tarot kartı alıcam fikrinizi almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duru24

Kayıtlı Üye
daha önce tarot kartlarım vardı bakıyordum ama ilk aldığım dönem de olanları yazmak istiyorum ilk hafta koltuğun gerisindeydiydiler ve sabah kalktığımda kartlar yerdeydi ki düşmesine imkan yoktu daha sonrada beni rüyamda kovaladılar ve cok korktum.o ara toratla alkalı tam bilgim olmadığı için herkese bakıyordum ve herkez de eline alıp bakıyordu onlarda kalıyordu filan.kartlarları daha sonra tarot bakan bir falcaya verdim

şimdi tekrar tarot kartı almak istiyorum bana önerebilceğiniz torot kartı hangisini alıyım sizden fikir almak istiyorum ve bekliyorum bugün almak istiyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konu size yardımcı olur herhalde

LİNK : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=8824

Konuyu açtığınız bölümü biraz incelerseniz sorularınızın cevaplarına uğlaşırsınız.
Ek olarak lütfen sorularınızı sorular bölümüne açınız.

4

43887

Sorunuzla ilgili sitede fazlaca bilgi mevcuttur.Yeni başlayanlar için klasik Rider Waite Tarot renkli olanından almanızı öneririm.Semboller, renkler daha ayrıntılı görebilmeniz açısından.Bazıları siyah beyaz çünkü.Tek uyarım kartlarınızı arındırın,herkese olur olmadık verip baktırmayın.Fal bakmak istediğiniz zaman ya kendiniz kart seçin yada kişiye çektirin.Aralıklı olarak da arındırın. İyi formlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...