Cinler bana musallat oldu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eksia

Kayıtlı Üye
Merhaba . Artık kafayı yemek üzereyim böyle olaylarla hiç alakası olmayan biriydim son iki ayda artık bana musallat olduklarını düşünüyorum hatta eminim. Rüyamda değişik ayinler acayip insani varlıklar görüyorum 6 kişiler veya ben öyle görüyorum. rüyamda benden Kur'an-ı Kerimi yırtmamı ve kıbleye ters yönde namaz kılmamı istiyorlar . kalkıp dua okuyorum ama birkaç saat sonra yine aynı .Geceleri gölge suretiyle odamda gezindiklerini görüyorum Üniversite öğrencisiyim derslerime bile yansıdı çok iyi geçdiğine emin olduğum sınavlardan kötü notlar alıyorum sürekli eşyalarımı kaybediyorum psikolojim iyice bozuldu .Bu durumu yaşayanlar varmı veya bir bilgisi olan lütfen yardım edin ?

La-edri

Kayıtlı Üye
Rüya da degilde gercetende bir insan kibleye ters namaz kilsa kuran sayfasi yirtsa bu davranislar ona bir musallat getirmez, tabiyati ile ruyanizda gördügünüz bu haller sizin bilincaltinizin yaptigi bir seydir.Takilmanizi tavsiye etmem.

Bunlarin disinda ciddiye alincak tek olayiniz gece gördügünüz gölge suretler.

origanum

Yönetici
Bilinçaltınız.
Yani musallatla alakası yok.
Ayrıca içiniz rahatlasın diye bilgi vereyim, musallat olsaydı siz bunları yazıyor olamazdınız zaten.

eksia

Kayıtlı Üye
İlk başta bende sizin gibi psikolojik olduğunu düşünüyordum ama sadece bana değil annemede gözüküyorlar hoca gelip okudu evi ama onunda bu konularda bir bilgisi yok acaba biri büyü mü yaptı .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Musallat biraz daha farklı bir kavram. Konu başka görünüyor bir kontrol etmek gerekir. Büyü de olabilir, eviniz geçiş alanı da olabilir, çok başka bir şey de çıkabilir. Eğer gerçekten varlıksal bir durum varsa bile bu varlıklar anlattığınız kadarıyla güçlü değiller.

eksia

Kayıtlı Üye
Haklı olabilirsiniz bu varlıkların ne olduğu konusunda bir bilgim yok . Ben musallat olduğunu düşünmüştüm . Fiziksel olarak görünmeye başladılar bunun ötesine geçip temas kurabilirler mi ?

Her zaman gözükmüyor bazen insan silüeti şeklinde bir köşede hareketsiz durduğunu görüyorum bir müddet sonra kayboluyor inşallah dediğiniz gibi musallat değildir . Ayrıca söylediğim gibi annemede gözükmüşler yani musallat olan bir cin başka bir insana gözükür mü ? Bu konularda hiç bir bilgim yok eğer büyü yapılmışsa nasıl bozabiliriz yardım ederseniz çok sevinirim .

origanum

Yönetici
Bu konularda bilginiz olmadığı zaten belli oluyor yazdıklarınızdan. O yüzden diyoruz bu musallat değil diye. Fiziksel zarar ve ölüm olurdu yoksa. Anneniz de siz de sağsınız. Varlıklar her yerde, sizin yakınınızda da olması doğal bir durum. Olasılıkları gözden geçirirsek: Sizin onu bir şekilde hissetmeniz aranızdaki frekansın birbirine yakın olduğu anlamına da gelebilir. Annenizden size genetik olarak geçmiştir. Onlara gelince sizin evin konumu onlar için önemli bir yerde olabilir, bu yüzden orada bulunurlar ve etraftaki insanlardan hoşlanmayabilirler. Komşularınız ya da akrabalarınız onlarla ilgili bir çalışma ya da büyü denemesi yapmış olabilir, beceriksiz oldukları için de sizin hissetmenize yol açmış olabilirler. Kel alaka biri sırf kendinden uzakta olsun diye sizin evin yakınlarında negatif bir büyü çalışması yapmıştır, etrafta piyango misali hangi zayıf ve korumasıza çatarsa etkisini hissetmeye başlar.
Eğer cidden bilinçaltınızın bir oyunu olmadığına inanıyorsanız, bakım yaptırarak durum anlaşılır, varlık kaynaklı mı değil mi ve tabi çıkan sonuca göre temizlik, arınma işlemleri de yaptırılır. Bildiğiniz güvenilir birisine gidin. İşin ehli kimseleri bilmiyor iseniz, urum ve yule bu işleri meslek olarak yapıyor, görüşün, anlaşın.

Madmen

Kayıtlı Üye
İletişim kurmamış birine cinlerin obsese olma vakaları çok düşüktür . Ya profesyonel biri tarafından yönlendirildiler , Yada sizin aileden birisi haddini aşan bir ritüel veyahut çevresinde negatif bir enerji komplikasyonu yarattı . Zararsız cinler olduğu kadar , İslami literatürde şeytan olarak görünen ifritler de vardır . Yukarıdaki rüyayı incelersek ; İfrit vakası olması muhtemel . Lakin insan psikolojisinin Subjektif\Rölatif olgularıda söz konusu olabiliyor . Freudun totem ve tabu adlı eserinde herhangi bir tabuyu çiğneyen bir insanın gerçekten lanetlendirildiğine inanıldığı için o kişi kendi kendisini gerçekten öldürebiliyor . İnanç yoluyla vücut yıkıma uğruyor yani , Tabi bu artık Kuantum bilinç\beden ilişkisinde araştırılan bir durum parapsikolojide . Zina yapmaktan korktuğu için obsesif-kompülsif düşünce bozukluğuna sahip onca dindar insan rüyasında zina yapabiliyor . :)

Daha yazmak istediğim ve yazabileceğim çok şey var , Lakin bunlar önemli ve altı çizilmesi gereken argümanlar . Son olaraktan ifritler tarihte peygamberlere ve bilge kişilere ettikleri hasetten dolayı inançlı olmaktan çıkmış ve nefslerine uyumuş varlıklardır . Gölgenin katı bir madde olduğunu düşünün öyle görünür ve hissedilirler . Yani sizinle ne işi olacak bu zararlı cinlerin ? . Buda araştırmanız gereken bir konu ?

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Kuran yırtmak açıkça küfür çok büyük bir küfürdür geçiştirelecek birşey değildir ayetleri tersten okumanızı istediler mi hiç ?

eksia

Kayıtlı Üye
Dün gece bana tecavüz ettiklerini gördüm . Artık uyuyamıyorum bugün profesyonel biriyle iletişime geçicem . umarım bir sonuç alırım .

lanet olsun aşka

Kayıtlı Üye
selamlar arkadaşım ve diğer arkadaşlarım

öncelikle cin musallatı diye birşey yoktur sende eğer birşeyi kafana sürekli taktıysan arkadaşında dediği gibi bilinçaltına yerleşmiştir .
cin dediğimiz şeylere karşı bende ilgiliyim daha doğrusu ben hiç korkmam çünkü önceden köyümüzde hep görürdüm balkonda otururken

en son gördüğümde saçları olmayan kafasının bir kısmında kalçalarına kadar uzun saçları olanı görmüştüm onlarda bizimle beraber bizim gibi yaşarlar ogünden bugüne hiç görmedim çünkü artık şehirde yaşıyoruz

sen eğer çok korkuyorsan onların yanında olduğu düşüncesine kapılabilirsin .korkmadığın sürece birşey olmaz yaptığın her işe besmeleyle başlayabilirsin..

babaannem vefat etmeden önce bana anlatırdı onlar arkadaşıyla düğünden dönerken görmüşler daha doğrusu sık sık görüyorlarmış iki tane başı varmış ve ayakları tersmiş yaşadıkları yerler karanlık küllerin kemiklerin ve tenha su arklarının olduğu yerlerdir yani demek istediğim onlar öyle sana görünmez olarak gelmezler ve filmlerde görüldüğü gibide tipleri şekilleri şemalleri yoktur ve kan revan içinde milleti kesip öldürmezler

sen onlardan daha üstünsün bunu unutma sen onlara zara verip dalga geçmediğin sürece sana hiçbirşey yapamazlar daha doğrusu hiç yapamazlar
seninkisi biraz psikolojik bir olaydan etkilenmiş olabilirsin
oyüzden sıkma canını

iyi günler dilerim...

Egzotik

Banlı Kullanıcı
selamlar arkadaşım ve diğer arkadaşlarım

öncelikle cin musallatı diye birşey yoktur sende eğer birşeyi kafana sürekli taktıysan arkadaşında dediği gibi bilinçaltına yerleşmiştir .
cin dediğimiz şeylere karşı bende ilgiliyim daha doğrusu ben hiç korkmam çünkü önceden köyümüzde hep görürdüm balkonda otururken

en son gördüğümde saçları olmayan kafasının bir kısmında kalçalarına kadar uzun saçları olanı görmüştüm onlarda bizimle beraber bizim gibi yaşarlar ogünden bugüne hiç görmedim çünkü artık şehirde yaşıyoruz

sen eğer çok korkuyorsan onların yanında olduğu düşüncesine kapılabilirsin .korkmadığın sürece birşey olmaz yaptığın her işe besmeleyle başlayabilirsin..

babaannem vefat etmeden önce bana anlatırdı onlar arkadaşıyla düğünden dönerken görmüşler daha doğrusu sık sık görüyorlarmış iki tane başı varmış ve ayakları tersmiş yaşadıkları yerler karanlık küllerin kemiklerin ve tenha su arklarının olduğu yerlerdir yani demek istediğim onlar öyle sana görünmez olarak gelmezler ve filmlerde görüldüğü gibide tipleri şekilleri şemalleri yoktur ve kan revan içinde milleti kesip öldürmezler

sen onlardan daha üstünsün bunu unutma sen onlara zara verip dalga geçmediğin sürece sana hiçbirşey yapamazlar daha doğrusu hiç yapamazlar
seninkisi biraz psikolojik bir olaydan etkilenmiş olabilirsin
oyüzden sıkma canını

iyi günler dilerim...

Lanet ettiğiniz şey bizim ve evrenin yaratılışındaki en büyük temel taşı farkında mısınız??? Hiç değilse saygı

damned

Kayıtlı Üye
Lanet ettiğiniz şey bizim ve evrenin yaratılışındaki en büyük temel taşı farkında mısınız??? Hiç değilse saygı

Üyenin bu rumuzu hangi duygular içerisinde iken seçtiğini bilmiyoruz. Bence biz saygı göstermeliyiz yargılamadan...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Üyenin bu kullanıcı adını ne amaçla, ne düşünerek-hissederek seçtiğini bilmiyorsunuz. Ek olarak site kurallarına aykırı bir kullanıcı adı olsaydı yönetim ekibi gerekeni yapardı.
-Lütfen konuyla bağlantılı yazılar yazmaya, açılan konuyu amacından saptırmamaya özen gösterelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...