Artık kendimden korkmaya başladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madasin

Kayıtlı Üye
Meditasyonla arkadaşımız toparlayamaz bence. Tabi ki olumlu katkısı var. Fakat arkadaşımızın durumu, kendi kendine yapacağı meditasyon ve bireysel uygulamalar sınırını geçmiş. Naçizane tespitim okuduklarımdan sonra bu yönde. Profesyonel yardım almalı.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım merhaba şimdi şöyle hepimiz aynı dönemlerden geçtik gayet normal bir şey sonuçta çocukluk düşünce sistemi pembe dir eğlenmeye çalışırsınız hiç bir sorumluluk stres yoktur yani her şey pembedir ergenlik döneminde ise artık dünyayı gerçek şekliyle görmeye başlarsın kendini cocukluktakine benzemeyen bu dünya sana ağır gelir ve kendini soyutlarsin insanlardan nefret edebilirsiniz çünki insanlar beklediğin gibi değildir seni kısıtlamaya çalışan insanlardan nefret edersin bu başlarda anlattığın insanlığa darbe kısmı ise gine bu sebeplerden eğer izliyorsa yabancı dizilerden çünki bu dönemde genelde birine özenilir ve zaten hepimiz izlediğimiz filmlerin etkisinde kalırız ama bu dönemde bu daha ağır olur bu yüzden bence meditasyonun faydası olabilir sosyalles dışarıya çık müzik ile ilgilen bu şekilde kafanı dağıt ve şunu unutma bu yaşadığın şeyi hepimiz yaşadık ki sen belki daha ağır yaşayabiliyor olabilirsin ama kişiliğin oturduğun da arkana bakıp güleceksin ve sende bunun farkına varacaksın bir de söylemek istediğim bir şey var insanlar yaptıkları şeyleri elbet bir gün affeder ama yapamadıkları şeyleri için kendilerini suçlar bu yüzden yapabildiğin kadar eğlen canın ne istiyosa yap sonuçta sadece bir kere 17 olucaksın anlatmak istediğim şey bir gün 30 35 olduğunda arkana bakıp üzülme
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...