Ayahuasca Çayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internette bir çok bilgisi mevcut fakat hazırlanışı ile bir bilgi sahibi değilim net. Konu açmıştım fakat dün nedense onaylanmamış tekrardan açmak istedim. Bilgi sahibi olan arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum. İnternet üzerinden getirttim bir kaç kez denedim okuduğum bilgiler eşliğinde bir takım verimleri hissetsem de tam olarak alamadım. Bildiğim kadarıyla akasya ağacı ile kaynatılıp içiliyormuş fakat miktarı kaynama süresi yada daha farklı bir yöntemi var ise sizden bekliyorum cevapları şimdiden teşekkür ederim.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Ayahuasca, bildiğim kadarıyla belirli ritüellerle, bir ayin şeklinde veriliyor kişiye. Tarifini de yalnızca ayini yöneten kişilerin bildiği söyleniyor. Bu kadar özel ve özenle saklanan bir tarifi bulabileceğinizi sanmıyorum internette, ancak kış geldi balla karıştırıp içine zencefil ve tarçın koyarak bir verim alabilirsiniz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Dmt içeren bitkileri araştırıyorum bir kaç bitki buldum denebilir fakat 127 gramdı sanırım getirttiğim ayahuasca yarıdan fazlasını denemeler de harcadım elimde bi 40 gramlık kalmıştır diye tahmin ediyorum izlediğim videolar da büyük kazanlarda 40 saat kaynatıldığı söyleniyor ama onlarla elbette kıyaslayamam içinde de büyük yapraklı bir şey vardı fakat hangi ağacın yaprakları bilmiyorum bir kaç bitkinin dmt içerdiği söyleniyor ve dmt içeren bitkisiz verim alamıyormuşuz. Dmt içeren bitkiler kolay yaşadığım bölge itibari ile fakat bir tencere de mi çaydanlıkta mı ne kadar koyup ne kadar beklemem gerekicek sanırım ya kullanan bilgi sahibi birisi yardımcı olabilir yada site yöneticilerinin elbette ki bir bilgisi olduklarını düşünüyorum şaman çayı bilinen en eski ruhsal arındırma yöntemlerinden biridir diye biliyorum bilimsel olarakta kanıtlanmıştı sanırım. Uyuşturucu da değil fakat bilingenliği çok az.

codzombi

Kayıtlı Üye
üzerlik ve kargı kamışı ile yapılan da var , başka bitkiler ekleniyor mu bilmiyorum . oranlarını da bilmiyorum ne ne kadar katılır vs gibi . ayrıyetten bu tarz psikedeliklerin kullanımı bir uzman dahilinde kullanmakta fayda var , yoksa iki gram fazlası öldürebilir de . bunların hepsi uyuşturucudur , sadece yaygın değiller. çok ucuz maddelerle evde okulda bakkalda heryerde bulunan malzemeler ile bile ayahuasca tarzı deneyimler , his açılmaları , boyut değiştirmeler yapılabiliyor. çok da özel malzemelere gerek kalmıyor , tabi ki bunların da verdiği zararlar çok büyük .

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Aman Allahim bende istiyorum bundan arastirdim ama bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...