Fal bakmak için

firefly55

Kayıtlı Üye
Fal bakmayı çok istiyorum ama baktığımda sembolleri yorumlayamıyorum öğrenebiliceğim bi kaynak var mı ve bazıları sembole bile bakmadan yorumluyor cinlerle yaptıklarını söylüyorlar o enerjiyi nasıl sağlayabilirim hissetmek için

firefly55

Kayıtlı Üye
fal baktıktan sonra olacakların farkındayım da içimde öyle bi istek var hissetmek istiyorum bende hep nasıl görüyo acaba diye fincanın altını üstünü çevirdiğim de çok oldu

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Fal bakmayı çok istiyorum ama baktığımda sembolleri yorumlayamıyorum öğrenebiliceğim bi kaynak var mı ve bazıları sembole bile bakmadan yorumluyor cinlerle yaptıklarını söylüyorlar o enerjiyi nasıl sağlayabilirim hissetmek için
Kahve falının tamamen hissiyata dayalı olduğunu düşünüyorum.Bir kişi kahve falı bakıyorsa o yeteneğe Allah vergisi olarak sahiptir.Sonradan öğrenilir şekillerin anlamları da..Burda tabi esas olay doğru şekil olduğundan emin olmak.Yani solucanı yılan olarak tespit edip ona göre yorumlarsanız yanlış yorum çıkar ortaya.Şekilleri doğru hissetmek ,bu tamamen yaradılıştan gelir diye düşünmekteyim.Tarot ,katina sonradan öğrenilebilir ancak kahve falı için ihtimal düşük benim düşünceme göre.