045
    Ettiği Teşekkür
    772
    455 mesaja 781 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

bence siz bu tip uyumlanmalardan uzak durun ne olur ne olmaz, meditasyon yaparak zaten kendinizi belli bir süre sonra bir takım ilahi enerjilere uyumlarsınız..

5. codzombi Üyemize teşekkür edenler:
    hiclikmakami (27.12.2015)

Rep Puanı : 9914
    Ettiği Teşekkür
    898
    568 mesaja 1.623 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    82

Uyumlamaları araştırdıysanız,içinize sindiyse ve istiyorsanız sorun yok.Zaten yola çıkmışsınız. Enerji sisteminin doğruluğundan çok insiyasyon yapan kurum ve kişiler önemli. Güveninirliği olan siteler ve kişiler var,yeni veya nadir bir çalışma ise öncelikli olarak bu isimlere güvenmelisiniz.Deeksha'yı biliyorum ama Solfeggi'yi ilk kez duyuyorum.Deeksha 10 sene evvel popülerdi.Fakat Avrupa'da Deeksha insiyasyonları sonucu Psikoz geçiren ve klinik destek alan insanlar arttıkça Deeksha'da yavaş yavaş silindi.Dna-omurilik ve çakralar yapılan 21 günlük bir çalışma bütünü ama detayını bilmiyorum.Kundalini bu alışmalarda uyanışa geçiyor.Bu tekniği alan veya veren kişiler daha önceden pekçok enerjisel çalışmayla haşırneşirdirler.Yani muhtemelen zarar görenler,öncesinde hiçbir sisteme insiye olmamış ham kişilerdir.Bu tekniğin sonuçları nörobiyolojiktir bu nedenle öncesinde artık boyut atlamamızla daha yakınlaştığımız basit reiki türevi (usui-kundalini-karuna reiki gibi) sistemlere insiye olmak ve kendimizi yavaş yavaş hazırlamak daha garantidir.

“Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi?
    Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala?
    Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını
    ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi .”

7. 4 kişi Lavander üyemize teşekkür etti:
    BritneySpears (27.12.2015), dexter (27.12.2015), hiclikmakami (27.12.2015), Tai Chi Chuan (27.12.2015)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Tek bişey önemli burda boş ve dingin bir zihin sen nasıl rahatlayabiliyorsan zihnini ruhunu nasıl hazır hale getirebiliyorsan o dur konu.. gerisi teferruattır

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

Belkide hayat budur
    Basit , sade , ve anlık aslında herşey bundan ibarettir .

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    3
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Blmek Bulmak olmak bu tasavvuf yolculari icin hem zaman sabir ve irade gerektirir bu yola akil ile cikilir gonul ile devam edilir her mertebede farkli seyler bulursun esyanin sirrina erersin yakiyn ilmi elde eder ve ledun ilmi verilir alemler acilr 7 mertebedir insan bu yolda ilk kendini bulur sonra rabbini bulmaya calisir ask marifetullah ve muhabbetini verir allah kulunin kalbine bunlari barindiran birisi icin dunylik zevkler yemek icmk mal mulk para degeri yoktur cunku maneviyatin verdigi zevki hic birinden alamaz

Yer
    Gökkuşağının bittiği yer
    Rep Puanı : 295
    Ettiği Teşekkür
    94
    70 mesaja 147 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Arkadaşlar hepiniz konunun düşünsel boyutuyla ilgilenmişsiniz ama bunu sentetik olarak da yapabileceğiniz bir yöntem var. Konuyu açan arkadaş bahsetmiş ilk mesaj da DMT. Bu madde insan vücudunda sadece doğarken ve ölürken sentezleniyor. Şunu söylemeliyim DMT uyuşturucu bir madde ve ülkemizde kullanılması yasak. Ben kullanmadım ancak kullanan arkadaşlarım zihnini açtığını söylüyor. Bunu açıklamak gerekirse DMT yi aldığınızda vücudunuza, gözleriniz kapanıyor ve gözünüz kapandığında o hani hepimizin gördüğü siyah duvar var ya işte o açılıyor ve zihninizde hareket edebiliyorsunuz. Etkisinin devam etmesi için gözlerinizin kapalı kalması gerek açınca etkisi geçiyor. Kullanan arkadaşım 10-15 saniye kalabilmiş o şekilde sonra korkup açmış gözlerini. Bilgim kısıtlı o yüzden bu kadar açıklayabildim.

NOVUS ORDO SECLORUM

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler