Mabet Havası

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Chillout ( Mabedin dini hakkında sorulan soru ile ilgili cevabı )

Mabetlerde kimin neye ibadet ettiğini hiç kimse bilmez yaratandan başka. Burada da durum aynı. Yegane mabet insanın gönlüdür, taşla veya dijital kodlarla bina edilen yerin sadece adı vardır

damned

Kayıtlı Üye
Pembe Pelerin ( Gevezelik)

Bugün ilk defa foruma bir arkadaşımı kazandırdım. Hoşgeldin secretuser

Not: Söz konusu üyeyi bir daha gören olmadı.

mehmet970
Hangi kızla samimi konuşsam net üzerinde benden hemen etkileniyor. Hiç ters tepmedi . Anlamıyorum hemen kanka yada yakınlık kuruyolar benimle . Bu içimde bulunan herhangi bir enerjiden mi kaynaklanıyor anlamıyorum. Başım derde girecek diye korkuyorum twitter da adım çıkıyo sonra her kızla konuşuyosun diye.

hazaR
Allah yardımcınız olsun ya ne demek insanın adının twitter da çıkması.

damned

Kayıtlı Üye
Chillout ( Ölüm sonrası gerçekten var mı ? )

Ben şuna inanıyorum ki;biz Allah'tan geldik o yüce nurdan birer parça bizim ruhlarımız.Herşey bitince de yek olacağız tekrar.Cennet veya cehennem de geçici bana göre.Varlığı yokluğu değil benim için önemli olan.Ben sadece herşeyin sonunda tekrar tek nurda toplanacağımıza inanıyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
BritneySpears ( Aşkı çeken parfüm konusu)

Merhaba ben tam anlayamadım yani şimdi ben bu parfümü sürersem beni koklayan herkesi aşık edebilirmiyim? Herkesin aşık olmasını istemem. kendimi sadece istediklerime koklatsam olurmu?

BritneySpears ( Kuş dili ile aşk majisi konusu)

Ben bu 41 tane kuş dilini nereden bulabilirim? malzeme satan biri varsa yardımcı olabilirmi? teşekkür ederim.

damned

Kayıtlı Üye
AJA (Tabula Rasa)

Ego tavan akıl vicdan taban yapmış koskoca kadın ve adamlarda...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ahahaha:D Bunu yayınladığıma inanamıyorum:D

bayanpipo (Tabula Rasa)

Ofisin altında yüksek sesle fantazi müzik dinleyen otoparkçı abim; sabah sabah beyin çeperime saplanıyor "kurşuna gerek olmayıp sevgilinin gözleri" olan cümleler,, ve üst kat komşum olan çirkin kız ve ananas gibi çocuk.. Az sevişin arkadaş.. Hafta sonu sevişin ya da.. Valla anlaşalım sizinle.. Hafta sonu sevişirseniz tüm fantazi ürünlerinizi ben alıcam,, mummuş,, alkolmüş,, alet edevat bla bla.. Valla bak.. Yok "yapan var yapamayan var" olduğundan değil,, "uykusuzluktan ölüyorum" hiç değil hele.. Lan o ne biçim seks.. Ne kötü bir ses duvarı.. He bide sizi doğuran anaya helal olsun.. İstatistiki 11 dk. olan şeyi nasıl 4:54 saat kadar yapıyorsunuz.. Hayır sorununuz varsa doktor paranızı da ben vericem.. Hayattan, cinsellikten soğuttunuz beni.. Allah'ım üst komşularım frijit olsun, pipisi düşsün, kukusu kurusun, çatıdan yatak odalarına yağmur suyu girsin,, tuvaletleri taşsın.. Allahım kabul et. AMİN.

damned

Kayıtlı Üye
''Sürekli yer altında bir ruh hali çizerseniz, yer yüzünü görmeyi beklemeyin''

Origanum

Bu cümleyi herkesin görmesi için mümkün olan her yerde paylaşmak istiyorum...

Ori

Kayıtlı Üye
Ori24 (Bir Ergenin Hayata Bakış Açısı)

Yahu ben aile kuracak bir insan değilim bir kere özümde yok bu. Benim amacım daha farklı olmalı önemli işlerde yol alıp canımı bu yollar doğrultusunda terketmeliyim. Evli, mutlu, çocuklu nedir ki Allah aşkına hangi devirde yaşıyoruz :D

damned

Kayıtlı Üye
La-Edri ( Tabula Rassa)

Bir insanin penguen almaya niyet edecek kadar canı sıkılmamalı... ( Ne güldüm bu mesaja:D:D)

Ori

Kayıtlı Üye
asterix ( Konu:Toryum madeni açısından Türkiye bir numara )

Bu maden bizim diye sevinemiyorum tabiki yağmalayacak olan batılı devletler.

damned

Kayıtlı Üye
Keira (tabula Rassa)

İlahi plana güvenin.

Tüm eskilerden kurtulun, ancak o zaman yeniye kucak açabilirsiniz.

EbruA

Kayıtlı Üye
''Ruhumu eritip de kalıpta dondurmuşlar;Onu İstanbul diye toprağa kondurmuşlar.''

Kimin imzası olduğunu dememe gerek yoktur herhalde :D

damned

Kayıtlı Üye
EbruA (Özel Mesaj)

Tüm dünya vazgeç dediğinde, umut fısıldar; Bir kere daha dene...

Ori

Kayıtlı Üye
La-edri - Konu: Problem misiniz Yoksa Çözüm mü? 10 Soruluk test.

Ben iyi birisiyim. Sorun olmam cözüm de olmam ama isteyen beni sorun, isteyende cözüm haline dönüstüreblir.