Üşengeçlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulas149

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biraz ilginç hatta gülünç olacak fakat kendimi bildim bileli bedensel açıdan bir tembellik durumum var. Bu küçük yaşlarda fazla önemli değildi fakat yaşım ilerlemeye başlayinca sinavlar derken bu ciddi bir sorun olmaua başladı. Ne kadar çabaladiysmda bu tembelliğimi sonlandıramadım. Siz değerli üyelerimizinde yardimiyla bir uygulama dua veya teknik aracılığıyla bu durumu halletmek istiyorum. Sevgilerle

ontario

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende de var. Ben buna şöyle çözüm getirmeye çalışıyorum. Aklıma bir iş gelmişse hemen halletmeye çalışıyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir teknik değil ama tam bu durumunuza uygun bir kitap önerebilirim.Mümin Sekman/Kişisel Ataleti Yenmek.
Birşey yapmak istiyorsunuz.Nasıl yapacağınızıda biliyorsunuz.Içinizde o istekte var.İzlemeniz gereken yoluda biliyorsunuz ama bir türlü yapamıyorsunuz.İşte tabiri caizse bu ölü toprağı serpilmiş hali ortadan kaldırmaya yardımcı bir kitap.Aklınızın bi köşesinde olsun.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Şunu tekrar yinelemek te fayda görüyorum bu sitede anlatılan dualar bildiğimiz normal dualardan değildir bir büyü'dür.Bunuda kendi başımıza yapmamalıyız ehil ellerden yardım istemeliyiz çünkü kendi kendimize yaparak işleri daha da kötüleştirebiliriz.
Bu sizdeki durum bir nevi erteleme hastalığıdır E.F.T ile bu konunun üzerine gitmeyi denerseniz fayda sağlayacağınızı düşünüyorum.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...