Evdeki varlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VASSAGO

Banlı Kullanıcı
İş
Yazılım Mühendisi
Arkadaşlar bu konu bir arkadaşımın başından geçen olay rica etti bana medyum arkadaşlarına sorarmısın dedi. Seve seve sorarım ne demek dedim soru şu...

Vassago medyum olduğunu biliyorum benim başımdan geçen olay geceleri kalkıp cin süresi tebareke ve zikirle meşgul oluyorum. Benle beraber namaz kılınca namaz kılan bir varlıkta var geldiğini hep belli eder ama bugün eşim telefon etti ve bişey var bu evde derken bayıldı. Telefon açık kaldı annemi aradım bize git eşim bayıldı bir bak dedim.

Annem kapıyı zorla açmış içeri girmişler şu kola şişesiyle açmışlar vassago eşim bana bir tuhaflık hissettim. Heryerden çınlamalar en son nefesim kesildi ter içinde titremeye başladım birşeyin boğazımı sıktığını hissettim dedi ben yinede tansiyon desemde doktorda gayet doğal sorun yok dedi. Bunu anlasan anlasan sen anlarsın ve bu gece benim varlığım gelmedi o kıskanıp yaptı diye düşünüyorum.

Benim yorumumu yaptım tabi öncelikle medyumluk doğuştan gelen bir Allah nasibidir medyum filan değilim. Sadece bu işlerde havvasa merak salmış biriyim ben şöyle vurguladım senle beraber ibadet eden varlık olsa ve o yaptı diyosun ibadet edip zarar vermez bir varlık ! eğer büyü yapsan bu durum ailene yansırdı ama o eşinin piskoloik halidir. Bana hep diyodun arkadaşım eşime diyom korkuyor bende sana varlıkları hissettiğini söyleme dedim durdum o piskolojisi ile tansiyonu çıkıp ona yorumlamış eşinde. Büyü olmadan bir varlık gelip durduk yere birine zarar vermez ve herkes bunu farklı biliyor hiçbir varlık zarar veremez varlıklar musallat durumunda size gelince yüksek enerjilerine sizin enerjiniz dayanamadığı için fiziksel - piskolojik zararlar alırsınız.

Üstadlar birde sizin yorumunuzu alıyim daha sonradan ciddi birşey olduğunda vicdan azabı çekmiyim bişey yok diyip attım diye başımdan...

nil73xx

Kayıtlı Üye
yazım hatası mı ben mi anlayamadım olayları?vassago medyum kim? bayılan kadın mı soru soran kişi mi?

madasin

Kayıtlı Üye
Pembekuvars ; Zekanıza hayran oldum. Nil arkadaşımız gibi ben de karıştırdım her şeyi. Lütfen özenelim güzel Türkçemizi kullanırken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...